Все още сме тук.

  • 1 235
  • 7
  •   1
Отговори
Здравейте на всички.Много отдавна не съм писала тук.Надявам се че ви заварвам в добро здраве и лятно настроение.
При мен за сега всичко е на ред.Остават 47 дни до термина.С изключение на това че вече ми идва да вия #Crazy съм добре.Бебките растат,а аз разбирам как се е чувствал Пинокио.Костите ми не издържат.Качих 20 кг. и то само на корем.Вече нямам стрии,просто целия ми корем е една огромна стрия.Почти всеки ден си мисля че се започва ,но се оказват поредните подготвителни контрации.
Надявам се че следващия път когато ви пиша ще ви пратя и снимка на бебораните.До тогава кураж на всички бъдещи мами на близнаци и много щастливи мигове на настоящите.
Поздрави Julia

# 1
  • Мнения: 2 839
Хич не се жалвай, скоро ще си спомняш с носталгия за спокойните дни на бременеенето  Mr. Green
Но пък, разбира се, ще си имаш прекрасни бебки  Hug
Стискам палци всичко да е по мед и масло   bouquet

# 2
  • Мнения: 7 803
е и аз качих 20 кила ама и имам повече време от теб  Rolling Eyes а търпението ми се изчерпва   Embarassed и тези контракции ме побъркват и тежи и съм на диета ............................  Crazy

# 3
  • България-София
  • Мнения: 573
Хе- хееее, ще ги търсите тези дни, през които можехте да си излезете спокойно " с тях" - без да ви стават очите на 4 Crazy, да се чудите не е ли време за папкане, добре ли са облечени, да си легнете да поспинкате,когато ви се прииска /въпреки неудобствата Wink/ т.н. от ежедневния бит на майки с малки деца...
Иначе лека бременност и леко раждане.

# 4
  • Мнения: 4 458
На финла си вече, така че постискай още малко зъби  Grinning
Както казват по-горе ще има да си мечтаеш за дните на бременността после.... Mr. Green
Аз например още не мога да се наспя като хората  Wink и все ми се спи. Те, хората около мене свикнаха и "спи ми се...., изморена съм" вече просто не е извинение и оправдание за тях - не важи!!  Laughing Laughing

# 5
stiskam  palci vsichko da e nared i skoro da zabravish mukite si pri vida na dvete bebki. Az kacxhih ne 20 ami 30 kg i godina sled tova vse oshte mi e trudno da vaztonovia niakva forma, no mnogo dobre te razbiram!  Poslednite dni veche dori ne mojeh da disham normalno.....Az imam dvama unaka prez mart minalata godina rodeni. Grinning

# 6
  • Мнения: 138
Хайде всичко да е на ред.Потърпи още малко.И аз ще стискам палци ,а за килцата да не ти пука   Laughing Laughing Laughing

# 7
  • Мнения: 7 640
не се шашкай с килата-съвсем си в норма. Още малко остава за избутване, но май най-тежкото. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт