Този подарък ще помня вечно!

  • 10 122
  • 101
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
Един пръстен на много години. Подарен ми от свекървата за раждането на Станислав. Каза да съм си направела от него каквото искам. Обаче, ето, вече 4-та година си стои на местенцето......явно Съдбата иска да си остане в тази форма и аз да го подаря един ден Някому. Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 6 379
Саморъчно изработени обици от седеф и мидички Heart Eyes Портрет ,тип шарж,направен ми от един художник в заведението,в което празнувах рождения си ден преди много години Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 49
Имам си такива подаръци...И много ги обичам! Те ми на напомнят за прекрасни моменти от живота ми, които по някакъв начин са докоснали душата ми. И към които се връщам.
- Един диск на любима (вече) група. Преживяването на концерта беше неописуемо. Както и времето след това. Човекът, с когото бях, беше тук като стажант. Работихме заедно два месеца и половина. Двама човека от два различни свята. Когато си тръгна, не поиска да го изпратя. Каза, че съм променила живота му, завинаги...
- Една книга. Пропътува доста километри, за да стигне до мен в деня на сватбата ми. Носеше само едно послание - "Може би в някое друго време, на някое друго място...". Спомен за една различна любов.
 - Имейлите, които си пишехме със скъп за мен човек, а той ги събра в книга и ми я подари.
- За този рожден ден - един колаж от снимки с любими хора, които живеят зад граница. Песента към колажа казваше всичко.
 - Една касетка на Е. Джон. Подари ми я най-добрият ми приятел от детските ми години. И до днес е такъв. Беше превел за мен любимата ми песен - "Никита".

# 18
  • Мнения: 4 195
един плюшен козел - Козльо, подарък от бате за.......не помня кой рожден ден, но това ми е най - скъпото нещо Heart Eyes
една бутилка вино, подарена ми на миналия ми рожден ден от банда жени, които ме промениха......смятам да я запазя и никога да не я отварям Heart Eyes
една видеокасета с албума на Майкъл Джаксън, подарена ми от мама Heart Eyes

# 19
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Едно мъничко конче - подвеска за верижка, за 16-тия ми рожден ден, подарък от мама... Беше в зората на демокрацията, магазините - празни, никъде нищо интересно, а аз пикла-тийнейджърка и очаквам за подарък... кой знае какво... даже нямах ясна представа какво исках, ама исках нещо много голямо... А мама ми подари това бижу. Спомням си колко бях разочарована и дори й го казах. А тя много се натъжи, разплака се... Милата, беше обикаляла със седмици, за да ми намери нещо хубаво, а аз, дрислата, й се навиках... Прости ми, майчице...
Сега си го пазя като най-скъпия подарък.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
Една картичка с апликация и най-милото послание Heart Eyes Честно, за годините след това съм получавала много романтични подаръци - букет от 29 огромни рози, пръстен с диамант, бижута всякакви, ала-бала, но това, което почувствах, когато видях онази картичка, нищо друго не можа да ми го донесе Heart Eyes Вярно е, че скъпите неща всъщност не струват пари  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 101
Вероятно аз не съм в ред, но още не се е появил подаръка, който така ще ме жегне. Май не съм много сантиментална. Имам неща, които ми навяват прекрасни спомени и като ги погледна ми носят усмивка, ама някак не ги усещам толкова силно, колкото вие описвате, че е чувството. Sunglasses

# 22
  • Мнения: 5 940
-една украинска водка с люти чушки, заради ръцете, поднасящи я, заради времето, заради значението й, заради най-хубавото начало
-една моя черно -бяла снимка, направена на последния хубав 8-ми декември в Пирин. Не съм знаела, че ме снима. Така никога не се бях виждала.
- колан и риза от Банско
-една объркана за минути емисия от вълнение за едно също толкова прекрасно начало за двама

# 23
  • Мнения: 1 547
Имам много, но номер 1 в моята класация е една квитанция...  Grinning

# 24
  • Мнения: 1 897
Eдин албум за снимки.

# 25
  • Мнения: 2 407
Много са-един кожен слон,златна гривна от мойте приятели за 30 годишнината ми,две кутий за бижута.Има още много ,но тези са едни от  най-сантименталните ми.

# 26
  • Мнения: 17 407
Вероятно аз не съм в ред, но още не се е появил подаръка, който така ще ме жегне. Май не съм много сантиментална. Имам неща, които ми навяват прекрасни спомени и като ги погледна ми носят усмивка, ама някак не ги усещам толкова силно, колкото вие описвате, че е чувството. Sunglasses

Мда, и аз съм от тези. Темерут, бе! Или пък да са толкова много, че да не мога да изброя, не знам....
ХУбава тема, наистина!

# 27
  • Мнения: 219
Хм аз явно съм много материална Mr. Green най- любимо ми е пътуване до Париж, което беше изненада и сбъдване на моя мечта...

# 28
  • Мнения: 219
Имам много, но номер 1 в моята класация е една квитанция...  Grinning

А може ли подробности, че ме заинтригува....

# 29
  • Мнения: 1 629
1. Един пръстен от сребро, съчетание от три халки за именния ми ден. Още живеех в къщи и трябваше да пържа кюфтенца и бях се омазала цялата в кайма (знаете как е ooooh!) и той ми чукна на вратата без изобщо да съм очаквала и ми подари пръстена.
2. Една саморъчно направена картичка с неговата снимка отпред и заглавие 'Сто неща, които обичам в теб'
3. Един синджир с буквичката на баба ми и моята. Тя го е имала от нейната.

и др. мили неща има, но тези са най-важните за мен!

Общи условия

Активация на акаунт