Кои храни действат разхлабващо?

  • 4 375
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 678
Таблетката е много по-добра Peace

# 16
  • Мнения: 22
аз като се наям винаги след това утивам до татлетната незвам защо  newsm78

# 17
  • Мнения: 40
Според мен на всеки организъм влиянието на храните е различно (по отношението на разхлабването).
Когато бях бременна ядях всяка сутрин по една ябълка или круша на гладно - действаше безотказно и през цялата бременност не съм имала нито един проблемен ден, въпреки че запекът е често срещан при бременните жени...
освен това дори няколко лъжици кисело мляко (обикновено) са способни да ме държат цяла сутрин в тоалетната, а да не говорим за активии и т.н.
на някои им действа сутрин кафето, на други цигара нагладно и т.н.
За плодовете, които съм абсолютно сигурна, че действат са крушите и сините сливи...
за мое най-голямо учудване на сина ми когато беше бебе много му действаше пюре от шипки #Crazy, а то се препоръчва при разтройство и така...
Просто попитай себе си, забележи какви храни приемаш изобщо... А и щях да забравя - ВОДА, МНОГО ВОДА..
УСПЕХ!!! Wink

# 18
  • Мнения: 322
КИВИ,КРУШИ,ПШЕНИЧНИ ТРИЦИ,ОВСЕНИ ТРИЦИ  Peace

# 19
  • Мнения: 288
Аз от личен опит знам, че разхлабващо действат храните богати на целулоза. Също млякото. Марулята добре ми действа ( Laughing ), макар че в нея има само 0,7 г. целулоза. Слънчогледа добре ми действа. Храни с фибри (слънчогледа също има, ето защо понякога е хубаво по малко да се хапва + това съдържа омега 6 и 9), но пък за сметка на това е богат на мазнини (49г.), след това белтъчини (20 г.), фибри (10) и най-накрая въглехидрати (8-10).

Последна редакция: вт, 09 дек 2008, 10:58 от Cantrell_NY

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
По принцип храните съдържащи фибри.Но,при всеки е различно.Някой храни стимулират при едни перисталтиката при други не..Човек трябва да се научи да познава организма си. Wink

Общи условия

Активация на акаунт