Днес ми е мъчно, защото... 8

  • 18 355
  • 337
  •   1
Отговори
# 15
И пак е 22-ри, девет дълги и празни месеца без теб мило Цветенце.Много ни липсваш и непрекъсното мислим за теб newsm45

# 16
  • Мнения: 1 163
 Hug ви всички, newsm45 с вас и се моля нашите ангелчета да се върнат един ден при нас.
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Roseза тях

# 17
...и вчера, и днес, и утре...мъчно ми е защото времето минава, а болката от моята загуба не стихва и не вярвам, че някогя ще намалее. Вече никои не ме рита, не ме гъделичкат с малките си пръстчета, не скачат, не туптят малките им две сърчица. Единствената ми утеха е, че двете ми малки момченца са заедно и ще се подкрепят както да сега. Ужасно много ми липсват.

# 18
  • Мнения: 3 016
-за всички Вас малки звездички-Гого, Криси, Алекс, Марк ,Цвети......................
Ичони ,Краси,555,pretty Hug Weary

# 19
  • Мнения: 9 973

за всички Ангелчета

# 20
  • Мнения: 38
днес ми стана мъчно,защото четях мненията ви  Cry
и предната тема,която вече е заключена...съжалявам много!направо не ми се вярва,че може да бъде истина
когато бях по-малка имах братче,което сега щеше да е висшист ,но почина при раждането си
само мога да си предтсавя,четейки вашите постове колко са били разбити родителите ми...

съжалявам,че я има тази тема!съжалявам,че има много майки,които пишат тук!съжалявам,че децата умират!
 Cry Cry Cry
 Hug

# 21
  • Мнения: 825
Момичета  Cry Hug
 Flowers Rose Flowers Rose за всички наши малки обичани душички. Никога няма да ги забравим.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 305


Днес става една година откак Криси си отиде. Кога мина толкова време? Сякаш вчера се борихме, надявахме се, обвинявахме себе си, чудехме се дали правим най-доброто за него, болеше ни и търсихме, търсихме, търсихме помощ и надежда.

Отвратителното на генетичните заболявания е, че знаеш, че и ти си допринесъл за страданията на детето си. Защо? Ние го искахме толкова много, чакахме го с такава любов и желание, защо?

За генетичните заболявания обикновено няма лечение. Твоето тяло просто няма схемата, рецептата, по която да работи правилно. Едно малко повредено колелце в грамадния механизъм и гледката как детето ти отпада и гасне ден след ден.

Криси беше боец. Не се предаде. Не загуби индивидуалността си до последно. До последно, когато имаше силички гледаше света с любопитни очета. Винаги, след преливания, когато беше по-добре, започваше нежно и деликатно да се усмихва на хората.

Не можахме да го опознаем, а толкова искахме да прекараме цял един живот заедно. Представяхме си го на празници, на Коледа, на рождени дни, на тържества в градината, в първи клас... Сега всеки празник е горчив, защото той ни липсва.

Загубихме толкова много. Спечелихме само едно - болката на Криси вече я няма. Болката е в нас, задето Криси го няма. Какво можем да направим за една светла душичка, отлетяла от нас завинаги?

Каквото и да правим, не можем да го върнем, не можем да се погрижим за него, не можем да го зарадваме.
Можем само да го помним и обичаме...

# 23
  • Мнения: 3 621
 Flowers Rose Flowers Rose мъничък Криси
 Cry Cry Cry Лилибон

# 24
  • Мнения: 3 016
Лилибонче, newsm45.Написала си много силни думи ,а това сигурно е Крис .Какво хубаво дете, миличкото ангелче ...... Weary

-в твоя памет Криско!

# 25
  • Мнения: 7 100
Лилибонче,   cry.
Криси, миличко мъниче.  Cry
Дойде с твоята голяма мисия на този свят - показа на много хора, че могат да мислят и за други човешки същества. Това едва ли ще намали болката от загубата ти за мама и тате, но ти остави своята следа за краткия си живот.
  party006

# 26
  • на дъното
  • Мнения: 1 538
Lilibon  smile3518 прегръщам те силно
Цитат
Сега всеки празник е горчив, защото той ни липсва.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 617
 Flowers Rose Flowers Rose  За една малка, невинна душичка отишла си толкова рано...Почивай в мир, Криси!

# 28
  • Мнения: 226

Почивай в мир, мило дете!
О, Лилибон, Hug те много силно.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Почивай в мир малка душичке Криси!

Общи условия

Активация на акаунт