Нисък естрадиол и успешна бременност??!??

  • 1 946
  • 2
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 32
Момичета, добрата новина е, че имам положителен тест Joy 

А притеснението ми е, че забременяването стана по време на цикъл, когато естрадиолът по време на овулацията ми беше 150, при 3 фоликула... Тогава се подготвяхме за инсеминация, но моя д-р я отмени, точно поради недобрите стойности на Е.

Тъй като вече имам два мисед-а, се притеснявам, че това може да бъде поредната неуспешна бременност.

Искам да ви попитам, дали при някоя от вас се е случвало подобно нещо и как е приключила бременността?  newsm78

Благодаря ви и стискайте палци (утре съм на първия преглед)!

# 1
  • BG
  • Мнения: 1 900
Дано нямаш проблеми.Пожелавам ти успех. Peace Hug

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 468
Не знам дали да се включа, но все пак ще го направя. Не знам какво точно означава 150 естрадиол при три фоликула.... Но ще ти кажа че първата ми бременност беше с естрадиол два пъти под норма. Тоест долна граница беше 70, а моят резултат - 49. Завърши с неуспех - заради лекарска некомпетентност така и не е ясно дали е имало ембрион в началото или е било кухо яйце. Във всеки случай в 11 г.с. се оказа, че плодния сак е празен.
Обаче нито един лекар - после ходих при доста, не ми намекна дори че е имало връзка. Дори се чудех как ме гледат с толкова празни погледи, когато им спомена думата "Естрадиол". като че ли не бяха чували за него и каква роля има изобщо. Та искам да ти кажа, че все още ми е мъгла въпросът доколко този хормон е причина за неуспеха ми. Така че недей да мислиш, че като ти казвам всичко това, значи при теб нещата ще са лоши. Пожелавам ти да течакат само хубави моменти и след няколко седмици да се похвалиш в същата тази тема с успеха си.
Много се надявам да не съм те накарала да имаш само негативни мисли.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт