GAP и NEXT

  • 7 070
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 226
Вярно ли е, че от Next в UK не можеш да поръчваш ако не живееш там - имам пред вид с БГ кредитна карта. Защото мога да поръчам и да ми го пратят до адрес там, но нямало да мине с моята карта??
Освен това на сайта на Некст пише, че имало магазин в Букурещ. Някой ходил ли е до там?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Да, обикновено английските сайтове искат картата с която поръчваш да има билинг адрес в Англия! Peace

# 17
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Аз ходих в магазин на Некст в Букурещ преди 2 седмици. Всичко започваше от 40 леи. Магазина се намира в Търговски комплекс Банеса до Карфур.

# 18
  • София
  • Мнения: 226
Нев, има ли нещата, които виждаме в каталога? Струва ли си да се иде дотам? 40 леи колко евро са?

Много въпроси - разкажи моля те. Банеса е летището май?

# 19
  • Мнения: 2 478
И аз се опитвах да поръчвам от GAP,ама тц Laughing
Иначе сина ми доста дрешки на NEXT и ONLY,всички носени от приятели живеещи в Англия.
Доста са качествени.Но за съжаление няма доставка до БГ Sad

# 20
  • Мнения: 6 900
Вярно ли е, че от Next в UK не можеш да поръчваш ако не живееш там - имам пред вид с БГ кредитна карта. Защото мога да поръчам и да ми го пратят до адрес там, но нямало да мине с моята карта??
Дам, със сигурност не става. Доста е неудобно, на мен ми се искаше поне да мога да си платя нещата. Поръчах за първи път, очаквам ги тази вечер дрехите, в следващите дни бих могла да дам мнение и за качеството.

# 21
  • Варна,Младост
  • Мнения: 200
Нев, има ли нещата, които виждаме в каталога? Струва ли си да се иде дотам? 40 леи колко евро са?

Много въпроси - разкажи моля те. Банеса е летището май?
Банеса е летището. До него има няколко големи магазина- Икеа , Карфур , Метро , 1 магазин само за мебели и един мол Банеса.
10 леи ( рон) = 5, 21 лв.
40 леи = 20,84 лв.
В Некст имаше предимно бебешки модели. Малко дамско и няколко чифта обувки.

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
И Алекс и Макси имат дрешки от тези марки и съм много доволна от качеството.
Жалко е, че не можеш да поръчваме от бг.

# 23
Здравейте,

GAP и NEXT може да си купите и от Пловдив. Има 1 магазин на Пешеходния мост (магазин 20), внасят ги от Англия. Цените са им супер нормални и се пести от доставки. Продават и доста други марки, аз съм им фенка Simple Smile
Аъде, ако някой ходи натам, да сподели Simple Smile

 

# 24
  • Мнения: 490
пзарувала съм от NEXT, хубави неща и качеството им е добро. Много често си купувам за мен самата дрехи от детския щанд, както и за сестрата на съпруга ми ,която е супер минйонче

# 25
  • Мнения: 131
GAP и NEXT може да си купите и от Пловдив. Има 1 магазин на Пешеходния мост

ако някой е ходил във въпросния магазин, моля да сподели. предполагам, обаче, че става въпрос за не особено голямо разнообразие, несравнимо с това в английските магазини Sad
страхотни са  нещата на Некст, така ме е яд, че нямат доставка до Бг.
мислех си да посетя магазина им в Букурещ като ходим до Икеата, ама така като гледам какво писа някой по-нагоре, явно и там не може да се сравни с хубавите им заредени магазини в UK.

# 26
  • София
  • Мнения: 1 456
И двете марки са страхотни. Аз лично предпочитам NEXT.
Страхотно качество и прекрасен дизайн
От бебе си гледам детенцето с техни дрешки, поръчани чрез роднини и познати.
На този етап нямат,а и не планират да имат доставка до Б-я.

Имаше една тема специално за Некст където много подробно разнищихме
марката и почти всичко свързано с нея.

За този магазин в Пловдив нищо хубаво не мога да кажа. Преди време пратих майка
ми да провери какво имат и освен много скъпи цени с почти никакъв избор друго нямало.


 

# 27
  • Мнения: 592
Искам да попитам мамите,които получават дрешките на next с колет,колко плащате на пощите.вчера говорих с мойта етърва,която работи в Англия и тя ми каза,че колета от там до БГ е 35 паунда,ама на мен ми се струва скъпо.
Има ли други по евтини начини за доставка

# 28
  • Мнения: 5 255
Искам да попитам мамите,които получават дрешките на next с колет,колко плащате на пощите.вчера говорих с мойта етърва,която работи в Англия и тя ми каза,че колета от там до БГ е 35 паунда,ама на мен ми се струва скъпо.
Има ли други по евтини начини за доставка
Тарифи на Английските пощи  Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 226
А ако се поръчва през немския сайт на Next дали приемат БГ кредитни карти? Някой пробвал ли е?

Общи условия

Активация на акаунт