Танцувате ли Salsa?

  • 683
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Здравейте момичета! Искам да Ви питам кои от Вас ходят на танци по Salsa? Кои са най-добрите школи и инструктори в София и страната? Ще ми е приятно да дискутираме по темата!

# 1
  • Мнения: 4
 Като гледам май няма много "запалени" по салсата. Лично за мен тя е едно от онези неща, който ме карат да забравя всички проблеми. За София май нямам мн големи наблюдения,но за Варна определено имам фаворит.Но като се замисля и трите школи са мн добри професионалисти.
Ето едно поздравче,и дано и др. да се запалят  Hug

http://www.youtube.com/watch?v=JPHUr7KU9Yw&feature=related

# 2
  • Мнения: 12
 Здравей Koeva! Радвам се, че поне един фен на салсата се включи. Вече започвах да си мисля, че повечето момичета във форума се интересуват от плетки, китки и да обсъждат свекървите си. Искам да те питам беше ли на Конгреса в Боровец? Какво ти е мнението, хареса ли ти? Ти в кой клуб ходиш във Варна?

# 3
  • Мнения: 4
Здравей Gerinela!Как мина конгреса би ли разказала, защото аз не успях да отида, за което мн съжалявам.
Аз сега малко прекаснах със уроците по салса, защото сега ходя на ориентаски танци.Но определено салсата ми е страст, пък и сега съм си редовна по партитата,така че не съм изгубила тренинг. newsm18 Относно школата май не е мн удачно да и пиша името,
защото най-вероятно ще се приеме за реклама. Simple Smile
Ей и да разкажеш за конгреса  Mr. Green

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 19:24 от Koeva

# 4
  • Мнения: 12
Здравей Koeva, конгреса мина добре, но и ужасно изморително! Даже имаше урок по ориенталски танци от школа "Бургас75", беше ми мн интерсно, за първи път ми е! Гостите бяха доста интересни, но не ги посетих, защото уроците им се заплащаха допълнително. От миналата година бях се впечатлила най-много от колумбийската салса, урока беше невероятен купон, но сега го пропуснах. Имаше уроци по българси народни танци от варненска шола, останах очарована. Дори опитах и сръбски народни танци. Да ти кажа, малко съм разочарована от цялата организация, в повечето часове нищо неможеше да се види твърде много хора. Опитах и от фламенкото, но на 10тата минута се отказах, нищо не се виждаше. Е това е в общи линии!
Понякога имам възможност да пътувам до Варна, и ще ми е приятно да посетя тамошно салса парти. Не знам, нито един клуб, обаче! Поздрави!

# 5
  • Мнения: 4
Само кажи кога идваш и програмата с партитата я имаш.Иначе и аз съм забелязала че по тези конгреси вапроса със виждането не е никак обмислен. Само миналата година на един от конгресите имаше голяма видео стена и си виждаше, но това естествено беше само в едната зала.Нали знаеш хубава работа, ама българска!

# 6
  • Мнения: 12
В момента в който разбера, че ще пътувам за Варна Веднага ще обявя!  ruporuu  Благодаря ти предварително! Ще следим събитията в БГ и за вбъдеще.

Общи условия

Активация на акаунт