Иде Есен, Иде Зима, декемрВийските деца стягат се за празник от сега!

  • 39 661
  • 216
  •   1
Отговори
# 45
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Ванилке ти да не се местиш в София?

# 46
  • Мнения: 2 567
Сега изчетох предните страници. Вчера главата определено ме болеше от комбинацията джин с тоник по барове и безсънна нощ, благодарение на Емма Mr. Green
И Диана казва точно като Ванеса "могам, ходам и тн" За логопед ми се струва още рано, не стига, че я конфронтирам с 2 езика, ами и да искам съвсем правилно да ги говори....Много радостна новина за мен е, че имаме българско килийно училище и то съвсем наблизо. Имат часове по писане, четене и роден край, та по-натам ще им станем клиенти и силно се надявам не само да говорят, ами и да могат да пишат на бг двете. Аз каквото мога, ще правя де. Отнесох се.
Чоча, Люси, честити ви магазини! Успех!
Смайло, направи ли погача на детето, изрит .
Засрамих се от думите на Крис за второто дете и започнах дневника на Емма най-после.  Wink
Ванилке, радвам се за Дани, не помних честно казано, че е имал проблеми.
Ели, батутът, дето си ми пратила линк е съвсем малък, имам предвид от порядъка на 120см и нагоре, ще погледна нашият колко точно беше. Но мрежата е задължителна, че като се засилят и могат да паднат от високо.

# 47
  • Мнения: 951
Не,нямам намерение да се местя,но смятам,като разбера как се стига до нас,да отскачам до София...Ама зимата съм трудна за местене  Joy (а лятото съм на Съни )
Алекс,в повечето случаи майките хиперболизират проблемите на децата си,рядко някоя да ги омаловажава  и момичетата имат предвид това,че без майката да вижда проблем в говора или пък при наблюдение майката установява,че проблемът се преодолява по естествен начин (израства се)-например малко по малко детето започва да произнася даден звук или при повече забележки запомня дадена дума и я използва правилно,идва някакъв лекар,който на прима виста лепва някаква сложна диагноза ,и то без да е общувал много с детето.В крайна сметка има деца,които по-трудно се отпускат пред непознати и не искат да говорят,и някой подобен лекар може да ги пише аутисти.
Иначе ако наистина майката смята,че има проблем,тогава 100% съм съгласна,че колкото по-рано,толкова по-добре е да се започнат корекциите.
Ели,кой се шматка по нощите с джин с тоник в ръка,а после се оплаква,че детето не му е дало да се наспи???Емата била виновна за главоболието,аха-маха! #2gunfire JoyУтре вечер смятам да излезна със свеки на Миро от Каризма,дали ще е хубаво?Добре пее момчето,не че съм му върл фен....А на 30-ти ще ходим на Белослава,живот и здраве...Ето,и аз да се похваля с някакъв нощен живот,все още не съм станала закореняла пенсионерка... Mr. Green

# 48
  • Мнения: 1 568
Направихме, направихме ... споко!
И на Ванеса направихме Simple Smile
Голямо месене падна, украса на питките, трите орисници наричахме на децата ... Купон отвсекъде и голямо лигавене.

Ето тука снимки: http://smiley2312.multiply.com/photos/album/19/19

И видео:
Ясен - http://smiley2312.multiply.com/video/item/18/18
Ванеса - http://smiley2312.multiply.com/video/item/19/19

# 49
  • Мнения: 4 195
страшни снимки, смяла съм се с глас.
мкп ще пиша на гинес, едва ли има друго дете, на което му направиха погача на 4 години hahaha hahaha
Виктор става вчера сутринта, идва при мен в кревата и ми вика: Дай да те цуна, че отиваш на работа. Викам, цуни ме ама ти отиваш на детска Rolling Eyes. той ми вика А-а-а-а-а не, аз си оставам тука, ще се гледам сам, имам две гърнета, ще пикам в тях, има мусака, ще си я стопля в стъклена чиния в микровълновата, няма да пускам водата, няма да включвам печката, да не направя пожар и ще водя кравите на дядо Цветан на паша Rolling Eyes Shocked

# 50
  • Мнения: 558
Привет и аз се завърнах от африканските земи
Браво на Яската, знае момчето какво да хване!
Милена, ти си голям предател, от 4 години сме си обещали да им правим прощъпулниците заедно, ти грам търпение НемА и тъй избърса сакън да не изпуснете Яската
Тъкмо като четох началото на темата си викам, ей, може да удари часа и на нашите деца ама явно само мойто остана, тъй 4е ако не друго, ша те бия по рекорд в Гинес.
Сериозно, и аз напоследък си мислех че май си има значение, щото и Марк е супер спънат и чак от градината всеки път ме питат дали е имал прощъпулник че само падал и се спъвал....Освен да комбинирам 4тия рожден ден с прощъпулник, що ли?
Е, ако не друго, поне с годежния пръстен Ванеса вече е уредена, нема какво да я мислим:)
И аз съм  тука тази седмица, даже и уикенда така че с радост се включвам на мероприятия
Целувки на всички и здрави дечица

# 51
  • Мнения: 6 390
Абе опасни сте еййй  Mr. Green
Много готини клипчетата... Явката е с  бръснач мозък момчето, на майка си прилича  Mr. Green знае какво да избере  Whistling Mr. Green
Ама и Ванесата не пада по долу детето, направо лъвски скок направи за да изпревари майка си, защото и нея я познава каква е хиена... щом види пръстен  Wink Mr. Green...

