Да намериш половинката си!!!

  • 3 443
  • 40
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
 Здравейте,  дами!!!
Бях женен преди години ,но нещата никак не вървяха.Скандали,разправии,заплахи и това от самото начало..Роди ни се дете,после още едно .Всеки си живееше в свой свят.И двамата си имахме любовници и така годините си минаваха,докато не се появи ТЯ..Влюбих се .Никога през живота си не бях изпитвал такава нужда от някого.Когато разбрах ,че чувствата ми са споделени се разведох.Заживяхме заедно . За първи път бързах да  се прибера след работа ,за първи път нямаше нужда да пия преди да се прибера.Любовта и уважението,които давах и получавах ме направиха по-добър човек.Нямах нужда от други жени.С много любов и щастие ви казвам,че сме едно прекрасно семейство.
Та идеята за тази тема ми е ,че човек когато намери своята половинка е истински щастливец/като мен/.Няма значение дали е първа,втора и т.нат.. .

# 1
  • Мнения: 90
Пожелавам ви все така да сте влюбени и щастливи. Grinning

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 23:01 от ori_78

# 2
  • Мнения: 1 404
Мда, много хубаво... Надявам се не си зарязал дечицата си. Едни познати, така се разведоха, втурнаха се с големите си любови да градят нов живот и общите им деца останаха на улицата, без никакво внимание....

# 3
  • Мнения: 18
Това да не е допълнение към темата "Обичаме се,а целият свят е срещу нас! "?

# 4
  • Мнения: 60
Възхищавам се на хора ,които събират смелост да загърбят всичко и да започнат отначало.Вярвам,че всеки среща рано или късно своята половинка

# 5
  • Мнения: 2 448
Та идеята за тази тема ми е ,че човек когато намери своята половинка е истински щастливец/като мен/.Няма значение дали е първа,втора и т.нат.. .

Тя половинката за това е половинка, защото е само една. Останалото са неуспешни опити в търсенето и.
Когато човек има късмета да я срещне навреме е щастлив. В останалите случаи преценява готов ли е да плати цената за любовта си.
Ти явно си решил така. Успех!

# 6
 аннтония ,Децата от предишният ми брак живеят с нас.И са с нас защото те искат това.
TheFireGoddess,не е допълнение.
Искам темата да е положителна.Да разкажете ,колко сте щастливи с човека до вас,без значение дали е ПЪРВИ,ВТОРИ..
Много злоба и отрова срещаме всеки ден,та дори тук..
Споделете щастието си Hug Hug

# 7
  • Мнения: 46 508
Тя половинката за това е половинка, защото е само една. Останалото са неуспешни опити в търсенето и.
Когато човек има късмета да я срещне навреме е щастлив. В останалите случаи преценява готов ли е да плати цената за любовта си ...

И аз така мисля Peace

Аз да чукам на глава мисля, че уцелих от първия път, дано няма изненади  Praynig

# 8
 pasinet ,съгласен съм с теб.А цената на щастието е много висока,но когато се докоснеш до него ..си струва  bouquet

# 9
Здравейте,  дами!!!
Бях женен преди години ,но нещата никак не вървяха.Скандали,разправии,заплахи и това от самото начало..Роди ни се дете,после още едно .Всеки си живееше в свой свят.И двамата си имахме любовници и така годините си минаваха,докато не се появи ТЯ..Влюбих се .Никога през живота си не бях изпитвал такава нужда от някого.Когато разбрах ,че чувствата ми са споделени се разведох.Заживяхме заедно . За първи път бързах да  се прибера след работа ,за първи път нямаше нужда да пия преди да се прибера.Любовта и уважението,които давах и получавах ме направиха по-добър човек.Нямах нужда от други жени.С много любов и щастие ви казвам,че сме едно прекрасно семейство.
Та идеята за тази тема ми е ,че човек когато намери своята половинка е истински щастливец/като мен/.Няма значение дали е първа,втора и т.нат.. .

Нещо ми е странна тази тема, ще прощаваш Simple Smile

# 10
Надявам се повечето от вас да са намерили щастието и да споделят  Peace Peace Peace

# 11
  • Мнения: 654
Моята половинка твърди че е третинка ,защото с габаритите си минавам за по-голямата половинка. Embarassed
Не е важно след кои опит си намерил половинката си.Важно е никога да не се срамуваш от действията си , важно е да си бил Човек.
Важно е да си спомняш че ,,щастие за един , може да е нещастие за друг".
 PeaceПравете любов , а не война.

