Хлебарки!!!!!!!

  • 878
  • 9
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 817
 Моля препоръчайте ми препарат, който не се пръска, не е отровен и е супер ефикасен. За пръскане не може да става дума, тъй като дъщеря ми е на 11 месеца и ходи навсякъде, лапа всичко. Става въпрос за малките (германски) хлебарки. Много за гадни , не мога да живея с тези отвратителни съществааааааааа  newsm45

ПП: По възможност препарата да ги гони и да не виждам трупове. Дори и умрели не мога да ги гледам  no

# 1
  • Мнения: 196
Аз знам само препарат който е много отровен Confusedвнимавай каквото и да слагаш... заради малката

# 2
  • MJF
  • Мнения: 8 528
 Empres , пусни архива и библиотеката на този подфорум има няколко пълни, изписани теми. разбира се , че има препарати безопасни за топлокръните  ....

# 3
  • Мнения: 486
Извикай фирма.

# 4
  • Мнения: 473
Преди време имах подобен проблем, беше ме гнус от дома ни..По стените имаше следи от нещо което са оставяли  Sick, направо и сега настръхвам. Купувахме скъпи препарати ...никакъв ефект. Една позната ми каза .."Хлебомор". Купих го от аптека. Представляваше малки черни пластмасови кубчета с някаква бежова субстанция вътре. Външната опаковка представляваше някакъв чичко облечен в народна носия..Това нещо страшно ми помогна. Първите дни обирах с лопатка особено от банята.След това периодично ги подменям. Нямам проблем с хлебарките.

# 5
  • Мнения: 3 830
Има много теми за хлебарките. Използвай търсачка.

Май няма напълно безвредни препарати.
Можете да напуснете дома за няколко дена, ако има такава възможност и през това време да напръскате, след което да измиете всичко нвсякъде много добре.
Не знам какво друго да те посъветвам. Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 1 259
За съжаление няма неутровни препарати... или пък да не гледаш трупове поне 1 седмица след пръскането...нестава...
Обади се на някоя фирма, те правят всичко за 1-2 часа, заедно с проветряването, а и няй-добре ще ти обяснят с каквъв препарат работят и колко е вреден той... и виначи наблюдавай детето къде какво пипа...

# 7
  • Мнения: 3 830
За съжаление няма неутровни препарати... или пък да не гледаш трупове поне 1 седмица след пръскането...нестава...
Обади се на някоя фирма, те правят всичко за 1-2 часа, заедно с проветряването, а и няй-добре ще ти обяснят с каквъв препарат работят и колко е вреден той... и виначи наблюдавай детето къде какво пипа...

Мхм... Peace

# 8
  • Мнения: 2 122
къщички на Райд, заложени на недостъпни за детето места
и ние имаме малко дете, от месец почти сме ги сложили, има чувствителна разлика, на 2-3 дена виждам някоя заблудена и замаяна, определено има ефект  Peace
а преди играеха хоро вечер около мивката и печката

# 9
  • Мнения: 10
Има едни къщички на Райд, които са много ефиксани. Моя приятелка с години имаше проблем с хлебарките, до толкова голям, че се стигна до изхвърлянето на печка, шкафове, телевизор, DVD, телефон и не ми се мисли още какво... Нищо не помагаше, но след като откри ?-ните къщички всичко се нареди. Те се срещат по-рядко, но са много ефикасни. Поставя се една таблетка в средата, хлебарките отиват, за да да я ядат и хоп, залепват и там си остават. Разбирам, че не можеш да ги гледаш, но надникни някой път как си седят спокойно залепнали...  Whistling и ще си отдъхнеш. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт