Нещо странно...

  • 1 020
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 276
Здравейте на всички. Вчера майка ми сподели, че от време на време и се случва нещо странно. Понякога вижда предметите на половина  #Crazy едната половина си я вижда както трябва, а другата - сива. Точно на половина разделено. Траело около минута. Случвало й се е 3 пъти, последно преди около година. Горе долу през година и се случвало. Това меко казано ме стресна... Тези дни е на доктор.. На някой случвало ло му се е подобно нещо , или да е чувал ..??? На 56-7 години е. Не е от кръвно, не е от очите, не е и от ушите.. понеже понякога губи леко равновесие и ходи на ушен за вестибуларния апарат - има лек проблем там , но не е сериозен до колкото тя ми каза.... Моля да ми помогнете с информация. Благодаря ви.

# 1
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Майка ми виждаше изкрящо жълти проблясъци като заря. Оказа се изтъняване на ретината и я лекуваха с лазер. Всичко приключи добре...
Да иде първо на очен лекар, но ми намирисва на по-сериозен проблем. Нека поиска направление за ЕЕГ.
Дано не е това, което си мисля...  Sad

# 2
  • Мнения: 2 276
Майка ми виждаше изкрящо жълти проблясъци като заря. Оказа се изтъняване на ретината и я лекуваха с лазер. Всичко приключи добре...
Да иде първо на очен лекар, но ми намирисва на по-сериозен проблем. Нека поиска направление за ЕЕГ.
Дано не е това, което си мисля...  Sad

Какво си мислиш?

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Че не е проблемът в очите, а е засегнат някой мозъчен център...
Но все пак не съм лекар....

Общи условия

Активация на акаунт