как да се отучим-сяда на земята и крещи

  • 1 151
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 215
Нищо не помага в такива случай при моето дете  Cry
Уговорки, шамари, караници, заблуда, сладкиши.....нищо!
Поревава си и после идва да я прегърна, прощаваме си взаимно и се приключва до следващия път.Много ми се иска това да престане, защото изпада в истерия за няма нищо в 100% от случайте, а аз се притеснявам, заболява ме главата, разваля ми се деня, абе какво да ви говоря...

# 16
  • София
  • Мнения: 5 079
Моят се забива на едно място и може да посинее от рев, като не стане неговата. Старая се да не се връзвам, почвам да му се смея, държа се, все едно въобще не ми пука и след няколко минути той престава (много е гадно, обаче, като се съберат "доброжелатели" и започнат да ме питат това дете защо плаче, да го закачат и т.н.  #2gunfire) Много ми е трудно да си прилагам тактиката, като има такива субекти наоколо. #Cussing out

# 17
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Остави го да се накрещи, вариант е да седнеш до него и да започнеш и ти да крещиш. Второто при мен винаги действа, а го ползвам от доста отдавна. Проблема е, че хората ще те гледат малко странно, но пък кво ти пука, на децата поне им е забавно. Да не говорим, че като те видят, че и ти крещиш доброжелателите, които имат навика да се месят при такива ситуации изведнъж се изпаряват, явно не знаят как да реагират и само гледат тъпо. Можеш да парираш удара като когато малкия каже искам това, ти отговаряш пък аз искам онова (кола, апартамент, пари в брой и в банка) и така го подстрекаваш да си каже и др желания, за съжаление този метод не винаги действа.
 Ако решиш да не обръщаш внимание, когато се появят тъй наречените доброжелатели не им позволявай да го пипат, говорят и тн. твърдо отсичаш - нека си реве и ги пъдиш най брутално. Най-много някой да каже "Я па тая, ква е безсърдечна".

 

# 18
  • Мнения: 1 981
И при нас засега действа игнорирането и оставянето да се накрещи, натъркаля или просто да си поседи на земята! Не знам кога ще премине, но наистина е изнервящо! Когато го прави в къщи и аз прилагам крещенето заедно с него или го имитирам, но понякога това го ядосва още повече и става по-зле! И аз се моля да свърши по-скоро, но май сега набира скорост!

# 19
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Няма да свърши скоро. Може да има периоди на затишие, но моя вече е на 4г и пак от време на време се пробва, хем знае, че номера не минава.

# 20
  • Мнения: 123
Моята кукла я оставям да се на крещи хубаво и като й омръзне тръгва след мен. От страни сигурно изглеждам ужасно жестока - детето се тръшнало и реве все едно го колят, а аз не й обръщам внимание... само майките ме разбират, мъжете винаги ме гледат много критично.
Обикновено ми го прави този номер като иска да я нося на ръце.

# 21
  • Мнения: 1 554
ние в момента сме в такъв период,само че той сяда на земята и ми се хили Crazy това го прави на вън ,най вече в морската градина,обръщам се с гръб към него Whistling

# 22
  • Мнения: 668
 ooooh! От вчера започнах с това той да си крещи аз да не му обръщам внимание.Гледам,че повечето пишат за този метод.Има лек напредък дано стане.Искам да се отуче докато не е станало още по зле.БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!!!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 4 433
пет пет по дупето и тръгва Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт