температура

  • 620
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
smile3504 smile3504имаме проблем на 8 месеца сме не щем да се храним кажете какво да направя!!!!

# 1
  • Мнения: 12
Ако си нямате зъбче, може това да е.При моето това е била  причина да не яде.

# 2
  • Мнения: 10
smile3504 smile3504имаме проблем на 8 месеца сме не щем да се храним кажете какво да направя!!!!
Много ви благодаря,че ме успокоявате ама много мие мъчно само цока,засега и се смъкна температура та обаче не близва нищо!!!!Благодаря ви предварително!!!!!  bouquet

# 3
  • Мнения: 69
Ние сме на 8м и половина и от както стана на 8м,много трудно ядем, ако изобщо успея да я излъжа. Започнахме захранването на 6м и 2месеца нямаше никакви проблеми хапваше всичко, а сега на всичко стиска устичка(и ново и познато което преди е яла)върти глава и рееееев. Слава Богу суче-денонощно.Вода и сокове по много малко само с чаша или лъжичка.
Имаме 2 зъба, скоро ни казаха да не чакаме други newsm78, а от днес сме с хрема и кашлица Sad.
Не знам как да процедирам, голямо мъчение за всички ни е яденето на т.нар. твърда храна.
Приемам всякакви съвети

П.П. Ачелиа сега видях,че си от Русе и аз и сега съм в града, ако искаш на лични може да си разменим координатите.

# 4
  • Мнения: 10
Благодарим ти мамче много ще се радвам ако държим връзка,малката все още отказва да яде обаче е на кърма и по тоя начин се успокоявам.Ние си имаме и батко на 7 годинки,а малката Ачелиа е родена на15,02,08 г, Party

# 5
  • София
  • Мнения: 98
давайте и сокчета от ябълки и моркови смесени само от сокоистисвачка ако не ги иска разреждайте ги с во да  пробвайте с оризова вода

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Оризова вода Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 43 903
Нещо не разбрах - температура ли има или не се храни...или и двете? Колко е температурата - даваш ли лекарство за нея? Завела ли си детето на лекар? Кой ден е тази температура? Нещо друго има ли?

И да знаеш - температура от зъби не се вдига - както и не става диария, хрема, кашлица и т.н. от никнене на зъби.....
Колкото до храненето - често някой като е болен губи апетит...ти предполагам също....после ще си навакса. щом суче не се тревожи и не насилвай...пробвай с любими неща - ако обича плодове пробвай с тях....


А по принцип ако болят зъби - да може да се спре да яде детето-моят със всеки зъб спираше да яде и само сучеше и то по една седмица.....просто ги боли за това....

Общи условия

Активация на акаунт