За синята зона около НДК

  • 4 439
  • 9
  •   1
Отговори
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Здравейте! Hug
Направо ще ви питам:
Синята зона около НДК до колко часа е? Вечер проблем ли е паркирането там?
Питам, защото трябва в четвъртък вечерта от 10 часа да ида с племенницата си на шоуто на Слави ooooh!, а не знам какво да правя с колата - днес паркирах трудно - два пъти се врътнах около НДК (през петте кьошета), докато си намеря място - сините зони са пълни, а платените паркинги - едва наполовина. Явно, хората предпочитат да си платят със СМС, отколкото да платят пари в брой.
Забравих да погледна, предполагам зоната е до 18*30, но се чудя като е център, вес пак, дали няма да има проблем с паркирането там след 22*00 часа  newsm78

Вие къде паркирате там "по нощите"?

# 1
  • София
  • Мнения: 6 210
Ако сте двечките по женски, бих те посъветвала да паркираш на самия паркинг, който е в непосредствена близост до малкото НДК, където се снима и самото шоу. Тия дни сините зони и паркингите са пълни и заради Стройкото, ама то свършва  Wink Понякога паркирам в близките улички, например Гургулят, но вечерно време си ме е шубе да миткосвам, ако съм сама.
ПС: шоуто на Слави не се ли снимаше от 19,30 - 20 ч., а не от 22?

# 2
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Ако сте двечките по женски, бих те посъветвала да паркираш на самия паркинг, който е в непосредствена близост до малкото НДК, където се снима и самото шоу. Тия дни сините зони и паркингите са пълни и заради Стройкото, ама то свършва  Wink Понякога паркирам в близките улички, например Гургулят, но вечерно време си ме е шубе да миткосвам, ако съм сама.
ПС: шоуто на Слави не се ли снимаше от 19,30 - 20 ч., а не от 22?

ох, и на мене ми е много късно, ама така е - ще е директно  Sad

хич не ми се ходи, но племенницата ме врънка от няколко години, а пък толкова ми помогна за последните три седмици, че   bouquet - длъжна съм й много, няма начин

ами да, шубе ни е, двечките ще сме  Peace - ок, ти имаш предвид отпред пред малкото НДК, така ли? Пред кафенето?
Или може би имаш предвид един паркинг, който е там, до малкото НДК, но е платен  newsm78. Така ли е?

# 3
  • София
  • Мнения: 6 210
Ееех, каква готина леля си, щом заслужава детето.... няма как  Hug Говоря точно този, който е до малкото НДК. Входа му е от страната на Витошка и да, платен е, но пък спираш до сградата и няма да се притесняваш, че ще обикаляш в тъмницата с племенницата.

# 4
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
Ееех, каква готина леля си, щом заслужава детето.... няма как  Hug Говоря точно този, който е до малкото НДК. Входа му е от страната на Витошка и да, платен е, но пък спираш до сградата и няма да се притесняваш, че ще обикаляш в тъмницата с племенницата.

Колко се плаща там за паркинга?

# 5
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
синята зона е работните дни от 8 до 19
Но и аз бих те посъветвала да си платиш и да спреш пред входа, за да може с излизането да влезнеш в колата

# 6
  • София
  • Мнения: 6 210
Да не те излъжа, но мисля, че е 2 лв. на час. За долния съм сигурна, че е толкова - този, чиито вход е под моста на влюбените. По-често него ползвам.

# 7
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 732
синята зона е работните дни от 8 до 19
Но и аз бих те посъветвала да си платиш и да спреш пред входа, за да може с излизането да влезнеш в колата

ихааааа
обезателно ще го направя!

вече двама човека ме съветват така - какво ли се случва вечер около НДК  newsm78
Не ми се мисли  ooooh!

Ок, с колата ще си паркирам на платения... Hug

благодаря и на двете ви  Hug

# 8
  • Мнения: 140
Миналата седмица бяхме на концерт и си оставихме колата на самия паркинг на НДК,спряхме да ни е близо до входа,но излизането беше кошмарно,образува се двулентова колона от бързащи да излязат от паркинга,отне ни доста време,докато се измъкнахме.

# 9
  • Мнения: 4 970
Работя в НДК, та   проблемите с паркирането в района за мен са ежедневие..... Rolling Eyes
Големия паркинг на НДК е 2 лв. на час. Има паркинг преди топлата връзка на НДК( (пускаш се надолу  към подземните гаражи- там е 1.50 лв/час) .А иначе в тези часове можеш безпроблемно и безплатно да спреш в уличката точно до оглемия паркинг Peace Там има и някакво полицейко  управление или подобно звено Wink .Уличката е задънена.Ако отиваш към малкото НДК, правиш обратен завой покрай  големия паркинг и - веднага в дясно PeaceПаркирай на воля- яма проблеми нито за колата, нито за вас, тъй като  е много близо до сградата на БТВ.

Общи условия

Активация на акаунт