Oт кой ден давате капки Vangintol на бебчетата и как ги давате?

  • 3 953
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 335
Започнахме ги на 40 дена,по две капки.Давам ги в льжичка с АМ Peace

# 16
  • Мнения: 252
Започнах около 25 ден да давам. Капех от шишенцето направо в устата, пробвах и с лъжичка като ги смесвах с вода, но не ставаше, все се разливаше

# 17
  • Мнения: 1 512
От когато прецени наблюдаващият ви педиатър.Аз давах след 20 ден по 2 капки на гладно сутрин с лъжичка смесено с АМ.( ако кърмиш с кърма)

# 18
  • BG
  • Мнения: 1 900
При навъшен 1 месец,давам всяка сутрин нагладно по 2 капки.

# 19
  • Мнения: 2 334
От 20-я ден давам Вигантол по 2 капки сутрин на гладно  Peace

# 20
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ние сме родени април месец и ги давам откато беше на 10тина дни , не съм ги спирала , мисля че се дават до около годинката Peace

# 21
  • Мнения: 11 003
Дъщеря ми е родена в началото на април. Започнах да й давам Вигантол, когато стана на 20 дена - по 1 капка сутрин директно в устата. През лятото пропусках някои дни, а когато стана на 6-7 месеца, ги спрях по собствено усмотрение. Blush

# 22
  • Мнения: 4 111
Не помня точно от кой ден, по 2 капки давах, в Гърция ни казаха да ги спрем.

# 23
  • Мнения: 1 008
Вигантол. Rolling Eyes Самата доза зависи от много неща - от големината на фонтанелата; от това какво е слънцето - силно/слабо; от общото състояние на детето. Това може да реши педиатъра, който наблюдава бебето!
Peace

# 24
  • София
  • Мнения: 2 296
От края на първия месец давах,и двете ми деца са летни бебета.В лъжичка,смесени с кърма,сутрин на гладно
се дават.Количеството е по преценка на педиатъра.Това лято на малкия не съм давала.Въпреки,че фонтанелата му се затвори,
мисля и тази зима да му давам по 1 капка на ден или през ден.
Доколкото знам,ако се капват направо в устата не са ефективни. ThinkingПо добре е  в лъжичка с течност. Peace

# 25
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Аз започнах да давам Вигантол на бебчо когато стана на 1 месец. Давах му сутрин преди храненето в 9 часа с лъжичка в устата.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 241
След първия месец, по две капки. Давам ги с лъжичка или в шишето с мляко /но не винаги го изпива всичкото.../.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 817
От 20-тия ден по 1 капка смесвах с мляко в лъжичка, после почнах да капя директно в устата, нямат вкус.

# 28
  • Мнения: 200
Здравей, аз имам пролетно бебе, но все пак ще ти отговоря Wink
Давам Вигнтол от 20-и ден по една капка, а сега есента педи ми ги увеличи на по 2 капки на ден. Капя директно в устата  Peace

# 29
  • Мнения: 493
От 21 ден му давам вигантол по две капки направо в устичката.

Общи условия

Активация на акаунт