Розово Течение

  • 3 512
  • 11
  •   1
Отговори
  • Солун/Велико Търново
  • Мнения: 29
Здравейте на всички,нова  сам в този сайт и моля за вашия съвет.От година се опитваме с мъжа ми да си имаме бебе ... но до момента няма резултат  Tired По принцип цикъла ми е много редовен на 28 дни, отскоро взеха да се случват разни неща.Предния месец ми дойде нормално на 7 септември , а на 22 получих розово течение, продължи 2 дни.След дълго ровене в нета ... помислих че може би този път сам бременна .. но уви  Crossing Arms Закъсня ми 2 дни .. и вечерта ми дойде  #2gunfire и ето че този месец на 15-ти отново имах розово течение, продължи 3 дни . Моля ви кажете вашето мнение .Притеснявам се дали това е нормално. Благодаря ви преварително !

# 1
  • Мнения: 923
Отиди на лекар  Peace
Само той може да ти отговори компетентно на въпроса

# 2
  • Мнения: 196
Отиди на лекар  Peace
Само той може да ти отговори компетентно на въпроса



# 3
# 4
  • BG
  • Мнения: 1 900
Консултация с лекар.

# 5
Консултирай се с гинеколог,най-компетентен отговор ще получиш от него. Колкото и да ровиш в нета,само ще гадаеш.

# 6
  • Солун/Велико Търново
  • Мнения: 29
Така си мисля и аз .. само че док ще изчака защото несам в българия . Но все пак ви благодаря  Wink
Дано не е нещо сериозно .

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
така наречента - Розова овулация - има теми във форума прочети и ще  се успокоиш Peace

# 8
  • Мнения: 975
така наречента - Розова овулация - има теми във форума прочети и ще  се успокоиш Peace
Peace

# 9
  • Мнения: 3 830
Лекар си трябва. Peace

така наречента - Розова овулация - има теми във форума прочети и ще  се успокоиш Peace
Peace

Може и това да е. Peace

# 10
  • Мнения: 3 675
Може да е следствие от овулацията или миома.Не сме лекари, такива макар и слаби течения извън цикъла, трябва според мен да се консултират със специалист.Не искам да плаша никой, но при миома на матката има кръвотечение, което наподобява водата, която оставя при миене на месо /не знам дали съм се изразила правилно/, не е точно кръвотечение де в буквалния смисъл, дано да не е това, което притеснява авторката.Дано всичко да е ОК, но твърдо на лекар. Peace

# 11
  • Солун/Велико Търново
  • Мнения: 29
Прочетох и за розовото течение при овулация,дано не е нещо по сериозно , миома например , савсем млада съм , което съвсем не е гаранция, че може да имам сериозен проблем.Но да не бъда песимистка .. надявам се скоро да споделя с вас  EFP Което за мен ще е голяма радост. Благодаря ви на всички които ми отговорихте, Желая ви много щастливи мигове и скорошно и безпроблемно бременеене на тези които го очакват като  мен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт