Велурени боти с отворени пръсти?

  • 7 679
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 619
Slav4e_av4e..само от любопитство колко е шипинга ?? Simple Smile

# 31
  • Мнения: 101
Позволявам си да ти отговоря вместо Славче Авчето, че така и така наминавам в темата LaughingШипинга е 35 долара.

# 32
  • Мнения: 5 622
Момичета, аз не успях да си намеря тук такива боти и се принудих да си поръчам.

Ет тези си взех (сиво и черно):



Надявам се да не са ми свръх високи. Като дойдат ще ги снимам.

Взех си и такава рокля, да имам нещо сивичко  Grinning



Един впрос и съвет искам от вас- има ли чорапогащници без ограничители отред на пръстите, така че това, което се вижда да е тънката част на чорапа и ноктите, а не плътната (дано ме разбрахте  ooooh! )

Ако някой си е поръчал тези другите боти, които сте показали, искам да ги снима като дойдат  и най-важното, да измери височината на тока  Praynig

Последна редакция: вт, 04 ное 2008, 20:02 от БУБА

# 33
  • London, baby
  • Мнения: 800
Бубе, мисля, че MURA имат. Провери в магазините на Mell Shops.

# 34
  • Мнения: 5 622
Бубе, мисля, че MURA имат. Провери в магазините на Mell Shops.

 Винаги ми се притичваш на помощ и винаги съветите ти са актуални!  Heart Eyes Благодаря и този път, ще проверя  Hug

# 35
  • Мнения: 4 435
Да Бубе,има такива.И май в почти всеки магазин за бельо,така че ще си намериш без проблем. Hug

# 36
  • London, baby
  • Мнения: 800
Бубе, Hug !

Славче, по-напред в темата видях, че си търсиш лилави боти. Намерих едни http://www.gojane.com/30153.html

# 37
  • Мнения: 4 435
Аз тука ги намерих,или по-скоро Heltah ми ги показа http://cgi.ebay.co.uk/NEW-SUEDE-LEATHER-PEEP-TOE-ANKLE-BOOTIES-B … #ebayphotohosting

Гледах и в сайта дето ми даде,ама те май доставка до тука нямат.
Мерси  Hug

# 38
  • Мнения: 1 312
Бубе страхотни са ботите и роклята ще чакаме снимки  Hug

# 39
  • Мнения: 5 622
Ето обещаните снимки:

Боти 1

Боти 2

Боти 3

Боти отзад

Боти отдолу

Боти, обути на мен


Рокля на мен

Пак

Ботите са жестоки, много им се кефя  Crazy

# 40
  • Мнения: 788
Браво, много са яки newsm10 Ще ми кажеш ли само за информация колко струват. Аз така и не се научих да си пазарувам онлайн, струва ми се много сложно newsm78, а и рисковано...

# 41
  • София
  • Мнения: 4 746
Роклята е страхотна! Много ми хареса.  bouquet

# 42
  • Мнения: 5 622
Браво, много са яки newsm10 Ще ми кажеш ли само за информация колко струват. Аз така и не се научих да си пазарувам онлайн, струва ми се много сложно newsm78, а и рисковано...

Май бяха 109$ Аз съм си напаснала вече размера и като цяло не рискувам особено много. ритеснявах се да не са ми широки около глезена, но са ОК  Grinning

Роклята е страхотна! Много ми хареса.  bouquet

Благодаря!

Много харесвм рокли, но ако трябва да съм честна, така и не мога да се възприема в тях  ooooh! Най-ми е добре с дънки  Grinning

# 43
  • Мнения: 1 555
Аз тука ги намерих,или по-скоро Heltah ми ги показа http://cgi.ebay.co.uk/NEW-SUEDE-LEATHER-PEEP-TOE-ANKLE-BOOTIES-B … #ebayphotohosting

Гледах и в сайта дето ми даде,ама те май доставка до тука нямат.
Мерси  Hug
Лилавите са жестоки ! Shocked

# 44
  • Мнения: 788

Май бяха 109$ Аз съм си напаснала вече размера и като цяло не рискувам особено много. ритеснявах се да не са ми широки около глезена, но са ОК  Grinning


[/quote]

Аз нищо не се научих да купувам, не само обувки, някой ден ще се занимая специално с това да се запозная с принципа. Но съм чувала, че трябва точно определена кредитна карта, а моята е друга.

Но ботичките са страшни, с много кеф да си ги носиш Hug

Общи условия

Активация на акаунт