Февруарският бебок скача в мама скок подскок! - XX

  • 11 813
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 242
dideroncho от кой сайт си поръчала ако не е тайна? И честита прическа  Mr. Green Мъжо ще има да пули очи Shocked и със сигурност ще те хареса Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 1 121
Здравейте от мен и Райън вече на българска земя. Днес кацнахме. Нали остава срещата за събота? Къде в Дон Домат ли?

А за количките всички, които сте избрали са много хубави, само не разбирам защо в България са толкова скъпи. И не само те, а всичко за децата. Днес гледам някакви пюрета по 2-3 лева Shocked иначе си взимам на Гербер по 0.50-0.80$ Shocked ooooh!

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 779
Оооох,Гея,Деси,до вчера се мъчих с фреснкия в ларедут,от днес почвам с немския,но ще помагате,че много хубав ми се вижда сайта,ама 20 евро ми се виждат множко,може би трябва да се поръчват повечеко неща ,че да си струва.
Моята разбойничка  Joy е много активна ,постоянно ме рита навсякъде,ту долу,ту по горе,а бе луда работа Joy
Дидерончо ,давай го този сайт  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 2 508
*hope, ето ританки:





и гащеризонче:

# 34
  • Мнения: 689
Влизам да благодаря на всички момичета, които са ми пратили парола за албумчето, да се запиша и да помоля пак - Моля, качете в началото на темата линк към книгата за кърмене, защото аз не мога Embarassed
А и да ви попитам за мнение. Харесах си количка Chicco Duo нещо си... с летен кош и кошница за кола. На някой нещо говори ли му този модел и ако имате отзиви ще съм благодарна да ги чуя  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 2 508
Което ме навежда на един въпрос: какво се облича първо - боди, после ританки или обратно? Над бодито слага ли се нещо? Под гащеризончето слага ли се боди? newsm78

И още един въпрос за къпането: бебето се слага в пълна ваничка, така ли? И се облива с водата или как?

# 36
  • София
  • Мнения: 186
autumnsphere ,мерси за нагледното пояснение!Аз,не знам защо,си мислех че са едно и също нещо  Embarassed
И аз да ви се оплача,че имам проблеми със съня.Доста ме боли таза през нощта,явно се разширява и много трудно си намирам удобна позиция.Другата гадост е,че ставайки до тоалетна,после няма заспиване поне половин час.Но пък аз си измислих "логично" обяснение и се самоуспокоявам,че организмът ми от сега се подготвя за многото безсънни нощи,които ми предстоят.  Laughing

# 37
  • Мнения: 171
Запис и от мене,честито на мамите,където са разбрали цвета на гащите,аз отивам да хапна,че сме много гладни и после ще ви чета

# 38
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 663
Няма проблем за помагането, не съм имала време да го разгледам сайта, за да кажа за доставката, знам че има и за БГ. А иначе може да се комбинират повече момичета и така да се купят различни неща, с по-малко пари за доставка.
За обличането - слага се първо боди, после ританки - работиш на принципа на потника и чорапогашника Wink Над бодито може да сложиш блузка, зависи колко е топло у вас, жилетка или нещо подобно. Под гащиризончето също се слага боди.
Повтенлива=пощелива, означава човек, на който му се прияжда всичко, което види.
При къпането - слага се малко вода вътре, да покрие бебето до някъде и след това бебето се полива. За това ви пуснах стойката - най-удобно е с нея. Слагаш бебето и ръцете ти са свободни, за да го къпеш.

# 39
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен!Честита ни нова темичка!Браво на мамата,която я е направила.Аз не мога старата да прочета а  тя новата тръгнала напред.Добре дошла на новата мама.Честито на тези които са разбрали цвета на гащите.Аз отново не съм от тях CryАми още се крием иначе не се спираме.Ритаме обръщаме се.Честита прическа на dideroncho.Моя мъж като сменя цвят или няква нова прическа първо стои и ме гледа и мълчи чак след това се радва но никога не ми е казал че не ми отива.За къпането да са живи и здрави тия които са измислили стойките.Ще си я купя на 100%защото ако я няма в началото е доста трудничко.Поне така  си спомням че беше.Едно че ме беше страх,друго че трябва пъпчето да се пази.А каката си беше мъничка роди се 2700 и ме беше страх да не я изпусна.За това съм решила стойка.Това е от мен.Лека и спокойна вечер  bouquet

# 40
  • Мнения: 242
Еееех Geia ,чудна си Hug Как само имаш отговор на всичките ни въпроси...И на мен понякога ми се иска да питам за всякакви подробности,но все си мисля,че въпросите ми елементарни и дори тъпички понякога и все не смея да питам,да не се изложа нещо ... Embarassed Благодаря и на всички други знаещи мами,които така успешно ни "светват" по всички въпроси    bouquet

Свършвам дотук, защото пак ще започна да пиша емоционален ферман...та няма отърване от мен Joy
Просто ви благодаря много! Радвам се,че ви има всички     bouquet

# 41
  • Мнения: 1 121
В немския каталог на Гейа, тези две неща ми бяха адски практични, даже все още ги ползвам. От лявото ползвах най-вече термометъра и аспиратора, но самите чантички са много удобни, всичко ти е на едно място Peace От дясното все още ползвам всичко Wink


# 42
  • Мнения: 10
Здравейте!Искам и аз да се присъединя към вас.На 30 години съм и очаквам първото си дете на 8.02.2009 г.Ходя на Ж.К. в Майчин дом Варна.Засега мисля да раждам там.До момента са ми казали ,че ще имам момиченце.Чета форума с голям интерес и страшно много ми помагате с информацията,която публикувате тук.Като за начало е това.

# 43
  • Мнения: 89
Tesori,честито момиченце!

Добре дошла Iliana!
ВНЛ,честито дипломиране!Сега дано по-често пишеш.Доколкото си споням първите теми ги пускаше предимно ти!И супер за  stork-boy

Аз също май съм се спряла засега на количка АБС дизайн(или Конкорд),а мъжът ми много хареса Peg perego-scate.
За срещата- Dorabella хубаво предложи да запази утре и аз я помолих да го направи,но сега се сещам,че тя няма нет вкъщи и пише като ходи в дома на родителите си...Така че пак не е ясно дали утре някой ще резервира.Мога да опитам по телефона,че точно днес и утре малкия си е вкъщи.Ако някой реши,че може да се ангажира лично за да свърши работа на място-да пише!

klawi, welcome

# 44
  • Мнения: 242
Добре дошла, klawi Hug Напоследък доста нови мами се присъединиха към нас,а това може само да ме радва Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт