Петъчна, творческо-извратеняшка

  • 5 329
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Съгласете се, че човек дори и добре да живее, идва момент, в който пуска петъчна тема в Клюкарника.

Сигурно сте чували всякакви странни имена на сексуални пози, за които сте се чудили какво ли представляват. Обикновенно се оказва, че това е някаква недоработена концепция, без особена оригиналност.
Та ми хрумна да си сторим творческо забавление. Да пренапишем  кама сутра. Впрегнете въображение и талант и измислете най- оригиналната поза.

Правя първи опит на битова тематика.

Домашно-виртуозна.
Значи - тя седи пред нисък кухненски шкаф, на който е поставена 10-годишна печка Раховец. С едната ръка пребърква манджата на котлона, с другата вади наполовина изгорялата цигара от устата си, чийтято пепел безцеремонно заплашва да подправи варивото. Чевръста чупка в кръста прави фигурата й идеална допирателна на прекършената стрелкичка, обозначаваща "Внимание! Високо напрежение."
Той - застанал зад гърба й, едновременно превключвайки с дистанционното телевизора в издирване повторение на предаването на проф. Юлиан Вучков и наливайки си ракия в юзче от  50!!! грама, се спелео-log-ва с ловко проникващо движение. От далечния край на коридора долита заплашителната тишина, нашепваща, че вероятно нещо с детето не е наред. В главата на женската се върти натрапчива мисъл - Затворих ли врата на балкона? Мъжкото съзнание е обременено с терзанието  - Само да не ми пипа въдиците.....
Е такъв секс можете ли да правите? ..


Признавам, че чакам с нетърпение постовете на любими съфорумци.
Знам, че е четвъртък, но сега ме напъна....

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 14:35 от Летящата крава

# 1
  • Мнения: 516
Съжалявам, Вълкът е в болница. Без неговите описателни пози на простираща жена и жена, лепяща тапети, темата ти просто няма да е изчерпателна.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
Летяща, за малко да реша, че Селинджър  е прописал през акаунта ти. Това не е комплимент.

# 3
  • Мнения: 122
Летяща, няма да пиша нищо по темата ти... някак си ми е много битовистична...
...но определено днес си любопитна...  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 477

Е такъв секс можете ли да правите? ..[/tt]


Не,благодаря!
Сексуалните ми желания са несъвместими с печка Раховец или нечии въдици Laughing

# 5
  • Мнения: 606
Муш, муш, ох! Това е.

# 6
  • Мнения: 2 401
Летяща, за малко да реша, че Селинджър  е прописал през акаунта ти. Това не е комплимент.

Аз направо така реших даже, и като отворих темата гледам някъв несвойствен, стилен аватар.. а то Кравка била.
По темата не мога да се изкажа нещо..  Blush

# 7
  • Мнения: 516
Размислих. Ето ти поза:
Той се чекне пред уеб камерата, надявайки се, че е застанал в точния ъгъл, за да изглежда достойнството му с два сантиметра повече. Тя на двеста километра си пили отегчено ноктите и от време на време копи- пейства " Колко е голям!". Като стигне до лакиране, ползва само кутрето за "оооо".
Междувременно гледа "Сексът и градът" на ДВД и се ядосва, че не познава Тузаря.

# 8
  • Мнения: 5 940
Ти поне си  сменила аватара... Laughing Друг път ще потворя.  
Честита първа петъчна!  Една от най-любопитно зададените сред тези,  които съм чела до момента.

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 14:45 от valerie

# 9
  • Мнения: 25 448

Знам, че е четвъртък, но сега ме напъна....

Заповядай! (рече услужливо тя)  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 122
Размислих. Ето ти поза:
Той се чекне пред уеб камерата, надявайки се, че е застанал в точния ъгъл, за да изглежда достойнството му с два сантиметра повече. Тя на двеста километра си пили отегчено ноктите и от време на време копи- пейства " Колко е голям!". Като стигне до лакиране, ползва само кутрето за "оооо".
Междувременно гледа "Сексът и градът" на ДВД и се ядосва, че не познава Тузаря.

Фло... поне разбрахме, че харесваш Тузаря (дали се ядосваш, че не го познаваш ще го оставя под въпрос)... останалото е незначителна подробност...

# 11
  • Мнения: 516
Не го харесвам. Но, ако те интересува, харесвам Джони Деп и Едуард Нортън. Мерси!

# 12
  • Мнения: 122
Не го харесвам. Но, ако те интересува, харесвам Джони Деп и Едуард Нортън. Мерси!

Постигнах целта си със заложената примамка... мерси...

# 13
  • Мнения: 742
Кама-сутра всъщност е било петъчното четиво на някое източно божество с осем ръце и пет пишока, извинете. Всеки път(т.е. два) когато опитам да реализирам илюстрация, сметките не ми излизат с някой и друг крайник или просто имам в повече кокали.

Адаптирано към нашата географска ширина:

"Звезди на къра". Заглавието е работно.

Тучна поляна, родопско одеало под дебела сянка, тя и той. Найлонова торбичка тип "потник", в която мравките са налазили сандвичи със салам "Камчия" и полупразна бутилка лимонада. Найлонови торбички тип "потник", радостно веещи се от клонките на околните храсти и пазещи спомени от предишни любови. Тя, внимателно изсулила чорапогащника(само да не му се пусне бримка, че нямам друг!), той - с любовно смъкнати до колЕне варени дънки.  Дървото - дебело, грапаво, кеф да ти е под него. Дървото, казах! Тя се хваща за най-ниския клон и провисва като Йордан Йовчев, може за разнообразие и вятър да направи едно-две превъртания, докато Той загрява. Той загрява, като при всяко нейно превъртане се опитва да я плесне закачливо-любовно по дупето. Любовна игра, значи. След загряването, той я смъква от клона, ах, зашепва я както си му е реда и Но при второто "муш" без да иска й тресва главата в дънера на дървото, при което на нея й излизат свитки пред очите, Тя извисява глас, а Той, доволен, че я е докарал до екстазен крясък, без да се огащва(но все пак се тоалира с листо) отпуска морно тяло в заслужена почивка. Мравките са най-доволни, защото салама "Камчия" не им е допаднал и под строй, по мравешки, се отправят към благодатния терен, предоставен им от хъркащия Той.  Който всъщност скоро ще спре да хърка, защото мравките са от ония големите, червените, дето хапят гадно.

Тя кокетно отпива от лимонадата, обува акуратно чорапогащника и отива да бере цветенца, за да не му пречи да поспи.

# 14
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
той гледа телевизия опънал краката на масата, тя с масажно масло в едната ръка и кафенце в другата го прекрачва с гръб към него като се log-ва ловко и ляга напред.
захапва със зъби чашката с кафе и му сваля чорапите, започва да му масажира стъпалата с двете ръце, като от време на време надига глава да пие от захапаната чашка кафе. постъпателно-възвратните движения ги осъществява като за опора стиска големите му палци.
той работи с дистанционното, чопли семки, яде чипс.

рискове:
- ако тя изкаже някак своето удовлетворение преди да е изпила кафето , ще пострада килима
- ако той се вжиее във мача  при положителна развръзка за неговия отбор, има риск тя да се преобърне с главата напред
- при неблагоприятна развръзка, задните части на нея може да прострадат ...

Общи условия

Активация на акаунт