# 12
Здравейте,  дами!!!
Бях женен преди години ,но нещата никак не вървяха.Скандали,разправии,заплахи и това от самото начало..Роди ни се дете,после още едно .Всеки си живееше в свой свят.И двамата си имахме любовници и така годините си минаваха,докато не се появи ТЯ..Влюбих се .Никога през живота си не бях изпитвал такава нужда от някого.Когато разбрах ,че чувствата ми са споделени се разведох.Заживяхме заедно . За първи път бързах да  се прибера след работа ,за първи път нямаше нужда да пия преди да се прибера.Любовта и уважението,които давах и получавах ме направиха по-добър човек.Нямах нужда от други жени.С много любов и щастие ви казвам,че сме едно прекрасно семейство.
Та идеята за тази тема ми е ,че човек когато намери своята половинка е истински щастливец/като мен/.Няма значение дали е първа,втора и т.нат.. .

Нещо ми е странна тази тема, ще прощаваш Simple Smile
Възможно е и да не съм се справил много добре с темата,но идеята ми е да ви провокирам да пишете за хубави неща

# 13
  • Мнения: 31
Пожелавам ви все така да влюбени и щастливи. Grinning
Peace Бъдете много щастливи... и заобиколени от любов  Heart Eyes

Тя половинката за това е половинка, защото е само една. Останалото са неуспешни опити в търсенето и.
Когато човек има късмета да я срещне навреме е щастлив. В останалите случаи преценява готов ли е да плати цената за любовта си ...
И аз така мисля Peace
Напълно съм съгласна.... И съм т.е сме безумно щастливи заедно.

П.С. Любовта от пръв поглед съществува   dancing


# 14
  • Мнения: 145
Цитат
Роди ни се дете,после още едно .Всеки си живееше в свой свят.И двамата си имахме любовници и така годините си минаваха,докато не се появи ТЯ..
Защо сте ги създали 2 тогава като не сте се разбирали?????Защо са минали толкова години, и сте чакали да се появи ТЯ, та да се разведете??????Нещо някой неща не са ясни.Бъди щастлив с /ТЯ/.

# 15
  • Мнения: 2 556
Да, колко нормално, обикновено така се създават 2 деца, докато всеки от родителите си върти гаджета, а после отведнъж обрат - единият открил заветната любов, жената пък си пуска децата да живеят в това ново хармонично семейство... Е, вероятно и тя е открила любовта, а децата са й пречели, тъй като не е добра майка предполагам...

# 16
  • Мнения: X
tobeornottobe, върви на темата "Липсата на любов достатъчно основание ли е ..." - да се разведете?

Просто ще останеш учудена колко много хора предпочитат да останат с настоящия/та,дори без любов...както и автора на тази тема ...в началото просто се е примирил,може би мислейки и той,че в брака става така...хората престават да се обичат ,приемат едно положение на "уважение" и така до....докато на един от двамата му писне и намери любовта си.
А колко са можели да спестят на децата си ,ако са се разделили още когато са разбрали ,че не се обичат вече?!

tateto, надявам се много хора да прочетат темата ти.Защото тя е още едно потвърждение ,че без любов не можеш да изкараш до старини...и че само уважение и разбирателство не стигат...

Аз намерих моята половинка преди мнооооого време и още сме заедно,обичащи се,все още влюбени...


# 17
  • Мнения: 1 517
Ние сме много различни, но за щастие в повечето случаи просто взаимно се допълваме. Има обаче няколко неща, където кардинално се разминаваме. Явно се губят на фона на останалите - защото до сега не съм изпитвала желание да го сменя с друг. В пристъп на ярост и гняв ми е идвало да го оставя...но заради него самия, а не защото съм намерила друг.
Не знам дали някъде има мъж, който ще ми е по-добра половинка. Възможно е...но за сега съм щастлива с ТАЗИ, а докато съм щастлива няма за какво да търся друга половинка. Имам...мераклии, които биха ми дали точно онази част, която ми липсва с ТАЗИ половинка. Но реших, че не си струва. Не знам дали е възможно 100%-ово напасване. Едва ли. Или много рядко може би.

Аз съм доволна от избора си и мисля, че си намерих 90%-ово идеалната половинка.

# 18
  • Мнения: 589
Да, колко нормално, обикновено така се създават 2 деца, докато всеки от родителите си върти гаджета, а после отведнъж обрат - единият открил заветната любов
 Да, и моите деца са създадени по тоя" нормален" начин-първото с много,много любов и желание,второто непланирано,но пак добре дошло,и докато аз съм прала,гладила пелени(гледах деца във  време,когато памперс беше нещо далечно и непознато),докато съм бърсала дупета и носове и съм правила магии в кухнята(че беше време,в което всичко беше дефицитно-и олиото,и брашното,че и хляба) господинчото не е имал доблестта да ми каже,че не му стига моята любов,а се е оглеждал за нея,заветната,голямата(а уж и на мен се е клел,че съм и заветна,и голяма).Пък докато я намери,нали,защо да се отказва от изгладените ризи,закърпените гащи-ще прекарва с каквото Бог дал,няма да стои на сухо,я...И  един ден,някъде към 40-те,попрекарал по реда си всичко,що си е вдигнало краката,решава,че и той имал право на щастие...И недостойно,и грозно,и подло...
  
