към майките на момичета????

  • 2 335
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 752
Отварям памперса и я чакам да се изпишка в едно шишенце.
сутринта като се събуди. Тези колектори не ги търпяха и двете и не можех да ги ползвам по предназначение.

# 16
  • Мнения: 514
Отварям памперса и я чакам да се изпишка в едно шишенце.

И аз така. Peace С контейнерчето-пликче нищо не стана.
На същото мнение съм!
Успех!

# 17
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми на гърнето, след сън.
От тогава почнах и да го слагам.

# 18
  • Мнения: 286
Отварям памперса и я чакам да се изпишка в едно шишенце.

И аз така. Peace С контейнерчето-пликче нищо не стана.
Няколко такива колектора слагах, все неуспешно беше. Накрая и аз направих така, но чакане се иска, а на нея не й хареса особено и хленчеше, ама какво да се прави. Сега за тези изследвания я сложих на гърнето.

# 19
  • Мнения: 231
Даваш да пие вода или сок ама по - голямо количество, слагаш колектор и е готова.

# 20
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Даваш да пие вода или сок ама по - голямо количество, слагаш колектор и е готова.

можеш и да преливаш вода от една в друга чаша пред очите и  Peace

# 21
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 216
с колектор, сутрин след ставане от сън. нямахме проблеми Peace

# 22
  • Мнения: 953
Аз не можах да се справя с колектора, нещо се зачерви кожата около него и се отказах.
Сложих памук в памперса и го изстисках после в изварено бурканче  Thinking
Мисля че дори събрана с колектор пак няма да е "стерилна урината"
Педиатъра ми каза да й сложа памук и евентуално, ако резултата покаже замърсяване пак да я изследваме.
Нямаше проблеми

# 23
  • Мнения: 1 512
Ами да си призная не можах да се справя с колектора.След 3 неуспешни опита ( първият път беше навън по килима,вторият път се наака и третият път събрахме само няколко капки). Та затова купих една купа,изварих я в една тенджера и на 4 ден вече събрахме необходимото количество урина.Тъппение и успех. Peace

# 24
  • Мнения: 405
А какви са тези изследвания? newsm78
На нас никой не ни е искал урина!
Извинявам се на авторката, че съм извън тематa, но ми стана интересно.

# 25
  • Мнения: 13
На нас този месец също ни предстоят изследвания на кръвта и урината. Педиатърката каза, че в аптеката продават специални колектори за момиченца и момченца. Още не съм взела, но дано свърши работа  newsm78

# 26
  • Мнения: 3 695
Правилно си се ориентирала за колектора. Освен, че няма нужда да дебнеше детето, за да се изчишка, вероятността от някакво замърсяване и минимална. Ако вземеш да прехвърляш от гърне в друг съд, може в урината да попаднат микроорганизми, които да опорочат резултата от изследванията.
И най-добре сутрин веднага след събуждане и измиване!  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 1 603
Когато беше на 6 месеца стана много лесно - махнах памперса и тя се изпишка в контейнерче за урина. Като стана на годинка обаче, имахме сериозен проблем - вече не искаше да пишка в контейнерче, пробвахме с колектори, пак нищо не стана и 2-3 дни преди да изтече направлението успяхме на гърне.

# 28
  • Мнения: 512
И ние я направихме тази процедура с помощта на  колектор, сутринта след ставане от сън.  Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Пробвах с колектор безуспешно няколко дена, след това без памперс в контейнерчето стана от първи път.

Общи условия

Активация на акаунт