Къде в София има 3D ехограф?

  • 12 856
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 432
Таткото има голямо желание да види бебешока и искам това да стане на 3D. В много ранен период съм и се съмнявам, че иначе ще различи нещо Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 12 550
Със сигурност в клиниката на Мазнейкова, в медицински център Фемина, в Свети Лазар. Но като гледам ти си още в много ранна бременност по-добре изчакайте още 2-3 седмици.

# 2
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Тъкмо сега е времето за първа ФМ - между 11 и 13 г.с.  Wink На 3Д е ранко да го гледате, но така или иначе ФМ се прави на 2Д, 3Д е само екстра да се порадва родителят на отрочето.  Laughing Чудесно се вижда бебето на 2Д, всичко се различава.
Лошото е, че в последния момент часове не се намират лесно, обикновено са запазени с месец напред.
Пробвай във Фемина, там има повече специалисти, сигурно все ще се намери час.

# 3
  • Мнения: 3 993
При Мазнейкова, тя има и 4D ехограф. Чувала бях, че тя "познава" пола на бебето още в 14 г.с. и когато ходих при нея на фетална морфология я попитах дали това е вярно и тя потвърди. Докато чакахме да ни приеме, едно бременно момиче излезе от преглед при нея и се похвали там в чакалнята,че Мазнейкова е казала пола на бебето толкова рано. Момичето беше много щастливо и си стискаше в ръката снимката на бебчо. Simple Smile Аз моите снимки на бебка от 3D и 4D ехографите ще си ги пазя завинаги, точно както изглежда на снимката в 8-мия месец, точно същата се роди  Grinning Голяма работа е съвременната медицинска техника!  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 17 591
Със сигурност в клиниката на Мазнейкова, в медицински център Фемина, в Свети Лазар.

... Също във Вита...

# 5
  • Мнения: 9 973
в МЦ`Фемина`съм ходила

# 6
  • Мнения: 388
Не съм сигурна newsm78 , но провери и в Св. София

# 7
  • Мнения: 511
В "Лозенец", това е бившата Правителствена болница Peace

# 8
  • Мнения: 3 695
в МЦ`Фемина`съм ходила
И аз.  Peace

# 9
  • Мнения: 30 965
При Мазнейкова, тя има и 4D ехограф. Чувала бях, че тя "познава" пола на бебето още в 14 г.с. и когато ходих при нея на фетална морфология я попитах дали това е вярно и тя потвърди. Докато чакахме да ни приеме, едно бременно момиче излезе от преглед при нея и се похвали там в чакалнята,че Мазнейкова е казала пола на бебето толкова рано. Момичето беше много щастливо и си стискаше в ръката снимката на бебчо. Simple Smile Аз моите снимки на бебка от 3D и 4D ехографите ще си ги пазя завинаги, точно както изглежда на снимката в 8-мия месец, точно същата се роди  Grinning Голяма работа е съвременната медицинска техника!  Peace
Абсолютно точно казано. Аз раждах в нейната клиника и ми позна пола още в началото на 5 месец. пак бих ходила там. Дай Боже.

# 10
  • Мнения: 432
Наистина много ви благодаря за бързите отговори. И, да, рано е, но тъй като таткото има огромно желание - аз се радвам и по-скоро бих го завела няколко пъти, отколкото да го убеждавам, че е рано.
 Grinning

# 11
  • Мнения: 21
МЕДИЦИНСКИ ЦЕНТЪР"СВЕТИ ДИМИТЪР"-УЛ.ЯКОВ КРАЙКОВ.СРЕЩУ ПИРОГОВ-9531901 .МОЯТА ГЕНЕКОЛОЖКА ДР.ВЕНЕТА СТОЙКОВА РАБОТИ ТАМ,ИМА 3D ЕХОГРАФ,ВИДЯ ПОЛА НА БЕБЕТО МИ В 13 СЕДМИЦА.

# 12
  • Мнения: 3 993
Наистина много ви благодаря за бързите отговори. И, да, рано е, но тъй като таткото има огромно желание - аз се радвам и по-скоро бих го завела няколко пъти, отколкото да го убеждавам, че е рано.
 Grinning
Правилно! Татковците трябва да се насърчават постоянно!  Laughing Ако имате възможност, отидете няколко пъти, голям кеф е да гледаш бебчето как мърда в корема ти, моето единия път на прегледа си смучеше палеца. Сега като се замислям това са ми били най-сладките моменти по време на бременността, когато можех да си видя момиченцето. Така че - ходете по-често, те тия n-D ехографски прегледи са голяма радост за родителите.  Peace

# 13
  • Мнения: 51
Аз да вмъкна нещо от собствен опит.
При Мазнейкова татковците НЕ се допускат. Ако и той иска да гледа изберете си друг доктор и друга клиника.
Аз препоръчвам д-р Марков или доц. Томова.

# 14
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Аз да вмъкна нещо от собствен опит.
При Мазнейкова татковците НЕ се допускат. Ако и той иска да гледа изберете си друг доктор и друга клиника.
Аз препоръчвам д-р Марков или доц. Томова.
Нашият татко влезна при Мазнейкова без проблем, но аз също препоръчвам Д-р. Марков за 3Д, а за ФМ д-р Марков или доц. Томова.
Доц. Томова няма 3Д, поне в клиниката в която ме гледа. Знам, че тя приема на 2 места.

Общи условия

Активация на акаунт