Ужасно съм потресена от едни кукли!

  • 27 453
  • 413
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 448
Няма извратени неща, има извратен начин, по който гледаш на тях. Това са само кукли...
За мен едни обувки с ток, са обувки с ток, но за някой фетишист към този тип неща са възбуждащи, значи ли това, че аз трябва да спра да нося токове, защото са извратени?  newsm78
Колкото повече предразсъдъци имаме, толкова повече извратеност можем да видим във всичко, което е извън рамките, които си слагаме.

# 31
  • София
  • Мнения: 66
Ужасни са! Сигурно ги купуват предимно педофили или луди.....настръхвам!

# 32
  • Мнения: 3 034
мда, не е лесно в някои случаи.... Rolling Eyes

както писах и по-горе, децата едва ли имат нужда чак от такъв натурализъм. една домашно направена кукла от парчета плат, върши по-добра разбота.

но иначе не ми се сториха толкова ужасяващи тези кукли. явно съм извратена.

# 33
  • София
  • Мнения: 2 296
В някой музей за восъчни фигури би стояло, но в шкафа за играчки на детето не си го представям.

Peace

# 34
  • Мнения: 166
На дъщеря ми едва ли ще й направи неприятно впечатление напълно натуралния изглед на такава кукла. Но моята типично егоистична, Богосътворена и неповторима човешка същност буквално се гнуси от всичко нечовешко в човешки образ и подобие. Освен това не ми се мисли за ситуация, в която детето ми няма да разграничава кукла от човек. Ъ-ъ! Не бих й подарила подобно удоволствие.

# 35
  • Мнения: 4 892
Няма извратени неща, има извратен начин, по който гледаш на тях.

Айде бе?!? Наистина ли? Извратени неща има, но да, това са само кукли!

Може например да направят и кукли, от които излизат истински фекалии. Или пък кукли с цип на корема и децата да знаят от малки, какво има вътре, в корема на човека.
Винаги съм си мислела, че предназначението на куклите е да развива детските фантазии и въображение, а не да му помага да изучава кръвоносната система на човека. Показаните кукли дават добра представа за въпросната система.

Замислих се върху написаното от momo. Не съм психолог, но такива хора, каквито е описала, мисля имат нужда от професионална помощ, а не от кукла. Но пък ако им помага - ОК.

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 00:17 от NinoTino

# 36
  • Мнения: 1 367
Уф,не бих купила такава кукла  Sick Верно много зловещо изглеждат!Съвсем като истински,а някак...безжизнени,студени...като трупове ,брррр!!!!!!!!!!!!

# 37
  • Мнения: 698
Гаднички ми се струват и на мен...  Thinking

# 38
  • Варна
  • Мнения: 634
Отвратителни са .

# 39
  • София
  • Мнения: 13 200
Ай стига бе.. как може да ги сравните с восъчните фигури...
простете, много ми е трудно да го изрека, ама на мен ми приличат на мъртви деца...
Отвратителни са на снимките пък "наживо" не знам...  Rolling Eyes При това аз съм човек с доста здрави нерви и не хлъцвам като ущипана девойка при всяка странна гледка... ама тази надхвърли прага ми на търпимост  Sick

# 40
  • София
  • Мнения: 13 200
невероятно колко е малък светът! точно преди няколкодни гледах един ужасяващ документален филм и днес виждам тази тема. та филмчето беше за следното (дано някой не го е разказал преди мен, прочетох само първото мнение):

една аутистка в щатите има страшен талант да прави такива кукли. и ги прави (точно като показаните). клиентите и не са майки на деца, които искат играчки за дъщеричките си. клиентките и са жени, които не искат, или не могат да си имат деца, но изпитват потребност от това да бутат количка, да обличат и преобличат бебета и т.н. та една такава жена, която си имаше и нещо като партньор, си взе такова бебе, защото много искаше бебе, но не можеше да търпи крясъци, мръсни памперси и т.н. излизаше си с количката, вадеше го, прегръщаше го (някои кукли имат дори и моторче в гърдите и дишат) и после пак си го прибираше в количката. когато тръгваха някъде с колата, слагаха количката в багажника, а бебето на детско столче отзад. в последствие го върна, защото нещо не и хареса; после смени още едно и накрая заяви, че ще ги сменя докато не получи перфектното бебе!!!

на една бабка пък и беше мъчно за внучето, което беше заминало за нова зеландия с родителите си и си поръча истински дубликат на момченцето. пак така го разнасяше навсякъде с нея.

купуваш си перфектното бебе!

И това според мен е извратено! Тази кукла не може да замени истинско дете, а тази дето искала дете, ма не можела да търпи това и онова... пък докато избере перфектното... извратеност отвсякъде

# 41
  • Мнения: 3 575
Като прочетох заглавието си помислих, за какво ли се превзема авторката, но след като отворих линковете ...... и аз се потресох.

Ужасно е, като мъртви бебета, а още повече ме потресе, че има хора, които надават за това..... що за човек би си взел такава "кукла"  Shocked

# 42
  • Мнения: 256
Много се възмущавате. Хора различни. Вижте това, и се извинявам предварително, че не ми се превежда -
http://www.msnbc.msn.com/id/26974105/
http://www.youtube.com/watch?v=Foexis5nEtA

# 43
  • Мнения: 4 892
Много се възмущавате. Хора различни. Вижте това, и се извинявам предварително, че не ми се превежда -
http://www.msnbc.msn.com/id/26974105/
http://www.youtube.com/watch?v=Foexis5nEtA

Съвсем бегло погледнах msn линка. Ок, ако психолози ги ползват за терапия. Пак с едно на ум. Но щом учЕните така са преценили.
А за детска играчка не ми допадат. Не се възмущавам, просто не ми харесват.

Ха Ха, гледам и филмчето. Честно, леко перковско ми се струва да си отглеждаш "изи бейби"  Crazy  Ей така, за спорта. Не го казвам с лошо, ама хобито ми е странно, перковско.

Последна редакция: сб, 18 окт 2008, 00:58 от NinoTino

# 44
  • Мнения: 18
 newsm78 Отвратително, особено куклата никол - тя прилича най - много на истинско бебе.

Общи условия

Активация на акаунт