Нормално ли е?

  • 1 037
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 440
Педиатърът определя дозата на Вигантола!Преценил е 3 капки,значи толкова!

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 894
Ами явно доки си знае колко да пие детето!!Не се притеснявай,има много бебета ,оито пият по три ,че и по четири капки.
да и аз мисля така-място за притеснение в случая няма Peace

# 17
  • Мнения: 741
Сетра ми дава на бебето си по 6 капки,с начална форма на рахит е.Така че 3 капки не е много

# 18
  • Мнения: 30
Благодаря на мамчетата за отговорите HugВече съм спокойна.МарияПри който и педиатър да отида не мога да му вярвам на 100%.Какви ли не абсурди съм чувала от мои приятелки за някой съвет даден им от техните педиатри.Просто винаги ще си имам винаги едно наум ако се съмнявам за нещо,а и нали вие сте тук  bouquet

# 19
  • Мнения: 817
А аз  искам да попитам на каква възраст трябва да се затвори фонтанелата,защото на моят син още не е затворена и има ли такива деца на който не им се затварят напълно?
Към авторката на темата:щом педиатъра ви така е казал мисля ,че трябва да го послушате.Ние също сме имали такъв период с по 3 капки заради цитирам"опит за рахит"

# 20
  • Мнения: 4 555
На мен пък ми се струва странно в това слунчево време да се дават 4 капки  Thinking
Дъщеря ми през лятото не успя да хване тен, че много я пазих, а сега страшно е почерняла, и разлика има на ръцете, където се подават от ръкавите. Разбирам да беше някое лондонско време...

# 21
  • Мнения: 6 713
Щом педиатъра тие казал,значи е така.

 Peace

# 22
  • Мнения: 5 026
Всяко детенце е индивидуално, възможно е  Peace

# 23

Общи условия

Активация на акаунт