термина ми е за утре,а още нямам симптоми:)

  • 9 496
  • 219
  •   1
Отговори
# 15
Спокойно, аз преносих с 3 дни. Това е най-ужасното време, стоиш, чакаш и се услушваш аха нещо да те заболи, ама нищо не те заболява  Simple Smile. Аз даже по едно време си чудех ще разбера ли изобщо кога ще започне раждането  Laughing ама се разбира, нама как да се объркаш. Спокойно, лягай спи, че малко ти остава.
Няма да се плашиш от нищо, няма нищо страшно.
Желая  ти леко раждане и скоро да се похвалиш.

# 16
  • Мнения: 1 171
четох някъде,че само 5 % от жените раждат на термина си

# 17
  • Мнения: 1 107
Ако изобщо издържиш до понеделник нищо чудно след прегледа за разкритие да тръгнеш да раждаш същия ден  Wink
Аз без абсолютно никакви признаци и 0 см разкритие след този преглед започнах да раждам още същата нощ thumbsup
Пожелавам ти много скоро да си гушнеш бебчето Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 6 246
Споко! Аз преносих 5 дни. Опитвах какво ли не - разходки, секс, гинекологичен преглед (лекарят ми направи някакво разкритие, имах леки контракции, падна ми тапата и всичко пак утихна). Петъка с лекаря се уговорихме в понеделник пак да се видим и да решим дали да предизвика раждането или секцио (защото бебо бе голям), но събота вечер започнаха болките и неделя родих.
Леко раждане и здраво бебче!!!

# 19
  • Мнения: 5 468
То и аз нямах никакви симптоми за раждане вечерта, освен че лееееко ме подръпваха яйчниците, ама не беше нищо особено... легнах, заспала съм и на сутринта се събуждам - водите ми изтекли Shocked. И айде - в Родилна зала, следобяд бях родила.
Пожелавам ти леко раждане и едно хубаво, здраво бебе като краен резултат! Успех!!!

# 20
  • Мнения: 1 171
Ще чакам Laughing Дано нещо да ме заболи  PraynigLaughing

# 21
  • Мнения: 46 488
Ама ти защо не спиш  Laughing я се наспи едно хубаво, да имаш силии за раждането и за дзверчето после  Naughty
За термина не се притеснявай, аз така и не разбрах какво е това подготвителна контракция, 3 дни след термина ми падна тапата и започнаха безболезнени контракции  Wink
Едно е сигурно - избутала си го, накрая си  Grinning

Леко раждане и чакаме новини   bouquet

# 22
  • Мнения: 8 505
Когато бях в Шейново,стана на въпрос,че първите деца много често се преносват.Така че-спокойно!А за статистиката-преносих 7 дни и ми предизвикваха раждането.

# 23
  • Мнения: 1 616
Аз също преносих- терминът ми беше на 19 октомври, а родих чак на 24. Лошото беше, че чакането мина в родилното- прибраха ме още на 18. Тук е такава практиката- в деня на термина задължително влизаш в болница и на всеки 6 часа мерят тоновете на бебето. Не виждам нищо лошо в това, но все пак чакането в родилно на мен ми подейства доста депресиращо.. Така че не се притеснявай- и да преносиш, не е страшно. Съвсем скоро ще си гушнеш бебето- още малко търпение! И леко раждане!  Grinning Grinning Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 2 958
Мамче, не се притеснявай за бебчето, а се наспи едно хубаво! Може да ти звучи като клише, но после няма да можеш да спиш! Пожелавам ти леко и безболезнено раждане! Всичко ще си дойде на мястото бъди сигурна!

# 25
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Аз родих 5 дни след термина, но бебка не беше преносена. На термина ми точно имах някакви изтичания, но нищо повече. Взеха ме в болница и след два дни от страх взех, че родих. Но ти не се шашкай, защото няма нищо страшно. Направо си е за празник работата-ставаш МАМА.
Желая ти леко раждане и да гушнеш едно здраво, сладко   ylinfant
И да се похвалиш, ей! Laughing

# 26
  • Мнения: 1 171
ами нищо друго не ми остава,освен да си чакам, а утре съм на преглед и ще видим какво ще става,важното е че се чувствам спокойно,само където разни познати ми се обаждат да ме питат дали ще раждам, ще родя няма къде да отида Laughing

# 27
  • Мнения: 1 722
ами нищо друго не ми остава,освен да си чакам, а утре съм на преглед и ще видим какво ще става,важното е че се чувствам спокойно,само където разни познати ми се обаждат да ме питат дали ще раждам, ще родя няма къде да отида Laughing

Родих 2 дни след термина. В деня след термина ме извикаха за преглед, видеозон, тонове на бебето ... всичко беше нормално - води в норма и бистри, плацента некалцирана, тоновете чудесни. Разбрахме се, да отида отново след 7 дни, за да ми даде някакви хапове за предизвикване. Но ... вечерта ми падна тапата, на другия ден сутринта ми почнаха контракциите и на обяд вече бях родила. Само спокойно, бебо няма да е вътре вечно! А това за въпросите и аз го изпитах, много е гадно, но не им се давай! Леко раждане!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Почини си още малко,че като се появи човечето няма да имаш време за това! Laughing Laughing
Аз преносих 2 дни - най-дългите дни в живота ми, но всичко си беше ок.Родих за 40 мин., отидох с 5 см разкритие без да разбера  Laughing
Накрая ме бяха побъркали от обаждания и спрях да си вдигам телефона  Twisted Evil,та мъжът ми като се обадил да каже,че имаме син, не им се вярвало  newsm78 Mr. Green
Много леко раждане и здраво бебе ти желая!   bouquet

# 29
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
...и секс помага  Wink Blush

Общи условия

Активация на акаунт