Обезкосмяване вкъщи-нямам време за салон!

  • 2 639
  • 15
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 196
Дами, проблемът ми е ,че съвсем наблизо е козметичният салон,но малкият е на 15 дни  не мога да го оставя-баща му може да се паникьоса от нещо Grinning.Фен съм на италианската кола маска.Имам епилатор,но това означава много време и пропуснати косъмчета-те са къси и здрави.Обмислям да си взема ленти на Veet.Не искам да се запускам.Вие как се "оправихте" след раждането? Embarassed

# 1
  • София/Благоевград
  • Мнения: 362
И аз съм в подобна ситуация...Използвам си епилатора/по малко, по малко когато детето спи/ за ръцете и краката, а за лицето съм си взела лентички Veet.

# 2
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
първо да са ви живи и здрави бебоците -victorychild би ли споделила каква е тази италианската кола маска не я знам и ми стана интересно

# 3
  • Мнения: 224
Аз не съм доволна от лентите Veet и Taky, но пък бях приятно изненадана от лентите за тяло на Leocrema и  Lycia - добре захващат дори твърдите косми на триъгълника. Епилаторът ми се струва трвърде болезнен вариант Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 081
Кола маска Сара  Peace

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 196
първо да са ви живи и здрави бебоците -victorychild би ли споделила каква е тази италианската кола маска не я знам и ми стана интересно
Благодаря!
Ами,излиза от едни пластмасови патрончета,от които се намазва направо на кожата и после залепват някаква лентичка и издърпват.Много добре ме обира,не е като класическата.
Май ще ходя до салона с количката. Laughing

# 6
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Само с това години наред и съм супер доволна.

# 7
  • Мнения: 325
Само с това години наред и съм супер доволна.
Аз също я ползвам,много по-доволна съм от лентичките.

# 8
  • Мнения: 4 711
Хора, как се справяте с тая кола маска Rolling Eyes Взимала съм и от твърдата и от течната в тубите. Единственото, което постигам е да се олепам цяата и да трябва да се трия два часа в банята с гъбата да махна сладкото от тялото си. Плюс това като намажа участъка и като залепя отгоре лентата, дърпам си както трябва в обратната посока на косъма и пак нищо не се отскубва Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 93
Аз също ползвам италианската кола маска в патрончетата, но тя трудно се отмива и се налага да ползвам бебешко олио, за да я отстраня. Иначе е страхотна  Peace

# 10
  • Мнения: 289
Хора, как се справяте с тая кола маска Rolling Eyes Взимала съм и от твърдата и от течната в тубите. Единственото, което постигам е да се олепам цяата и да трябва да се трия два часа в банята с гъбата да махна сладкото от тялото си. Плюс това като намажа участъка и като залепя отгоре лентата, дърпам си както трябва в обратната посока на косъма и пак нищо не се отскубва Rolling Eyes

Абсолютно! Никога не съм можела да се оправям с колата сама. От единичните си несполучливи опита имам 2 спукани капиляра на едното бедро  Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 1 906
Аз си купих патрончета, нагревател и голяма ролка с ленти  Peace
Още не съм се усъвършенствала, но има надежда  Blush

# 12
  • Мнения: 1 081
Хора, как се справяте с тая кола маска Rolling Eyes Взимала съм и от твърдата и от течната в тубите. Единственото, което постигам е да се олепам цяата и да трябва да се трия два часа в банята с гъбата да махна сладкото от тялото си. Плюс това като намажа участъка и като залепя отгоре лентата, дърпам си както трябва в обратната посока на косъма и пак нищо не се отскубва Rolling Eyes
Кас, аз ползвам тази в тубата...
Отрязвам си 3-4 лентички дълги една педя горе-долу, и слагам колата на лентите.
После я разнасям с пръсти в/у лентата, така,че да има навсякъде и да не е дебел слоя, и след това прилепям хубаво на мястото по посока на растежа на косъма и дърпам обратно но растежа  Peace
Кожата ми става идеално гладка след това, а и косъмчетата вече доста са ми оредели, така,че и да не ги махам редовно нямям проблеми  Peace
Дано съм ти била полезна  Hug

# 13
  • Мнения: 2 175
С епилатора успявах да се справя и само за триъгълника ходих на кола години наред.
От известно време обаче хич не мога се органзирам с времето, както и да попадна на добра козметичка.. Sad

По тази причина - се върнах на най-стария метод - бръсненето.. newsm78

Обаче да споделя тревожните си наблюдения:
Като си направя сметката - почи всеки път нова самобръсначка ( губя ги, забравям ги или просто се е изхабило ножчето) Shocked  - сумите, които хвръкват по тази екстра хич не са малко..

Бях чела преди време, че са изобретили практически "вечна" самобръсначка..Такава, чиито ножчета не се изхабяват (май диамантени бяха)..
Някой да е чувал за това?

# 14
  • Мнения: 93
Аз не съм чувала, но дори и да има, представи си с тези диамантени ножчета каква й е цената  #Crazy Мой съвет е да не продължаваш д се бръснеш, понеже космите ще загрубеят и рано или късно пак ще ти се наложи да ги епилираш по някакъв начин. Аз съм забравила самобръсначката от доста време вече и съм много доволна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт