Почистване след ремонт?

  • 11 018
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 34
Да, за София

# 16
  • Мнения: 650
добре, реших да питам, че не видях за кой град става въпрос, благодаря

# 17
  • Мнения: 4 422
Може ли координати на Варненска фирма, от която сте доволни?Спешно е може и на лични.

# 18
  • Мнения: 1 733
Manya, може ли и на мен координатите! Да използвам темата да попитам някой има ли впечатление от фирма "Василка"?

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 336
аз няколко пъти съм ползвала услуги на фирма за основно почистване (два пъти след ремонт) и да ви кажа честно по-големите фирми взимат доста по-скъпо, а и не се стараят толкова много
последният път съм много доволна, защото в коридора на апартамента, който обитавам в момента имам много стара мозайка и след като я почистиха направо светна като нова - бяха три млади момчета и свършиха за нула време
определено след ремонт си струва, защото на фона на това което си дал за самия ремонт и нервите, които си изхабил, 200-300 лева в повече не са от толкова голямо значение, а пък и чистят с професионални препарати.
сцената излиза по 3 лева на квадрат

Последна редакция: чт, 06 ное 2008, 10:30 от Bona fides

# 20
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Manya, напиши я тука тази фирма и аз се интересувам. Какво точно включват тези 3лв/кв ?

# 21
  • София
  • Мнения: 2 426
И аз мога да ви препоръчам фирма, доволна съм от тях. За София става дума, някой ако се интересува - http://www.babex.org/ На сайта им има подробно описани цени и какво правят)

Последна редакция: пт, 07 ное 2008, 00:39 от get_real

# 22
  • Мнения: 1 632
Ако може някой да ми каже за Варна- какви са цените и да ми препоръча?
Може ли координати на Варненска фирма, от която сте доволни?Спешно е може и на лични.
И аз се нареждам!

# 23
  • Мнения: 34
Добре, фирмата се казва "Лукс". 3-те лв. включват всичко, което поискаш. В моя случай беше празен апартамента, но исках да ми почистят и вътре в шкафовете, иначе прозорци, под, баня - всичко.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 336
да това се включва + изпиране на меките мебели (мисля, че беше по 5-6 лева на седящо място)
в интерес на истината опазкръглят цената, но не много
последната фирма, чийто услуги позвах е "Изи уей" - запазила съм си сайта, за да ги ползвам пак, живот и здраве
http://www.easyway08.bg/

# 25
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Ако може някой да ми каже за Варна- какви са цените и да ми препоръча?
Може ли координати на Варненска фирма, от която сте доволни?Спешно е може и на лични.
И аз се нареждам!
И аззззз! Peace

# 26
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 734
Аз съм ползвала, изключително съм доволна само че не мога да ти препоръчам защото фирмата е от Хасково.Ако използваш фирма спестяваш мн време и труд.

кОЯ Е ФИРМАТА ОТ хАСКОВО?

# 27
Да спомена и моя опит с почистването на банята след ремонта...баш майстора беше оцапорил ама всичко с фугин .Някак си безизбежна бе драмата с почистването, което естествено той остави на нас. Спасението намерих във фирма ,която продават препарати за проф.почистване/преди това пробвах с какви ли не чудеса /  -РАПИД РАЙНИНГЕР се казва-професионален кисел почистващ препарат /пише на шипето/ към 7 лв струваше .Грам усилие за  търкане не искаше .

# 28
  • Мнения: 564
... Спасението намерих във фирма ,която продават препарати за проф.почистване/преди това пробвах с какви ли не чудеса /  -РАПИД РАЙНИНГЕР ...

Откъде може да се вземе?  bouquet

# 29
... Спасението намерих във фирма ,която продават препарати за проф.почистване/преди това пробвах с какви ли не чудеса /  -РАПИД РАЙНИНГЕР ...

Откъде може да се вземе?  bouquet


от Варна го взех, пращам ти сайта на фирмата http://clean-bg.com/start.php?cmd=products
проверявай в магазините за проф.почистване би трябвало да го намериш там

Общи условия

Активация на акаунт