Ох не... голям майтап ... направо ви завидях купона  Party Party Party

# 52
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
А,честити ви прощъпулници!
Няма никакво значение Naughty На Виктория съм й правила,а е по-спъната и от вързан кон Confused

# 53
  • у дома
  • Мнения: 708
Честити да са и от мен на Ясето и Ванеса!

Момчето си знае работата - бъдещ инвеститор  Wink  Hug

Ванеса - тя си е истинска принцеса и се държи подобаващо де.   Wink Hug Ние вече го знаехме и без прощъпулник.

И питките са много красиви - къде сте го учили това изкуство на украсяване с тесто?
Янче, талантът ти е неоспорим.  Peace
Впечатлена съм!

Мони, благодаря за снимките  Hug - точно таквоз нещо ми трябва, че в скоро време ще останем без матрак  ooooh!  В Джъмбо има някакви батути, но решихме да пообиколим и спортните магазини, преди да решим окончателно на какво точно ще се спрем.

# 54
  • Мнения: 951
Честит прощъпулник на Ясен!Както и на кака Ванеса.А на майка й бузите са й хлътнали,май само аз останах (по) с бузи  Mr. Green Много хубаво сте прекарали,атмосферата е много топла,браво на вас.Обаче останах  #Crazy  колко са пораснали децата!Айде,каките горе долу ги следим,обаче Бояна въобще не я познах,тъкмо се канех да питам кое е това малко момиченце.... Whistling Ясен от сега е надъхан да вади пари,това се вижда отдалече,а кака Ванеса къв пръстен е избрала,че русото пак не е в час?На лъскавото ли налита?
Пъ,Съ. Питките наистина са страхотни,а най-готиното е,че заедно сте ги правили!

# 55
  • Мнения: 166
Айде честито и от мен!  bouquet Невероятно се е получило! Не ми се отвориха клипчетата /предполагам, че на домашния ще се отворят - тук сме клъцнати от това-онова/, но снимките са заразяващи! Прекрасни питки, как ми се доядоха не е истина!
Виктория, не е от прищъпулника или от липсата му. Да взема да се изложа и тук какво каза Гошо след второто ми кормуване: "Тя кара по-добре, отколкото ходи." Диляна е майчичко, на таткото косата му съвсем белна. Crazy

# 56
  • Мнения: 1 568
Най-смешното беше като наричахме питките.
На питката на Ясен Янче сложи слънце да му е светъл пътя, аз си му сложих сърчице да има любов, ама задната ми мисъл беше да си ме обича цял живот и да си ми е до полата /нали съм истинска свекърва/, баща му искаше да му направи камионче, ама аз го срязах щото тираджия не ща да ми става и затова залепи спортна кола, явно за баровец нещо го гласи Simple Smile
На питката на Ванеса Милена нарисува здравец за здраве и детелинка за късмет. Аз казах, че ще е твърде неприлично на питката да има фигурка на това, което аз бих искала да й пожелая /нема да напиша какво, вие се сещайте  Mr. Green/, та от мен е короната, за да бъде бяла господарка на черни роби  Laughing
Наистина много се смяхме, много простотии наговорихме  Mr. Green

# 57
  • София
  • Мнения: 2 493
Simple Smile
Фастъче, мерси.

Знам, че е краят на месеца, но все пак за малко нашите постоянни пътнички са си в София... Да си направим една дамска вечеринка. Какво мислите за четвъртък или петък? Предполагам Алекс е отново на работа, но ще дойде по-късно Wink))

# 58
  • Мнения: 558
Не наистина снимките, клипчетата и вие сте уникални! А за питките, да не говорим! От сега може ли да ангажирам 2те / 3те фукли за асистенция, в слу4ай 4е незнайно кога реша все пак да направя на Марк прощъпулник? Ще гледам да осигуря аниматори наоколо за освежаване след тежката работа... Mr. Green
3тата фукла Милена за питки не я броя, оба4е за орисница може да се включи и най-вече за афтер-партито:)

# 59
  • Мнения: 5 790
Честити ви прощапулници!
На Виктория също не съм й правила, ама от проклетия, че свекито искаше да кани цЕлата си рода у нас.  Mr. Green

Simple Smile
Фастъче, мерси.

Знам, че е краят на месеца, но все пак за малко нашите постоянни пътнички са си в София... Да си направим една дамска вечеринка. Какво мислите за четвъртък или петък? Предполагам Алекс е отново на работа, но ще дойде по-късно Wink))

Аааа, щом е за вечеринка, на линия съм. В четвъртък съм почивка, обаче в петък съм първа смяна /ставане в 4.30 сутринта... освен да не си лягам.  Mr. Green /

Общи условия

Активация на акаунт