Напикаване при смях

  • 4 521
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте майчета,
Много често чета във форума вашите съвети и мнения за различни проблеми при отглеждане на децата.И аз се престраших да напиша за моя проблем с надеждата, че ще ме посъветвате какво да направя!
Имам дъщеря, която е на 10 години и се изпуска при смях, а понякога направо се и напикава. Има дни дори когато това се случва по три пъти на ден. Ходиме по доктори от 4 години, пихме дриптан и нямаше ефект. Миналата седмица ни изписаха минирин на таблетки, които още не съм и давала защото малко ме притеснява, че е вид хормон.
Очаквам с нетърпение вашите съвети.

# 1
  • Мнения: 149
Аз бих опитала с хомеопатия. Мисля, че е много малко детето за да пие хормони.
Успех!

# 2
  • Мнения: 1 545
Здравейте майчета,
Много често чета във форума вашите съвети и мнения за различни проблеми при отглеждане на децата.И аз се престраших да напиша за моя проблем с надеждата, че ще ме посъветвате какво да направя!
Имам дъщеря, която е на 10 години и се изпуска при смях, а понякога направо се и напикава. Има дни дори когато това се случва по три пъти на ден. Ходиме по доктори от 4 години, пихме дриптан и нямаше ефект. Миналата седмица ни изписаха минирин на таблетки, които още не съм и давала защото малко ме притеснява, че е вид хормон.
Очаквам с нетърпение вашите съвети.
Да, наистана с Минирин-а трябва да се внимава. Не трябва да се приема в когато има инхекция, висока температура и други, а за едно дете това е доста трудно. Наистина може да опитате с други методи. За съжаление не мога да помогна много по-въпроса.
Почетете за йогата. Тя тренира психиката и мускулите. Изпускане на каква основа е? Пикочната система наред ли е или от там е проблема?

Общи условия

Активация на акаунт