Гоблени-32

  • 33 915
  • 460
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 2 442
Аз искам да пожелая честит рожден ден на Зорница и на Марти! Да са живи и здрави, а останалото - само да им се нареди!!   bouquet

Хайде, чакаме адресите  Hug

# 451
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета! Отдавна ви чета, но за първи път пиша тук. Радвам се, че имате желание и време да шиете и показвате много красиви неща, защото по този начин зареждате и мен Simple Smile
Аз шия от доста години, но нямам много готови неща, защото все си вземам едни големи гоблени - чаршафи и минава доста време, докато ги ушия. Ще ви покажа снимки като се науча как Simple Smile Embarassed
Днес се реших да пиша, защото видях да се продава черна панама (едричка) - във Варна, подлеза на гарата. Знам, че много от вас търсят. Там имаше също вишнава, светло синя, екрю, черна, бяла, ленена и стандартната на квадратчета.
Поздрави!

# 452
  • Мнения: 131
Привет на всички!Днес занесох 6 гоблена за рамкиране,като 3 са за подарък.Струваха ми 97 лв и ще са готови другия понеделник.Ще ги покажа когато ги взема.
 leidi_l благодаря за информацията,при първа възможност ще се замъкна до гарата!

# 453
  • Мнения: 129
Аз нещо не схванах-това приятелче дето го получих на лични да му пращам ли подарък или ще чакам ново адресче?
Иначе Адамчо е на половина вече скоро ще го покажа и се познава пустия-сина ми вчера вика-Тати виж какви мускули шие мама, това да не си ти? Laughing   Що не каза това за Евата по мой адрес... smile3516

# 454
  • Мнения: 7 803
mila mimi  Joy моите викаха до последно на волквагена конче  hahaha та не се впечатлявам вече
адресите ще почна да давам скоро, да се съберат още малко. тези старите ги трийте
leidi_l, добре дошла  Hug

# 455
  • Мнения: 131
Дианна,ще споделиш ли схемата на Иисус?
Ето до къде го докарах моето "АНГЕЛЧЕ"

# 456
  • Мнения: 643


Този Исус е страхотен, и на мен много ми харесва.
Венипух, ти почти си го свършила - красиво спящо ангелче! Браво . Rolling Eyes

# 457
  • Мнения: 36
За тези които харесаха Исус съм качила схемата на сайта ми, който е в подписа ми  Peace

# 458
  • Мнения: 2 116
За тези които харесаха Исус съм качила схемата на сайта ми, който е в подписа ми  Peace

Благодаря!  Hug Hug Hug

# 459
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Да мина да кажа едно голямо благодаря за поздравите на моя дивак.
Да почерпя с торта

и да ви се усмихне рожденника

Още вчера четахме поздрави, но нямах време да почерпя, надах се на другарката шеф на мързелите да ме отмени, ама тя боде ли боде.
zornitsa, честит рожден ден на патерици. Много успехи и сбъднати мечти. Да имаш достатъчно време за любимото хоби.

# 460
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Добро утро.. Hug
Вземете кафето и елате в новата 33-та тема ..

Общи условия

Активация на акаунт