Nip/tuck Season 6

  • 23 974
  • 449
  •   1
Отговори
# 45
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Има ли някъде субтитри за еп. 17 ?

Заповядай  bouquet
http://subs.unacs.bg/search.php?task=1&id=47134

# 46
  • Мнения: 256
Вчера си даваха серията съвсем на време. Съвсем очаквано изненедваща  Crazy Надявам се скоро да споделите!

# 47
  • Мнения: 60
Много странно, в замунда и арена я няма още серията....а в мининова е само големия HDTV вариант Sad Ей не може човек да си види любимия сериал. Дано я качат до утре  Praynig

# 48
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 625
Благодаря  bouquet

# 49
  • Мнения: 11 815
Брутална серия както винаги..

# 50
# 51
  • Мнения: 225
 И аз съм фенка на филма и особено на д-р Трой  Embarassed  Laughing
Актьорът го харесах още от един сериал "Профайлър", може би се сещате-беше агент на ФБР, ролята му отиваше също както и ролята на сексапилния пластичен хирург. Ако д-ра случайно се обърка и звънне на вратата, няма да му кажа че има грешка хаха

А Мадона кога ли ще я гледаме в някоя серийка?
http://avtora.com/news/nowini/madonna_shte_se_subleche_za_serila_klucni-srezhi

# 52
  • Мнения: 22 277
Хубаво че има 18та серия, ама и субтитри ако имаше, щеше да е супер. )))))

# 53
  • Мнения: 256
Хубаво че има 18та серия, ама и субтитри ако имаше, щеше да е супер. )))))

Хубавите работи стават бавно.

antoanetastat, и аз се зарадвах в новата серия, че Крисчън си възвърна формата  Grinning

# 54
  • Мнения: 36
Здравейте, от скоро се запалих по сериала и сега гледам 4ти сезон по нова, но не мога да разбера защо и как Мат е син и на двамата лекари? Мерси предварително!  Simple Smile

# 55
  • Мнения: 37
Субтитрите за 18 серия ги има вече в subs.unacs.bg Simple Smile

# 56
  • Мнения: 225
Здравейте, от скоро се запалих по сериала и сега гледам 4ти сезон по нова, но не мога да разбера защо и как Мат е син и на двамата лекари? Мерси предварително!  Simple Smile

Д-р Трой е оплодил Джулия докато тя се е ..... и с д-р Макнамара. Та последния го отгледал. Джулия не била сигурна, не знаела.. тинтири минтири(много ми е рехава тая Джулия). После май доколкото се сещам правиха ДНК тест, разбраха кой е биологичния родител на Мат, той се сърди известно време и после дойде проблясъка "двамата ми бащи".

# 57
  • Мнения: 36
много благодаря Antoanetastat  Hug

# 58
  • Мнения: 22 277
Аз го гледах вече и без субтитрите, но може да повторя с тях. ))))
чакам с нетърпение следващата. )

# 59
  • Мнения: 5 713
А аз чак сега разбирам, че съм изпуснала цели 4 епизода.  Laughing Много съм застреляна.

Общи условия

Активация на акаунт