Къде провеждате рожденните дни на големите децата

  • 7 900
  • 60
  •   1
Отговори
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Вече не сме за детски клубове. Дори за тези, които претендират, че са за големи деца.
Искаме на дискотека или някъде другаде. Но къде?  newsm78
Нищо не ми хрумва. Диджей поръчвате ли допълнитело, ако е в заведение например?

# 1
  • Мнения: 36
В НДК има парти клуб срещу ресторант Форум, в който предлагат детска дискотека с дисковидещ - става голям купон. Ние останахме много давални.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Дай координати на този клуб, моля

# 3
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Последният беше в ресторант"Островът"-това е за Варна на спирка Акациите.Не вярвах,че ще стане такъв купон!Собственикът е младо момче,много разбрано!Осигури диджей и диваците се натанцуваха на воля!Сега другата принцеса е наред и тя иска там,ама ще видим.........

# 4
  • Мнения: 984
http://www.funzoneclub.com/ , намира се в Люлин в Спортен център Сиконко на 2 ет. , казаха ми, че било за по-големи деца, имало дискотека и забавни игри. Не съм ходила и нямам представа какво е вътре, намерих само брошурката. Ако го проучиш, сподели впечатленията си

# 5
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
Дай координати на този клуб, моля

Присъединявам се към питането  Peace

# 6
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Дай координати на този клуб, моля

Присъединявам се към питането  Peace

и аз  Peace

# 7
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Дай координати на този клуб, моля

Присъединявам се към питането  Peace

и аз  Peace
ами освен да изпратя лс на момичето, защото то явно не чете темата

# 8
  • На село
  • Мнения: 873
Една приятелка на дъщеря ми си празнува рождения ден (14ти) в "Хитрия петел" това лято - с DJ и много забавления е било. Моята беше впечатлена.

# 9
  • София
  • Мнения: 403
Синът ми е на 10 г. и тази година празнувахме в боулинга в SKY CITY - много му хареса, а и не излезе много скъпо.

Миналият рожден ден го правихме в Ментов носорог - заглавието е малко бебешко, но много добре забавляват и по-големи деца с игри и дискотека, а и базата не е лоша.

# 10
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Дай координати на този клуб, моля

Присъединявам се към питането  Peace

и аз  Peace
ами освен да изпратя лс на момичето, защото то явно не чете темата

ето какво ми отговори Дианна, на ЛС

От страната на бул.Витоша, ако си застанал с лице към НДК ще се качиш по външните стълби които са над базар "Пасажа" (мисля, че така се казваше), и те те отвеждат право там. Значи лявятя врата е детския център, а точно срещу него е ресторанта.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 294
http://www.funzoneclub.com/ , намира се в Люлин в Спортен център Сиконко на 2 ет. , казаха ми, че било за по-големи деца, имало дискотека и забавни игри. Не съм ходила и нямам представа какво е вътре, намерих само брошурката. Ако го проучиш, сподели впечатленията си

Точно тук празнувахме рождения ден на голямата щерка, която навърши 10 преди дведесет дни.
Мястото е много подходящо за тази вързарст, децата останаха изключително доволни, пяха, танцуваха, лудуваха, има билярд, джаги и електронни игри Laughing

Миналата година го празнувахме в боулинг зала, но не мисля пак да повторим - някак хаотично ми се струва, един играе боулинг, друг джаги и т.н., има изключително много външни хора като се почне от деца до големи, задимено, не е така организирано както в клуб  Naughty

# 12
  • Мнения: 320
Синът ми е на 10 г. и тази година празнувахме в боулинга в SKY CITY - много му хареса, а и не излезе много скъпо.

Миналият рожден ден го правихме в Ментов носорог - заглавието е малко бебешко, но много добре забавляват и по-големи деца с игри и дискотека, а и базата не е лоша.
Дъщеря ми днес беше на рожден ден на най-добрата й приятелка в sky city в Гео Милев.И тя иска да направим нейния рожден ден така,но Гео Милев е много далеч и ще стане като на рождения ден на приятелката й-от 15 поканени идват 5. ooooh!

# 13
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Синът ми е на 10 г. и тази година празнувахме в боулинга в SKY CITY - много му хареса, а и не излезе много скъпо.

Миналият рожден ден го правихме в Ментов носорог - заглавието е малко бебешко, но много добре забавляват и по-големи деца с игри и дискотека, а и базата не е лоша.
Дъщеря ми днес беше на рожден ден на най-добрата й приятелка в sky city в Гео Милев.И тя иска да направим нейния рожден ден така,но Гео Милев е много далеч и ще стане като на рождения ден на приятелката й-от 15 поканени идват 5. ooooh!

И на мен ми е далече Скай Сити. Иначе - да, там е много хубаво и точно за тази възраст

# 14
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
В Арена,в Сладоледена къща Джимис,
организират партита с диджей и клоуни,имало пиратско парти и не знам още какво.
Аз лично ще я пробвам през февруари. Wink

Общи условия

Активация на акаунт