жената пък си пуска децата да живеят в това ново хармонично семейство... Е, вероятно и тя е открила любовта, а децата са й пречели, тъй като не е добра майка предполагам...
  И за мен сигурно така говорят...Децата ми са през седмицата при баща си.Наблягам-пуснала съм ги ПРИ БАЩА СИ,а не при новото му семейство.Да е благодарен,че има шанса да се покаже като баща,защото,докато бяхме в брак,той не беше изобщо баща,камо ли добър такъв...защото беше зает да търси"голямата и заветната".Имат много да наваксват помежду си,а аз имам да наваксвам провалената си заради брака кариера. Crossing Arms
  

# 19
  • Мнения: 589
. За първи път бързах да  се прибера след работа ,за първи път нямаше нужда да пия преди да се прибера.


    Ами кой не го чака разправия вкъщи,след като закъснява от работа и се връща задължително пил?!
   
.Любовта и уважението,които давах и получавах ме направиха по-добър човек.Нямах нужда от други жени.

   Каква метаморфоза!

# 20
  • Мнения: 569
Мислех че съм намерила моята, от една година обаче живота се опитва да ми покаже, че не сме един за друг, но ние тъпо и упорито доказваме на живота че сме един за друг. Кой ще надвие не знам,но е уморителна тази борба.

# 21
  • Мнения: 18
Много интересно как повечето хора тръгват с негативното първо...защо трябва да съдите първо бе хора, радвайте се на живота. Човекът няколко пъти казва че иска "позитивни" мнения, а вие му извадихте някакви черни ризи дето той не ги е споменал, ако нямате какво хубаво да кажете поне не пишете, отворете си ваши теми със заглавия:
1. Как да отмъстим...? и 2. Писна ми от живота...
Хората са казали, че трябва да се мисли позитивно за да ти се случват хубави неща

По темата: Много се радвам за татето, само такива хубави неща нека на всички да се случват. И ние със съпругът ми така се чувстваме...да чукам на дърво за сега не сме се карали

# 22
  • Мнения: X
Писах и другаде,но и тук ще препоръчам един филм "Тайната".Много добре отговаря на въпроса защо получаваме или не получаваме едно или друго.
localgal , много хубаво си го казала-мислете за хубави неща,за да ви се случат.Ако човек мисли само за лошото,то в крайна сметка го намира.

# 23
  • Мнения: 919
tateto ,радвам се че си успял да намериш щастието.Нищо че е от вторият път. Wink
Бъдете все така щастливи!

# 24
  • Мнения: 3 720
Историята е тъжна, въпреки хепиенда...
Пожелавам ви много, много щастие, все пак! Hug

nikitita, успех!

# 25
  • Мнения: X
Защо да е тъжна?В крайна сметка имаме:
Един щастлив мъж.
Две щастливи жени-едната ,че е намерила любовта,другата,че има възможност да намери своето щастие,което до момента й е било отказвано.
Две щастливи деца,които са обичани и не стават свидетели на скандали и разправии.
Пак е въпрос на нагласа и гледна точка.

# 26
  • Мнения: 3 720
Тъжна е. Защото години наред сме имали един нещастен мъж и две нещастни жени, и две деца, които търпеливо чакат "големите" да намерят себе си, плюс куп излъгани надежди и очаквания. Освен това, ако разпадането на едно несполучливо семейство е продължително, това не го прави по-малко болезнено.
Аз хепиенда не го отричам.  bouquet

# 27
  • Мнения: 2 556
И аз за съжаление не вярвам, че мъж, който върти гаджета години наред и то точно докато са му малки децата, изведнъж се преосмисля и се променя на 100%. Иначе няма лошо, добре е всички да са доволни накрая.

# 28
  • Мнения: 4 841
Не отричам правото на втори шанс на абсолютно всеки човек, така че на спечелилите - честито   bouquet

Само че тази тема НЕ Е пусната от мъж, и нищо не може да ме убеди в противното  Naughty

# 29
  • Мнения: X
GeoNadin, да ,така погледнато ,тъжна е .

# 30
  • Мнения: 2 556
И аз съм убедена, че мъж не може да си разкаже историята по подобен начин, дори наистина да го мисли.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 567
Тъжна е. Защото години наред сме имали един нещастен мъж и две нещастни жени, и две деца, които търпеливо чакат "големите" да намерят себе си, плюс куп излъгани надежди и очаквания. Освен това, ако разпадането на едно несполучливо семейство е продължително, това не го прави по-малко болезнено.
Аз хепиенда не го отричам.  bouquet

За мен още по тъжното е, че много хора живеят по този начин, заради децата, заради хората!
Всеки е загубил себе си , някъде из опитите да се преструва на щастлив, само не разбирам на кого е нужно!
Дали от втори или трети път, всеки има право да намери любовта и да я изживее с цялото си същество!
Винаги има цена която се заплаща, но никой няма да дойде и да ти благодари един ден, че си загубил себе си
заради неговото щастие!

# 32
Вярвате или не ,мъж съм .Вярвате или не , променил съм се.Вярвате или не,това не ме обижда.
Пожелавам на всички ,които не са намерили половинката си да отворят широко очи ,защото тя е някъде там!!На тези ,които са я намерили ,недопускаите да си тръгне Simple Smile
Бъдете щастливи!!!

# 33
  • Мнения: 3 211
Аз пък ти вярвам.
Покрай всичката мръсотия наоколо имам нужда да прочета нещо слънчево и позитивно.
И аз смятам, че съм от щастливците открили своята половинка. Пожелавам го на всичките си приятелки.
Наистина смятам, че е много важен момент в съзнателния живот.
И аз го открих от 2-я път, добре, че първия път нямаше брак, ама то беше защото не го чувствах като моя половинка Laughing
И вие!

# 34
  • София
  • Мнения: 1 825
tobeornottobe, върви на темата "Липсата на любов достатъчно основание ли е ..." - да се разведете?

Просто ще останеш учудена колко много хора предпочитат да останат с настоящия/та,дори без любов...както и автора на тази тема ...в началото просто се е примирил,може би мислейки и той,че в брака става така...хората престават да се обичат ,приемат едно положение на "уважение" и така до....докато на един от двамата му писне и намери любовта си.
А колко са можели да спестят на децата си ,ако са се разделили още когато са разбрали ,че не се обичат вече?!

tateto, надявам се много хора да прочетат темата ти.Защото тя е още едно потвърждение ,че без любов не можеш да изкараш до старини...и че само уважение и разбирателство не стигат...



 Peace Мерси, че ми спести писането!

# 35
  • Мнения: 4 668
Преди не вярвах , че всеки си има половинка ... Сега съм сигурна , че е така ...макар и да са странни обстоятелствата .
Радвам се , че сте щастливи   bouquet

# 36
  • София
  • Мнения: 1 735
Дано всички са щастливи! Praynig
Иначе и аз вярвам,че за всеки си има точната половинка,с която може да сподели всички проблеми и тревоги в живота!

# 37
  • Мнения: 1 559
И аз мисля,че намерих (по точно той ме намери Mr. Green) половинката.Много сме щастливи(аз не съм му също първа булка Whistling).За мен той също не е първи(нямала съм брак преди това ,но семейни начала да)..Много се обичаме,и се надявам да сме заедно до края  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 2 660
Направо ми е чудно... Всеки втори или трети брак се разтрогва. Всеки или почти всеки брак се сключва от любов и за да трае, докато "смъртта ни раздели". Е... Обичаме се, после идва ежедневие, привикване, деца, навлизане в коловоз, проблеми. После пак срещаме някой друг, пак любов, пак минава време, пак идва ежедневието, може и още едно детенце, навлизане в коловоз, проблеми...

И това би бил един безкраен кръговрат, ако не пораствахме и поостарявахме ... Критериите за едно добро съжителство се променят с времето, искаме различни неща, поразочаровали сме се от минали любови, изживели сме самотни моменти и по друг начн оценяваме настоящето. За това и вторите бракове са по-успешни. Така поне мисля.

Не вярвам в теорията за половинките. По-точно вярвам, че на всеки 7 години можеш да намериш по една нова половинка за себе си. Но нужно ли е това?

# 39
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Само че тази тема НЕ Е пусната от мъж, и нищо не може да ме убеди в противното  Naughty

Ха-ха-ха, абсолютно подкрепям!  Peace

# 40
  • Мнения: 13
Аз смятам,че никой,който не го е преживял не може да го разбере.Много пъти съм се влюбвала и всеки път си мислех,че това е човекът.Но когато срещнах НЕГО,аз самата се изумих как може да има такова чувство.Вече 6 години сме заедно и сме много щастливи.Поздрави на tateto и на другите щастливци,които знаят за какво говоря.А на всички останали пожелавам да го разберат!

Общи условия

Активация на акаунт