Ставали ли сте жертва на кражба? кога и как?

  • 3 701
  • 47
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 622
Да, разказвала съм подробно в други теми какво точно се случи, за щастие успях да се справя с нападателите си, макар да бяха двама и благодарение на намесата (когато вече нямах сили да се боря с тях) на компания, която се оказа наблизо, крадците не успяха да ми откраднат нищо, разминах се "само" с уплахата, "обицата на ухото", която си сложих и няколкото драскотини, които единия ми остави за "спомен", докато се мъчеше да ми изкопчи бижутата и чантата от ръцете.

Лош спомен, не искам да се връщам към него...........  Confused

# 46
  • Мнения: 66
На на родителите ми им бяха обрали мазето точно на 31 декември 2007. Не бяха взели кой знае колко ценни неща, но на 1 януари, татко ми вместо да си почива, цял ден се е занимавал с ремонт.

Преди 7-8 години, на един мой близък му бяха откраднали всички дрехи от простора, както и двата му GSM-а, които са  били на раклата , над главата му. Интересното е ,че той живее на 7-ми етаж, а терасата е била остъклена  newsm78

# 47
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, обирали са ме чрез измама, преди няколко години трябваше да пътувам с автобус за Словакия с още една жена. На автогарата в София един дебелак ни пресрещна и ни попита дали сме за съответния автобус, след като отговорих утвърдително той се представи като шофьора и започна да се вайка как може да идваме толкова късно, на сръбската граница искат валутата да е в динари, не знам си какво не е попълнено- като пълни идиоти се вързахме на постановката. Другата жена остана при багажа, аз хукнах с него да обменям пари и т.н. През няколко минути телефона му звънеше и той се обясняваше какво се случва на "хората от офиса" . В един момент ми каза- няма време, дай ми парите да ги обменя, ти се връщай да попълваш документите за застраховка...и аз му ги дадох - 500 евро Embarassed Нататък е ясно.
Интересното е, че все пак пътувахме, а навръщане, когато автобуса влезе в автогарата, дембелинът седеше на същото място, където пресрещна нас, и чакаше нови канарчета. Веднага се обадих в полицията, хората реагираха веднага (да им се неначудиш), дойдоха, посочихме им го и го прибраха.
Не е подходящо да разказвам как се развиха събитията след това, но в крайна сметка парите ни бяха върнати в рамките на няколко часа.

Общи условия

Активация на акаунт