Рана след секцио.Моля за съвет.

  • 6 549
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 155
Не ми се е случвало иди на лекар бързо, не го отлагай. Мисля че това не е много добре Thinking

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Тези неща са много сериозни и не разчитай на помощ от форума, а отиди незабавно на лекар. Минало е доста време и не е нормално досега да ти е така раната, дори да си имала дренаж.

# 32
  • Мнения: 3 399
Ходих вече до личната.-промивка с отвара от смрадлика,йодесепт и антибиотнична пудра.Това и беше препоръката, но ако няма резултат или вдигна температура да ходя при доктора който ми е правил операцията. Ох как не ми се среща повече с този отвратително нагъл доктор! Смятам да пробвам с мазане няколко дни и дано стане  Praynig, че какви мисли ми минават през главата само.

смятам, че ще направиш голяма грешка, ако си послушаш личната лекарка. защото после ще имат база да ти кажат: "ами да бяхте дошли веднага при нас, нямаше да се получи инфекция", примерно. а това с чакането да се появи температура е доста дебилно изказване за лекар. не бих се ослушвала, бегом на хирург.
и според мен ще направиш грешка, ако послушаш личната си. момичето, на което направиха секцио по спешност в същия ден, в който беше и моето секцио, получи такова усложнение. каза, че още първия ден след изписването от раната и взела да изтича течност. ходи на нагревки няколко дни и всичко било ок. така, отивай при хирург Simple Smile

# 33
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
За пръскане най добре според мен е Бивацин  - спрей, но най добре е да идеш при лекаря който е правил операцията, той да прецени какво става, стискам палци да мине бързо  Hug

# 34
  • Мнения: 61
отиди при този лекар които ти е правил секциото

# 35
  • Мнения: 6 274
Какво стана в крайна сметка ? Жената ходи ли на лекар или не ?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт