Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Добро утро ,куклички!
Много веселяшко заглавие !!! Peace
Днес съм в лилаво и наистина ,наистина се надявам да го захвърля много скоро! Praynig Praynig Praynig
Утре чакам лелята...то с тази работа изминалия месец,имаме само 3 възможности и както казва милото:Кога да е станало ???
Ама надеждата умира последна ,а и то само веднъж било достатъчно...  Wink

Между другото ,днес имам рожден ден ,така че почерпете се виртуално  smile3510 Popcorn  food010  party023
Нещо не ми се качва другата почерпка  Embarassed

# 31
  • Мнения: 183
Добро утро и от мен!
Калинка, стискам палци всичко да мине бързо и да се похвалиш с добър резултат!
Stitch, успех и на теб мила! Дано наистина да е изчезнала!
Сисии, много се радвам за малката, дано продължава да си ходи със желание, добре че имате такива занимания като балет, при нас няма и много съжалявам за това. Да я нацелуваш от нас!
Джени, а честито! С пожелание за успешна реализация в професионален план, а от там и в личен  Wink
Аз приключих с тестовете за овулация този месец, ами нещо не видях положителен и незнам дали тестовете лъжат или просто не съм имала този месец.  Thinking На прегледа миналата седмица, докторката ми изписа Дуфастон, че нали предния месец ми закъсня почти две седмици, но ме притеснява това, че ми го предписа без доказана овулация - от 14-тия ден за 10 дни. Надявам се да не е това причината, че не видях положителен тест. Затова мисля да го пия два или три месеца и го спирам.

# 32
  • Мнения: 229
Добро утро и от мен.започвам с пырвата хубава новина /поне за мен/ тази седмица - ИМАМ ИНТЕРНЕТ НА РАБОТА newsm44 newsm44 newsm44 newsm44.Джени мерси за почерпката да си ползваш дипшломата със здраве по предназначение HugНа мен днес ми е2 ден от М и вече нямам търпение да ми свърши че да се награбваме,пък дано този месец да е нашия fingerscrossedстискам палци на всички които имат нужда.дано манипулациите на момичетата минат бързо и безболезнено. Hug Hug Hug Hug Hug всички. Приятна седмица и много + тестчета на всички не чакащи Heart Eyes
ПП:тази седмица ще ви досаждам smile3508

# 33
  • Мнения: 229
anetka честит рожден ден,жива и здрава и да ни зарадваш в най скоро време.Защо нямаш настроение-почерпката си е почерпка,днес е твоят ден,я се усмихни и се наслади на деня пък то квото има да става ще стане Hug,горе главата
Момичетата от Варна - какво стана с нашта среща?-вие много несериозни се оказахте,аз очаквах повече ентусиазъм и подкрепа в това начинание.Другите момичета искат да фледат снимки опт срещата ни как ще им ги покажем като не сме се срещнали?хайде по сериозно!!! Hug Hug

# 34
  • Мнения: 304
А, Стеф, нямаме коте, аз не си падам по котките особено, мъжлето също. Виж, кучетата са друга работа. Той наистина няма против и в интерес на истината ако майка му беше дала тяхното куче щяхме да гледаме и него (ама тя не си го дава). Че си е ангажимент - ангажимент е, но нямам против. Наистина отвлича вниманието. А моята малка кучка си я гледам лично аз от 15 годишна и истински страдах, когато се пренесохме в първата квартира и трябваше да я оставя при нашите, чувствах се като предател. Да не говорим, че тя има най-голямата роля в изграждането на характера ми и възгледите ми за живота.
Оп, щях да забравя не чакам в края на тази седмица или началото на другата (не съм много сигурна, заради клостила, вероятно няма да е както го смятам, за това си слагам толеранс). Моля ви да ми стискате палци, имам нужда от това.  Hug

# 35
  • Мнения: 1 794
Джени честита диплома! Много нови възможности ти пожелавам с нея!
 Hug
Анетка - Честит Рожден ден на теб! Hug Бъди здрава, щастлива и много обичана! Пожелавам ти от сърце утре още един подарък! Wink

Каси - страхотна рокля - ще бъдеш прекрасна с нея!

Щица - подкрепям те за кучето - настроението и щастието, което създвава една животинка, не може да не се отразяват положително! Peace Стискам мнооооого силно палци!

Сиси - супер - може да си отглеждаш бъдеща прима балерина! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 444
Здравейте мили момичета, записвам се и аз в новата темичка  Hug Hug Hug Hug

Жени, честито дипломиране!!!



