за анонимността във форума...

  • 1 749
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 220
как мислите, дали като сте сложили ник с 4 или 6, някоя безмислена комбинация от цифри и букви сте зашитени от натрапване в личното ви пространство...

и ми е много интересно - въпроса ми е към дамите тук - правите ли си сметка, като публикувате снимки на половинките си в подписи и разни теми - дали те искат или имат нещо против да им се развяват фотографиите в интернет пространството и до какво може да доведе това...

# 1
  • Мнения: 46 510
И двамата със съпруга ми сме на едно мнение - не се стремим към анонимост. И аз, и той качваме наши снимки в Интернет.

До какво може да доведе това? - До нищо.

# 2
  • Мнения: 2 197
А теб какво те касае?
Кой какво ще си сложи като ник, подпис или снимка си е лично негова работа. За мен примерно е смешно да има лентичка "обичаме се от еди-колко се време", но явно за някой тази светла дата е много важна. Публикуването на снимки в нет-а също е въпрос на собствен избор. Аз лично не бих искала да си кична детето на видно място, себе си - пък съвсем, но пък на някой може да му харесва. А дали си питат децата и половинките - това пак си е лично тяхна работа.
Иначе по въпроса за намесата в личното пространство - сигурно няма начин да останеш анонимен, особено с толкова много компютърни гении, програми за идентификация на IP адреси и т.н. Но пък и на Джеймс Бонд не ми се играе.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 039
Много ясно,че няма анонимност в интернет, още по-малко тук. Постепенно се натрупва достатъчно информация за човека, стоящ зад ника. Ако има познати-ще те отгатнат кой си. Това мен лично не ме притеснява. Не се срамувам от написаното тук, дреме ми,че някой ме познал. Аз и в личен разговор по някоя тема, пак бих му казала същото. Ако имам лични проблеми с някого-мъж, деца, свекърва, майка, съседка...- говоря директно с тях, не се жалвам с мрежата. Ако е за гледни точки по принцип-нищо лошо, всеки си има мнение, моето може да е грешно, но не се срамувам от него. За снимки- не съм слагала, не мисля,че трябва. Всъщност ще пробвам да си прасна една моя снимка за аватар.  Wink

# 4
  • Мнения: X
Аз веднъж-дваж съм си показвала мутрата в тема, ама нямам дупе да си я сложа за аватар и да плаша орталъка с нея.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 039
Аз, нали съм 'убавица, ей ме на, пляснах се на аватарчето!

# 6
  • Мнения: 220
вий съ прайти на интиресни, ма знаете ли кво се случи на 1 моя позната - направили магия на мъжо й по снимка от интернет...

то мъжа - да го прежалиш, ама някоя завистлива кучка ако вземе да направи магия на децата Ви???

# 7
  • Мнения: X
въйй, сега разбирам защо си си избрал този ник и нямаш снимка  Joy

# 8
  • Мнения: X
tati2raseria, и като как точно става тая работа с магиите...?
Нямам какво да крия,ника ми е моето име,в подписа ми има снимки...
Не търся анонимност,не пиша или казвам нещо,което да не мога да кажа и директно в очите...
Имам и доста познати от тук,как да съм една тук,а друга наяве...
Това с анонимността е най-голямата глупост.
Според мен човек търси анонимност, когато в реалния живот не му стиска да казва нещата ,както ги мисли.И тука си псува на воля...Ама с такива не водя диалог.
Не се обиждай,ама съм забелязала по твоите постове,че понякога си много агресивен.Това значи ли ,че жена ти не ти дава да шукнеш в къщи?  newsm78

# 9
  • Мнения: 418
вий съ прайти на интиресни, ма знаете ли кво се случи на 1 моя позната - направили магия на мъжо й по снимка от интернет...

то мъжа - да го прежалиш, ама някоя завистлива кучка ако вземе да направи магия на децата Ви???
#Crazy Joy
Е ти направо ме утрепа!И как твоята позната разбра,че е направена магия на мъжа и по интернет?Ох,направо ще падна от смях Joy

# 10
  • DE
  • Мнения: 967
Аз без да виждам снимки в профила на една потребителка, я познах.
Случайност!!! Така, че с или без снимков материал, пак могат да те познаят!!

# 11
  • Мнения: 220
Цитат
Не се обиждай,ама съм забелязала по твоите постове,че понякога си много агресивен.Това значи ли ,че жена ти не ти дава да шукнеш в къщи?

просто ходих на психиатър и той ми препоръча този сайт и форума към него... щото преди много биех жена си и доктора ми препоръча тук да изливам агресията си на други жени за да не тормозя моята  baby_neutral

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Цитат
Не се обиждай,ама съм забелязала по твоите постове,че понякога си много агресивен.Това значи ли ,че жена ти не ти дава да шукнеш в къщи?

просто ходих на психиатър и той ми препоръча този сайт и форума към него... щото преди много биех жена си и доктора ми препоръча тук да изливам агресията си на други жени за да не тормозя моята  baby_neutral

 smile3555 Как не сме сетили до сега?!  Laughing

За анонимността както е казала mimoza^^ със снимка или без пак могат да те познаят.Друг е въпроса, че аз самата не искам да разнасям снимки на детето из целия форум.Нито пък осъждам някой който го прави.Всеки си има глава на раменете да си мисли с нея какво ще има в аватара му  Laughing.

# 13
  • Мнения: X
 newsm62  На интересен ли се правиш???

Дали някой се връзва?

# 14
  • Мнения: 24
Мен лично не ме притеснява факта, че съм си сложил своя снимка на аватара....само понякога се чудя как да се отърва от напористи обожателки, но и с това се свиква...

Общи условия

Активация на акаунт