моля за съвет

  • 2 183
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 685
Здравейте!Случва се нещо с мен и незнам какви мерки да взема,именно за това ви моля за помощ.От две седмици  ,съм с главоболие ,световъртеж и гадене.Ушите ми заглъхват и ,като че ли нещо в главата ми бръмчи.Моля ви посъветвайте ме ,какво да правя ,към какъв специалист да се обърна?Наистина ще съм ви Благодарна  bouquet

# 1
  • Мнения: 4 053
...невролог ?

# 2
  • Мнения: 1 545
Да, за невролог си. Вариантите са няколко - нарушено оросяване, мигрена, нарушения във вестибуларния апарат и др. Специалист ще ти постави точната диагноза.

# 3
  • Мнения: 2 005
Да, за невролог си. Вариантите са няколко - нарушено оросяване, мигрена, нарушения във вестибуларния апарат и др. Специалист ще ти постави точната диагноза.
Да , така е  Peace При мен се оказа , че получавам  вестибуларни кризи .... newsm78 това го установиха като ми направиха снимка с някви джаджи на главата , а преди това се накъсвах да повръщам , шум в ушите , виене на свят  #Cussing out направо се измъчих доста докато ми поставиха правилната  диагнозата . Изписаха ми дианксит и ривотрил  ThinkingСега се чувствам добре , но като спра ривотрила и това отново го получавам  Shocked

# 4
  • Мнения: 1 685
Още нещо да споделя искам.От  два месеца един мъдрец ми създава ядове,подувам се цялата и задължително трябва да пия АБ за да се оправят нещата.Питам се, дали от там не идва всичко?Знам ,че трябва да посетя стоматолог ама пусти страх Shocked

# 5
  • Мнения: 2 926
Може и да е от мъдреца, аз имах огромни проблеми с един такъв.
Докато порастне бях месеци наред с ужасно главоболие.

# 6
  • Мнения: 4 053
може разбира се да е от мъдреца,
близо е до мозъка и болката идва най ясно

# 7
  • София
  • Мнения: 5 074
Според мен е най-добре да посетиш отоневролог.

# 8
  • Мнения: 1 685
Благодаря на всички за съветите. Благодаря!

# 9
  • София
  • Мнения: 39 741
Гери и тук да те наритам... да идеш на зъболекар.
Може да е от мъдреца. Мен като ме боли зъб, ме боли цялата страна, като се почне от гърлото та до главата - гърло, ухо, буза, око, глава.
Откриха ми невралгия.

# 10
  • Мнения: 1 685
Гери и тук да те наритам... да идеш на зъболекар.
Може да е от мъдреца. Мен като ме боли зъб, ме боли цялата страна, като се почне от гърлото та до главата - гърло, ухо, буза, око, глава.
Откриха ми невралгия.
Това ще е първото нещо ,което ще направя утре,ще ида на зъболекар.После ще му мисля .

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 11
Здравейте,
Преди 5 дни ми извадиха зъб с гранулом. Ваденето беше много мъчително и бавно и цялата уста ми беше натъртена и синя. Боли ме още страшно много. Ходя при зъболеря ми почти всеки ден и се надявам, че с лекарството което слага и антибиотика ще се оправят нещата. Работата е там, че сега имам страшна невралгия  заради този проблем. Поне аз така си мисля, че е от това. Изтръпва ми лицето от страната на извадения зъб,бузата, зъбите и окото. Болките са страшно неприятни. Пия неуробекс, но не знам дали това само ще ми помогне.
Дайте ми съвет какво да правя.

# 12
  • Мнения: 4 433
и аз от мъдрец имах такива проблеми #Crazy

# 13
Skupa GERI,vadi pustiq mudrec ,te i bez drugo rastat samo problemi da suzdavat.a za straxa-ako ve4e si maika ne te li be6e strax da rajda6.edin zub e ni6to ,i o6te pove4e 4e go vadqt s upoika.uspex

# 14
  • Мнения: 822
Skupa GERI,vadi pustiq mudrec ,te i bez drugo rastat samo problemi da suzdavat.a za straxa-ako ve4e si maika ne te li be6e strax da rajda6.edin zub e ni6to ,i o6te pove4e 4e go vadqt s upoika.uspex
от преди 1 месец е темата,момичето може и да е добре вече.                                                                                                           

Общи условия

Активация на акаунт