Анетке, мила, честит рожден ден, пожелавам ти да ти се сбъднат всички желания!!!



Аз се извинявам, пак съм поизпуснала от материала, ама много работа...  Rolling Eyes
На всички красавици пожелавам много лека и успешна двучертичкова седмица!!!

# 37
  • Мнения: 9 074
Значи Комиксова май е била с котката Crazy
 Hug

Стич - забравих да ти пиша, че преди време и аз имам 2 фиброаденома, но се махнаха. Те си се махат сами по принцип, така че ако ти предлагат оперативна намеса, съветвам те да не приемаш. Успех! Hug

# 38
  • Мнения: 143
Анетка, винаги да имаш поводи да си весела и засмяна!  Hug

Жени, честито дипломиране!   bouquet

Силви, снощи се разговорихме на тема покупки и цветове, та от там заглавието.  Rolling Eyes

На всички голямо гуш и стиснати палци, където трябва!  Grinning

Аз нещо се чудя какво става с тая моя температура. Уж нищо ми няма, ама все малко над 37.2. Тя мойта нормалната е около 37. Не меря базална, ама не се стърпявам през деня да си я измеря, защото трябва да видя дали се държи на едно ниво, пък било то извън изискванията.

Има ли други мацки като мен, които принципно поддържат по-висока температура? Уж било нормално и индивидуално, ама ми е интересно какво мислите по въпроса...  Embarassed

# 39
  • Мнения: 9 074
По принцип, при висока температура се търси причина в щитовидната жлеза.
така или иначе е хубаво всеки да си пуска от време на време щитовидните хормони - ако не си, можеш да си пуснеш.
Разбира се, това че имаш висока телесна температура в никакъв случай не значи, че имаш проблем с жлезата Simple Smile

Анетка - жива и здрава да си и много, много щастлива  bouquet

# 40
  • Мнения: 60
Добър ден и от мен.
Калинче: Стискам палци всичко да мине бързо и безболезнено и накрая с супер резултати. Praynig Praynig Praynig
Стич: Късмет и на теб и дано е няма тази кистичка. Praynig Praynig Praynig
Жени: Честито ти  дипломиране  Hug Hug Hug
Анетка: Честит рожден ден да си жива и здрава и да сбъднеш мечтите си .

На всички момичета  успешен ден и ХУБАВА СЕДМИЦА  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 4 711
Момичета и на вас да кажа...направо си копирам поста от проблемното, където съо изкрещях на всички които са ме подкрепяли, искам да го споделя и с вас Hug
Имам ужасни болки в яйчниците от снощи. Като си докосна корема и имам чувството, че пипам направо тях. Притесних се и помолих мъжода звънне на док, че си имат приказка. Доктора казал да му звъна и звъннах.
 Пита дали ми е подут корема, какви са оплакванията които имам и заключи че вероятно съм събирала вода / ако съм разбрала правилно / и че това ставало като се развивала бременност. Пита на кой ден след трансфера съм, казвам 8-ми и ми вика, пусни едни тест ако има нещо ще покаже Shocked Викам, как толкова рано, страх ме  Embarassed Каза ако искам да отида направо до Варна да ме видел, то ако имало нещо щяло да си проличи...ама ми е невъзможно.

 След сто самонавиванки, скрих се в банят от щерката да не ме види и се молих, молих, молих...такава гротеска, клекнала на плочките и се моля...
 Момичета, 8-ми  ден ми е и си имам втора бледа черта. Иска ми се да крещя, да крещя. Звъннах на лекаря и каза че щом толкова рано има втора бледа значи вероятно и двете са се хванали. Каза към петък да направя още един.

 Винаги съм си мечтала как и по какъв начин казвам на любимия ми че най-накрая ще става баща. По стечение на обстоятелствата се наложи да е по телефона. Никога не съм го чувала да плаче...И аз плача

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 332
Лелееееееееее,Кас, Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Тихо,ама много тихо честито .Късмет и лека и успешна бременност !   bouquet  bouquet  bouquet

# 43
  • Мнения: 143
Мила Кас, така си го написала, че ми се насълзиха очите...
Ето първата жена, която ще трябва да си скрие модните дрешки временно  Hug
Много прегръдки и честито!  newsm51

# 44
  • Мнения: 2 926
Kasidy вие плачете и аз рева заедно с вас.
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт