Re: AVON само за представители - КАМПАНИЯ 15 -Тема 35

  • 22 412
  • 400
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 491
Да се разпиша и аз, пуснах оня ден експресна поръчка по к15, часовникът Makeda и портмонето  Brianna светят в червено - няма, не поръчвай. Аз съм си харесала двата нови нюанса на лаковете - червено и лилаво, но се чудя кога да си ги поръчам, януари май ще са по-евтини.

# 391
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Момичета,една съфорумка иска да си поръча от Щатския Ейвън,но няма с кого да я комбинирам за шипинг-а.
Разгледайте www.youravon.com/edimitrova и ако изникне нещо ми пишете на лична

# 392
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Кате, тази акула чудесно отразява глада ми от известно време. Хора не ям, но друга храна поглъщам наистина за двама.
Само да си намеря аватарче, което да ми пасне на душата и веднага го махам тоз хищен дзвер от там.
Поръчката ми за к.16 леко се увеличи. Надявам се на поне още едно включване и ще отдъхна за малко.

# 393
  • Мнения: 204
... а продуктите от бланката топ са ужасни. Какво изобщо мога да си поръчам от тях? Много тъпо се получава с бланката - какъв е смисълът от нея, при положение, че рядко можем да се възползваме. Ад ме е като видя в нея включени продукти с реалните им цени, а в каталога са намалени и с подарък дори  #Cussing out За какъв стимул може да се говори, че да поръчваме от там и как изобщо могат да ни накарат да се почувстваме топ представители. Подигравка.
Отдолу нали пише:
* Посочените цени на продуктите са брошурни. Допълнителната отстъпка се начислява в 
  зависимост от клуба, в който сте се класирали!   
Имаш предвид, че тази отстъпка е прекалено незначителна ли?
То не че съм се засилила към топ-клуба, ама нали знаете приказката "българина го е страх да не настине и да не се мине"  Simple Smile Пък ако Ейвън ни залагат такива дребни примамки - не им прави чест просто!?Все пак си е труд да направиш високи продажби.

# 394
  • Мнения: 29
Здравейте!Не съм писала досега тук но редовно чета.Интересува ме гривна ENCHANTING от интернет предложенията някой знае ли как изглежда.Хубава ли е в действителност?Ще ви бъда благодарна за отговор.

# 395
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, НОВАТА ТЕМА

Ако нещо съм объркала или имаме каталози, които не съм сложила, моля да ми пращате ЛС, че още спя и е прекалено рано и да гледам и д ане.. нищо не виждам! Embarassed

# 396
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
отивам в новата тема

# 397
Здравейте,искам да ви попитам има ли някоя от вас нетната оферта за кампания 16,че са ме пропуснали да ми сложат  Sad  и може ли да я качи тук? МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

# 398
Здравейте,искам да ви попитам има ли някоя от вас нетната оферта за кампания 16,че са ме пропуснали да ми сложат  Sad  и може ли да я качи тук? МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

# 399
Здравейте,искам да ви попитам има ли някоя от вас нетната оферта за кампания 16,че са ме пропуснали да ми сложат  Sad  и може ли да я качи тук? МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

# 400
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Има нова тема.
Нетна оферта в кампания 16 няма. Пропускат този път.

Общи условия

Активация на акаунт