дайте акъл

  • 1 715
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 302
bib.bib, моля те, прати ми на лични координатите на фирмата, с която се работили. На мен ми трябва един стъклен параван за банята и още една стъклена врата към хола със статична част към нея (ширината е 140 см). Благодаря предварително.

# 16
  • София
  • Мнения: 456
bib.bib, може ли и на мен координати на тази фирма? От известно време издирвам нещо такова на по-нормални цени.
bistra, а спомняш ли си какви бяха цените в Мартинели? Много ще са ми от ползва.
Благодаря ви предварително и на двете  Hug

# 17
  • Мнения: 823
500 -600лв,зависи от ширината

# 18
  • София
  • Мнения: 456
bistra, сега видях размерите на твоята баня. Ти пита ли в магазина дали няма да стане, или ти си реши, че няма да ти стигнат 3см?
Защото аз от доста време обикалям за такива неща и навсякъде казват, че когато паравана се води 120, в действителност той може да се монтира на ширина +/- 3-4 см
при всеки модел мисля, че различно варира, но със сигурност не е точно за 120
Така че, ако тези в Мартинели са ти харесали - питай ги за конкретните ти размери, най-вероятно ще стане  Hug

# 19
  • Мнения: 823
Мацката в магазина ни каза ,че ще са ни необходими +2см. дори.
Не ми изглеждаше много компетентна обаче,мисля да говоря с някой от монтажниците за по-сигурно Tired

# 20
  • София
  • Мнения: 2 952
Изпратих координати, на който искаше  Simple Smile
Исках да се допълня, защото може и да съм подвела някого.
Доволна съм от това, което получихме, но цените не бяха ниски - съпоставими са с това, което добрите фирми предлагат като чисто стъклени прегради за душове и вани.

Общи условия

Активация на акаунт