Ужасно съм потресена от едни кукли!

  • 27 487
  • 413
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 3 034
20 страници потрес и линкове към всякакви кукли. браво ! Laughing

# 391
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Зададох въпрос. Няколко страници назад - за какво служат тези кукли. Единственият отговор, който получих, бе, че са за терапия.
За какво служат тези кукли?

# 392
  • Мнения: 256
Нали в спора се ражда истината, скоро очаквам точен брой колко са ужасени, колко потресени и колко са на опашката за ужасни кукли, които приличат на живи бебета.
Абе друго нещо са си надуваемите кукли  smile3532


Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговора.  - Леле, тук мненията валят, пък ако резюмираме  - никаква ценна информация - само чувства, потрес и заплес.

# 393
  • Мнения: 677

За какво служат тези кукли?

Садисти-колекционери ги купуват за да се упражняват децата им в бъдещи разчленявания.

# 394
  • Мнения: 677
Още ли се тресете от едни кукли?
Да ви сипя по една ракия профилактично, съдоразширяващо и за успокояване на нервите.
 Mr. Green

След като приспах куклите си направих едно страхотно мезе, и ударих една "Симеонка".
Да ви кажа за мезето рецептата, то така или иначе темата стана като всичкология Laughingл
Люти чушки, повечко се нарязват на кръгчета, ама да не им изчистите семките Simple Smile, В едно малко тиганче, слагате олио на дъното, и докато загрее натрошвате около 250гр сирене.
Като запуши олиото в тигана слагате "чушчиците" да се позапържат лекичко, по миризмата ще познаете кога са готови, (който не познае да си прави шопска салата за ракията) и им бухвате натрошеното сирене. махате от котлона, правите няколко разбърквания и Воала .. мезенце за ракия или бяло вино Simple Smile)

--------------

# 395
  • София
  • Мнения: 492
20 страници потрес и линкове към всякакви кукли. браво ! Laughing
Peace Joy #Crazy....евалатаааа....

# 396
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Тази целенасоченост внася някакви ред и посока в спора.

# 397
  • Мнения: 677
Зададох въпрос. Няколко страници назад - за какво служат тези кукли. Единственият отговор, който получих, бе, че са за терапия.
За какво служат тези кукли?
Не съм прочела това.
в бг мама правят терапия с тях, в останалия свят си ги слагат в едни кошчета, като тези на истинските бебета, па се преобличат, преобуват, купуват дрешки, дрънкалки .... или пък си ги слагат на дивана Laughing, или на бебешко легло купено специално за куклата и струващо колкото апартамент в софия преди увеличинието обаче Simple Smile. по-заможните откъм квадратура са си ги подредредили като в музей ...
....
насмогнах с четенето, та да добавя

а в останалота време се пише по форуми, правят си снимки на купените дрешки за куклитаи, обувките, новите аксесоари - да ви прилича на красива мама?
аватарите на потребителите са с последната пристигнала кукла, в подписа е последната хубава снимка, на любимата кукла в любимата дрешка - това на какво ви прилича?
Не се карат обаче, и то защо да се карат, като "бебетата" на всичките си ядат и акат нормално, не трябват съвети за хранене, прохождане, запек и т.н.

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 23:37 от AG

# 398
  • Мнения: 4 892
20 страници потрес и линкове към всякакви кукли. браво ! Laughing

Вие само "потрес" виждате, на който както му позволява мирогледа. Аз прочетох интересни неща и от хора, с които не сме на едно мнение по темата.

За kamelita не се притеснявам, ще и се разшири мирогледа, тя все пак е наясно, че хубавите неща стават бавно.

Гад Чевръста, за сега само са потрес и ужас прочетохме, да разбираме ли, че за заплеса допринесохте изключително и само Вие, тъй като до сега не беше споменаван!


dodo_dodo, куклите са и за пораснали деца. Възрастни хора, колекционери си ги купуват и си ги подреждат в хола, да речем. Някои си ги возят в колички, водят ги на пазар, говорят им и т.н.
Ползват се и за бездетни семейства, наместо неродените им деца - тези.
Разбира се биха могли и сигурно се позлват и за детски играчки, знам ли, все пак никъде не пише, че не са за деца и употребата им от деца е забранена.

Последна редакция: пн, 20 окт 2008, 23:44 от NinoTino

# 399
  • Мнения: 677
20 страници потрес и линкове към всякакви кукли. браво ! Laughing

Вие само "потрес" виждате, на който както му позволява мирогледа. Аз прочетох интересни неща и от хора, с които не сме на едно мнение по темата.

За kamelita не се притеснявам, ще и се разшири мирогледа, тя все пак е наясно, че хубавите неща стават бавно.

Гад Чевръста, за сега само са потрес и ужас прочетохме, да разбираме ли, че за заплеса допринесохте изключително и само Вие, тъй като до сега не беше споменаван!


dodo_dodo, куклите са и за порастнали деца. Възрастни хора, колекционери си ги купуват и си ги подреждат в хола, да речем. Някои си ги возят в колички, водят ги на пазар, говорят им и т.н.
Ползват се и за бездетни семейства, наместо неродените им деца - тези.
Разбира се биха могли и сигурно се позлват и за детски играчки, знам ли, все пак никъде не пише, че не са за деца и употребата им от деца е забранена.

NinoTino, ти ми изглеждаше най-обещаваща Laughing, ама не би
Возенето в количка, пазар, бездетни семейства, и т. в тоя род,  си е бг мамма версия по темата.

# 400
  • Мнения: 3 219
Аз да си кажа-направо тръпки ме побиват от погледа им Sick Sick Sick

# 401
  • Мнения: 3 034
20 страници потрес и линкове към всякакви кукли. браво ! Laughing

Вие само "потрес" виждате, на който както му позволява мирогледа. Аз прочетох интересни неща и от хора, с които не сме на едно мнение по темата.


абе,то и в жълтата преса можеш да прочетеш интересни неща от хора, с които не си на едно мнение.

# 402
  • Мнения: 677
Аз да си кажа-направо тръпки ме побиват от погледа им Sick Sick Sick

Ами ще я държиш в кутията, няма да я гледаш!
Една за 15 лева,  или пък две за 25 ще ти дам ако искаш!

# 403
  • Мнения: 2 792
Разбира се биха могли и сигурно се позлват и за детски играчки, знам ли, все пак никъде не пише, че не са за деца и употребата им от деца е забранена.

Е то и на скъпия  порцелан  ръчна изработка не пише, но някак си се подразбира Simple Smile.

# 404
  • Мнения: 3 219
Аз да си кажа-направо тръпки ме побиват от погледа им Sick Sick Sick

Ами ще я държиш в кутията, няма да я гледаш!
Една за 15 лева,  или пък две за 25 ще ти дам ако искаш!

Ако може и в мазата да  я държа-най-добре. Ама да не ме пишат после по вестниците като онези немци-гнусни кръвосмешатели Sick

Общи условия

Активация на акаунт