Играта на Глобул за Мерцедесите

  • 1 661
  • 27
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 271
Участвах в играта с няколко СМС-а, не спечелих, но от тогава, всеки ден получавам по няколко съобщения от Глобул с покани да играя и днес... Аз не желая да играя повече. Имате ли идея, как мога да прекратя участието си в играта, за да не получавам повече тези съобщения?

# 1
  • Мнения: 1
И при мен е същото!Изпратих един смс и сега не спират да ме затрупват с смс-и!Досадно е! Close

# 2
  • Мнения: 18
Аз дори не съм участвала, но постоянно ми изпращат SMS-и  newsm78

# 3
  • Мнения: 4 490
Oбади им се в централата - аз така се отървах от М-тел-ските съобщения. Казах, че въобще не желая да ме занимават с глупавите си измамни игри и да не ми пускат СМС-и, те ми казаха какво да направя (май се натискаше нещо) и край. Сега единствените съобщения, които получавам, са за фактурите ми.

# 4
  • Мнения: 515
Трябва да се обадиш  на 123 и да ги помолиш да те сложат в "черния списък", поне аз така направих и оттогава спряха,няма по- голяма измам с тея смс-и, даже незнам с къв акъл се навих да пратя, сега ме е яд

# 5
  • Мнения: 25 447
А има ли някакъв начин да се отърве човек от досадните СМС-и, които пращат с напомняне за плащане на сметката, при положение, че си ги плащаме редовно и то на определена дата, доста преди те да си направят труда да ни изпратят фактурите?

# 6
  • Мнения: 4 490
Kak'Сийке, ако искаш питай ги в централата, но на мен ми бе обяснено, че тези съобщения (за фактурата) няма как да не бъдат пращани. Другите - може, но тези - не. Не знам към кой оператор си, на мен това ми го казаха в М-тел.

# 7
  • Мнения: 1 877
Аз дори не съм участвала, но постоянно ми изпращат SMS-и  newsm78
И на мен! Много са досадни

# 8
  • София
  • Мнения: 2 271
Как' Сийка, служебните ни телефони са към Глобул и помолихме да ни изключат тези системни съобщения. Нямаше проблем  Peace
Обаче сме корпоративен клиент, може при частните да е по-различно, не съм сигурна.

# 9
  • Мнения: 7 107
Няма глобул, няма 777.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 17 546
Не си само ти на този хал. Всеки ден ме бомбандират със серия такива съобщения. Адска досада... #Cussing out

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Овратително досадни са. След като получих за един ден около 15 смс-а, ми кипна и се обадих на оператор, и казах да ми преустановят изпращане на всякакви смс-и - както за тъпите им промоции, така и за тъпите им фолкхитове и подобни простотии, и че когато човек има бизнес телефон, не очаква да го засипват с глупости и да му пречат да си върши работата, и да му губят времето да трие по 15 смс-а на ден. Спряха ги. Сега се живее спокойно. 

# 12
  • Мнения: 603
Никога не съм получавала подобни смс. Единствените, които получавам са тези за сметките, които ми напомнят, че трябва да си платя  телефона. Фактурата ми излиза на 1 число и на 20 число ако до тогава не съм си платила телефона получавам първия смс за сметката, който ми напомня.

# 13
  • Мнения: 4 195
добре де, за подобен род томбола, не глобиха ли Мтел
нещо от рода на това, че нямат право да те карат задължително да пуснеш смс за да участваш, трябва да може и без да ти струва пари ( в случая 1.20лв)
сигурна съм, че Мтел ги глобиха, и Глобул сигурно ще глобят, но след като си избият парите с СМС-ите
глобата е до 15 000 лв - бълха ги ухапала Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 515
Глобиха ги да, че е хазартна игра, мисля че Комисията за защита на конскуренцията, а може и да е била Комисията за хазарта  newsm78 Имаше хора изгорели с стотици левове...

Общи условия

Активация на акаунт