Не мога да го забравя, а вече съм семейна жена

  • 14 733
  • 109
  •   1
Отговори
Здравейте, регистрирана съм но имам много познати във форума и предпочитам да остана анонимна. Семейна съм от 1 година, но все повече и повече се убеждавам, че не обичам мъжа си  Cry . Много е добър и прави всичко за нас с детето, но я няма тръпката. Преди него имах една изпепеляваща любов, която все още не мога да забравя  Confused . Близо 5 години са минали от раздялата ни, а аз все мисля за него. Знам че любовта ни е невъзможна, защото и той си има семейство, но не мога да спра да го обичам. Много ми тежи това. Очите ми непрекъснато го търсят, винаги когато се срещна с общи познати чакам да чуя новини за него - как живее, добре ли е. Преди няколко месеца разбрах че има дете. Не мога да ви опиша как ме заболя  Cry , това че е щастлив с друга жена  Cry ..... а можехме да бъдем заедно. Сега пиша това и дори незнам какво очаквам от вас. Знам, че няма лекарство, убадих се че и времето не лекува  Cry Просто исках да споделя болката, не мога да споделя това с приятели и познати  no

# 1
  • Мнения: 423
E това е меко казано несериозно отношение към мъжа ти, чак сега след една година брак ли осъзна, че обичаш още другия. Не мислиш ли, че караш един човек, който както казваш е прекрасен да живее в заблуда? Незнам как си могла да делиш една година леглото си с този мъж обичайки друг, не ми е понятно!!?? А и дете имате ooooh!

# 2
  • Мнения: 46 508
Защо се омъжи?

# 3
  • Мнения: 466
Защо се раздели с голямата си любов?

# 4
  • Мнения: 307
Минали са 5 години от раздялата ви. Коя е причината да имаш още чувства към него? Виждаш ли го ?

# 5
Не съм го осъзнала сега, знам го от самото начало на връзката ни, но се опитвам да живея нормално. Все пак имам право да живея като всички бели хора - семейство , деца. Надявах се с времето да престана да мисля за този човек, но ...... нещата не се развиват според очакванията ми  Confused . Никол. Не съм се омъжила, нямаме брак. Просто живеем заедно.

# 6
  • Мнения: 1 749
Мислите за бившата ти любов ти пречат да видиш мъжа си изобщо.

Може би(само предполагам)се чувстваш недоволна от себе си,чувстваш се виновна,мислиш си,че връзката ви е можела да прерасне в нещо по-голямо.Ако е така,повярвай,че ако е имало любов,то щяхте да бъдете заедно и досега.

Моят съвет е да спреш да дълбаеш миналото и да отвориш очите си за настоящето и бъдещето.Изпускаш много и то все хубави моменти от семейния живот,за които ще съжаляваш,когато осъзнаеш грешката си.

# 7
  • Мнения: 1 749
Прочетох последния ти пост и думата "семеен" става малко излишна.... Но всичко друго си важи...Мисли за своя живот сега и занапред,а не за живота на някой друг.

# 8
  • Мнения: 1 289
Не съм го осъзнала сега, знам го от самото начало на връзката ни, но се опитвам да живея нормално. Все пак имам право да живея като всички бели хора - семейство , деца.

A мъжа ти няма ли право?

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не казваш защо се раздели с голямата любов.
Вероятно го идеализираш в представите си.

# 10
Защо се раздели с голямата си любов?

Беше разведен от няколко години и бившата му съпруга не живееше в страната. В последствие обаче започнаха чести срещи с въпросната бивша, което ме накара да ги оставя да си живеят живота както намерят за добре. Накря решиха да се съберат. Беше ми предложено да си продължим връзката (тайно), но от това по голяма обида ...... не мога да бъда 2-ра цигулка  Naughty

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Той очевидно не те обича, толкова , колкото ти него и продължавайка да мислиш за него, съсипваш живота си . Това е моето мнение  Peace

# 12
  • Мнения: X
Щом е такова било предложението му, помисли си би ли могла да обичаш истински и за постоянно някой, който те поставя в такова положение!
Понякога чувствата ни не ни се подчиняват, да.
Но ако ги послушаме, ще е пагубно за нас! Не се бори с чувствата си, не ги променяй, просто си живей с настоящето. От това зависи и щастието на семейството ти. Успех!

# 13
  • на майната си
  • Мнения: 425
Крайно нечестна постъпка спрямо мъжа ти.
ОК, искала си да се отърсиш от изпепеляващата любов, хванала си се с мъж, който държи на теб, очаквала си с времето всичко да се нареди и да го оцениш и заобичаш.
Ама защо за бога му роди дете, след като не го обичаш.
"... Все пак имам право да живея като всички бели хора - семейство , деца. "

Белите хора се предполага, че поне децата си създават с любов Simple Smile.
Явно не е можело да сте заедно, не връщай филма и не се опитвай да си представяш друг край в който ... АКО...
Така и трябвало, така е станало. Сега е време да се погрижиш за собствения си душевен комфорт.



# 14
  • Мнения: 466
И какво толкова изключително виждаш в този човек , ми извинявай ама той е някакво плазмодио ,което не е било наясно какво иска . Гледай си живота , защото е един и не особенно дълъг  Wink

Общи условия

Активация на акаунт