Ранна коледна...темичка за подаръци!

  • 49 036
  • 697
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 363
Темата е точно на време. За първата коледа на сина ми си мислех, че е рано и поръчвах в последния момент. Нещата дето бях набелязала бяха изчерпани и за това вече поръчвам коледни подаръци 2 месеца предварително. Сега умувам какъв подарък ще му е интересен по-дълго време, защото всичко ново му омръзва за минути. Със сигурност ще е голям, но все още не съм го избрала.
За 9 месечно бебе бих препоръчала нещо цветно, музикално. На тази възраст играеше много с жирафа на Фишър прайс Peaceтук Пък и уолкърите хем са интересни, хем помагат на детето да ходи само и това например

# 31
  • Мнения: 3 034
Майсторът на късия разказ , благодаря за идеята  Simple Smile влакчета съм гледала много (ама то мен ме тресе детинщината), но за дърпане не се бях сещала! още другия уикенд ще разгледам по магазините какво може да дърпа и да е от естествен материал  Hug

За 9 месечно бебе бих препоръчала нещо цветно, музикално. На тази възраст играеше много с жирафа на Фишър прайс Peaceтук

такова животно има и сина ми, само че е жаба и тези кубченца й се пъхат в устата и после й слизат във врата  Laughing малко се плаши от нея, но може по-нататък да я заобича  newsm78

# 32
  • Мнения: 5 877
Ами аз съм почнала, защото избирам три подаръка минимум, имен ден, коледа, рожден ден. Всъщност 4, защото не върви другите да й подарят нещо за Нова година, ние - не.

Засега съм купила една черна дъска, нали догодина ще е ученичка. Мисля да й разкрася рамката и да купя към нея разни тебешири и т.н. Може би и детска карта на света.

Харесали сме една книжка по Драконология, тя май ще е за именния ден.

Иска нещо на Уинкс, явно са на мода сред другарките, така че ще търся. Нямам никаква представа, кукли ли са, какво са, явно някакви анимационни героини, но не знам какви артикули има из пазара. Иначе четох за филмчето в Уикипедия.

# 33
  • Върху лъчите на Слънцето.
  • Мнения: 1 992
Иска нещо на Уинкс, явно са на мода сред другарките, така че ще търся. Нямам никаква представа, кукли ли са, какво са, явно някакви анимационни героини, но не знам какви артикули има из пазара. Иначе четох за филмчето в Уикипедия.

Има магазини, пълни с такива стоки. Специално и само с Уинкс и Батман  Wink. В тях можеш да намериш от долни гащи, през раницата, до нощна лампа! Разбира се, със съответните герои. И, естествено, не че са по-качествени, но понеже са на мода и са по-скъпи.

# 34
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... Нямам никаква представа, кукли ли са, какво са, явно някакви анимационни героини, но не знам какви артикули има из пазара. ...

Всакакви артикули има с Уинкс  Laughing като почнеш от гащи, чорапи и потници, минеш през моливи, гуми, чаши, часовници, козметика и снигнеш до портмонета, малки чантички и огромни раници. Всичко, което можеш да си представиш  Crazy Ще имаш богааааат избор!

# 35
  • Мнения: 166
Дъщеря ми се е ориентирала/за сега/-иска дядо Коледа да й донесе количка за бебе,бебе и чанта,сина като го питам какво иска от добрия старец-казва-подарък!Какъв?-ами-син или другото уточнение-голям . newsm78

# 36
  • Мнения: 3 034
Дъщеря ми се е ориентирала/за сега/-иска дядо Коледа да й донесе количка за бебе,бебе и чанта,сина като го питам какво иска от добрия старец-казва-подарък!Какъв?-ами-син или другото уточнение-голям . newsm78

ам че ти си лесна, значи  Mr. Green купи му една голяма синя възглавница - тук има едни, в които можеш и да седиш, ако се сещате. като голяма топка, но като я натискаш по различни начини става ту възглавница, ту фотьойл... вътре са пълни с едни меки топченца. виждала съм деца с голям кеф да се търкалят с тея неща, а по-малките даже си заспиват в тях  Grinning и хич не са скъпи.

# 37
  • Мнения: 3 367
От нас получават по 1 подарък на Коледа откакто са родени,тази година -колела (за ния със звънец!). Миналата година имаха скутери,карат си ги с кеф до днес.

# 38
  • Мнения: 6 274
Я да взема да се запиша и аз да следя, че аз ще трябва да измислям не един, а цели три подаръка.

# 39
  • Мнения: 4 068
И на мен вече ми е време да започна да мисля за подаръци, че щерката тъкмо днес ме пита и ме кара да и рисувам чувала на Дядо Коледа, за да видела дали е достатъчно голям да събере всички подаръци. Честно казано идея нямам какво да и вземем. За рождения си ден получи толкова много подаръци, че вече детската е тясна и място за още детски центрове няма. Ще следя темата за някоя полезна идея.

# 40
  • Мнения: 3 725
simplyaven , заинтригува ме с тези възглавници. Дай линк, или картинка, или как се наричат точно, за да ги видим какво представляват. Praynig
И ЧРД!!!

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 09:43 от GeoNadin

# 41
  • Мнения: 5 877
... Нямам никаква представа, кукли ли са, какво са, явно някакви анимационни героини, но не знам какви артикули има из пазара. ...

Всакакви артикули има с Уинкс  Laughing като почнеш от гащи, чорапи и потници, минеш през моливи, гуми, чаши, часовници, козметика и снигнеш до портмонета, малки чантички и огромни раници. Всичко, което можеш да си представиш  Crazy Ще имаш богааааат избор!

а кукли има ли? Не ми харесват твърде, така че предпочитам кукла, с която ще се изфука и ще й омръзне, а някоя полезна вещ ще трябва да я гледам дълго, украсена с тези каки.

# 42
  • София
  • Мнения: 3 688
Ще следя темата с интерес
Фъстъчка е на 10мсеца а след Коледа и Нова година има и рожден ден и задачата ми се осложнява още повече....
Walker си имаме от Светльо(тя много играе с него),дървени кубчета също,свездата на Фишърпрай също я имаме ,май камионче за бутане остава Simple Smile
Може и аналога на колата на Чико,самоче пиано(по-момичешко ми се вижда:) )

http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.141

# 43
  • София
  • Мнения: 1 603
http://chipolino.com/eshop/?act=inside_product&product_id=224
Аз поръчах това и го очаквам да пристигне всеки момент. На Коледа Димана ще е на 8 месеца и ще й хареса. В момента Чиполино правят страхотни намаления. Виж там и можеш да си харесаш нещо

Miriel, много хубав подарък. Наистина има добри намаления в Чиполиното, но цените на доставките са ми меко казано неприемливи, вкл. и факта, че не мога да проверя какво е теглото на стоките, аз ли нещо не откривам  Embarassed, та ако може да помогнеш малко ?

# 44
  • Мнения: 719
Да следя и аз..... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт