Нова усмихната седмичка 11.07.-17.07.

  • 2 177
  • 59
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 533
Ва, разсмя ме Laughing Laughing затова се инатило, значи Laughing Само не знам какво ще правя с два овена вкъщи newsm78 Laughing
То не сме ли вече за май кандидат майки, или се пада за април следващия месец newsm78

Какво за почивката казваш?

# 46
  • Мнения: 1 419
Ва, така ми е изписано - 10 дни от деня на овулацията или от 17ти ден ако не е имало овулация

# 47
  • Враца
  • Мнения: 5 185

То не сме ли вече за май кандидат майки, или се пада за април следващия месец newsm78

Не за априлки ще кандидатстваме сега, за майки ще оставим на другите

Почвиката ни се отлага, защото мойто мъж го затрупаха с работа, мислихме другия петък към Бургас, но сега ще е чак края на август, щото ние сме основно зависими от работата ми и мойта лелка Фло(мътните....)

# 48
  • Мнения: 9 063
Лали нещо ми се губи от погледа Thinking

# 49
  • Мнения: 1 419
И на мен. Дали няма добри новинки?  Praynig

# 50
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Лали е на почивка, доколкото знам newsm78

# 51
  • Мнения: 9 063
Ох,блазе й  Embarassed Дано й се отрази благотворно Sunglasses

# 52
  • Мнения: 1 419
Ама и графичката и беше мноого добра  Wink
Стисссс (палци)  Praynig

# 53
  • Мнения: 1 419
Фреш,
Днес сутринта и последня процент 'умря' - БТ ми е 36.5  Blush

Ама сега отивам на морето и да види тая лелка какво ще я правя  #2gunfire

Усмихнат ден, мацки   bouquet

# 54
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Аya, много голям спад наистина, но горе главата, ще ги подредим лелките в редица и пу ти да ги  #Sniper , става ли?

# 55
  • Мнения: 1 419
Да, сега ще намея някое стрелбище на морето и ще тренирам  Laughing Laughing Laughing

# 56
  • Мнения: 533
Фреш,
Днес сутринта и последня процент 'умря' - БТ ми е 36.5  Blush

Ама сега отивам на морето и да види тая лелка какво ще я правя  #2gunfire

Усмихнат ден, мацки   bouquet

Ая, голям синхрон сме с теб бе, Мацко Grinning И моята темп. така днес ми каза "надежда всяка остави" и си падна Confused

Ва, много съм съгласна, да ги подредим в редичка, и  #2gunfire Ая ще каже кое морско стрелбище е харесала, че и аз се запътвам към морето на 23.07. Grinning За почивката не се нерви, щото гледай го какво никакво време е сега, сигурно края на август ще е чудно Wink

# 57
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Красавици! Heart Eyes
Привет, в
чера бялх на фоликулометрия. Имам си фоликул 21 мм, който не иска да се пука и
днеска ще ми бият прегнил.
Този прегнил дава ли някакви странични ефекти, или не се усеща?

На всичкото отгоре, в няколко аптеки казаха, че за 1 ден не могат да ми го доставят... лошава работа му викам на това.

Приятен ден на всички!  bouquet

# 58
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
И аз вчера питах за Лали, та Джам ми каза, че е в Германско таз нашта убавица. Ми дано да ни зарадва с едно германче де. Тя Джам, каза, че нейното няма да е германче, ми поне на Лалето да е такова.

# 59
  • Мнения: 1 951
Да ви се оплаЧа такова Чудо не ми се беШе слуЧвало newsm78
Два поредни дни два раzлиЧни теста правя (рано сутрин) и двата невалидни  Thinking
Ние веЧе блиzо година и половина опитваме, така Че не може да се каже Че неЩо правя погреШно, не бях имала невалиден тест до сега...

Малко ми е притеснено zаЩото тоЧно тоzи месец zакъснява лелката, а ние трябваШе да се паzим (след операция).

Май Ще тиЧам zа оЩе един тест, ама както е тръгнало, сигурно и той Ще е навалиден  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт