МИНИ РОБОТ Кърби

  • 11 954
  • 37
  •   2
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 341







Няма как да го покажа,защото още го нямам.
Днес сключихме само договора.
Вярно е че прилича на луноход!
Показаха ми изрезка от наш вестник,че БЪЛГАРИН е продал
мини робот Кърби на Дейвид Бекъм!
Не знам дали може да се намери нещо с търсачката...
Ще пробвам.

# 16
  • Мнения: 491
А би ли го написала как точно му се изписва името на латиница и чие производство е?

# 17
  • София
  • Мнения: 1 341







KIRBY - ФИРМАТА Е АМЕРИКАНСКА.
Разработен е от НАСА.


Мелодия,
моля те ако откриеш нещо да ми пишеш,защото аз не знам английски
и не мога да разбера нищо ако открия някой сайт.

# 18
  • Мнения: 491
рени55 ето сайта на руски език http://www.kirby.com/Portals/Russia/index2.html. А това http://www.kirby.com/ е началната страница с препратка към всички други Peace.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 341








Мелодия,
хиляди благодарности за инфото!!!
Няма подробности за функциите му!

# 20
  • Мнения: 491
Ами аз доколкото видях трябва първо да се регистрираш и после има демо. Поне така пише де, че аз не съм се регистрирала.

# 21
  • Мнения: 5
Здравейте,
съвсем случайно пишейки в Google името на това "Кърби чудо" видях, че има отворена тема за това найстина малко чудо и искам да ви споделя нещо наистина полезно и изгодно за всяка домакиня. От доста време ползвам услугите на една фирма, която се занимава с почистване на домове. Ползвам абонаментна услуга - една много симпатична жена идва в къщи и почиства в удобни за мен дни и време/почиства и глади/. Фирмата е много сериозна и и имам пълно доверие. В процес на работа ни от фирмата ми предложиха по-основно почистване вкъщи с тази машина. Почистиха се матраците, меката мебел,баните - всичко светна и останах очарована. На практика почистването с тази машина е хубаво да се прави веднъж на 2-3 месеца. Цените на услугите  бяха много изгодни/по изгодно да ползвам услугата в следващите 5-6 години, отколкото да закупя роботчето/ и работата се свърши наистина професионално. Имаите впредвид, че и управлението на тази машина не е много просто - има адски много приставки и т.н  Confused.  Та за тези който се интересуват мога да ви дам телефон за връзка с фирмата. Найстина си заслужава да се пробва това почистване - супер е! Simple Smile

# 22
  • Мнения: 19 360
Може на мен да пуснеш инфото, ако става въпрос за София, но съм малко скептична, защото до този момент цените и условията на фирмите за почистване в сайта са едни, а като дойдат в къщи изникват непредвидени разходи и ми е много по-изгодно да си купя машини и да си почистя сама.

# 23
  • Мнения: 5
Може на мен да пуснеш инфото, ако става въпрос за София, но съм малко скептична, защото до този момент цените и условията на фирмите за почистване в сайта са едни, а като дойдат в къщи изникват непредвидени разходи и ми е много по-изгодно да си купя машини и да си почистя сама.
Значи за цените гарантирам, че хората са коректни..гарантирам и за качеството, защото съм ги изпитала, пък и продължавам да ползвам техните услуги.  Ти се свързваш с тях и им казваш какво точно искаш, а може и да ги помолиш да дойдат на място и да замерят/ако имаш мокети или килими за пране примерно/, след което те ще ти изпратят оферта. Може да ги помолиш да ти пратят примерна оферта с всички предлагани от тях услуги, а като дойдат на място да им кажеш какво искаш. Телефона е 0885 41 12 12. Наистина са добри. Пиши после да кажеш дали си доволна, въпеки, че вече знам отговора  Simple Smile

# 24
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 472
Само на мен ли ми намирисва на пирамида?  Влезох в сайта да го видя, ама с тая регистрация за демо... newsm78

# 25
  • Мнения: 1
Здрвейте ! Може ли да се намеся във вашия коментар за Кърби?

# 26
  • Мнения: 19 360
Здрвейте ! Може ли да се намеся във вашия коментар за Кърби?
По какъв начин?

# 27
  • София
  • Мнения: 378
Здравейте и от мен. Дълго търсих нещо за Къри в български сайт, но само тук намерих. Не за друго, но искаха да правят демонстрация у нас. Викнах ги, дойде едно много симпатично момче, направи една учудващо хубаво и интересна демонстрация. С мъжа ми не се колебахме дълго и решихме да я закупим чрез кредитиране, защото наистина е изгодно. Можеш да я изплащаш 60 месеца и месечната ни вноска за професионалната е супер малка, което си е наистина изгодно, съдейки по това, че последния път изплащах телевизор и месечната ми вноска беше по голяма, но за същия период. Flutter .
А мини роботчето е направо супер, малко и подвищно, щом и мъжа ми го използва, за да си полира колата а и  отвреме на време чак в къщи чисти  Party
Така че момичета не се колебайте  а вижте демонстрацията, наистина си заслужава.  Peace
Ако имате въпроси питайте както и рени55 ви каза, заслужава си !!!

# 28
  • Мнения: 14
Някой дали успя да види демото от руския сайт? На мен не ми приема адреса.

# 29
  • София
  • Мнения: 378
Защо ти де да го видиш от руския сайт ?
за да си направиш уговорка за демо трябва да звъннеш направо в офиса
Да ти потърся ли телефона ?

Общи условия

Активация на акаунт