Nip/tuck Season 6

  • 23 974
  • 449
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 362
Някой знае ли кога се чака? В предишната тема някой беше споменал през октомври...
Моля ако някой знае нещо да каже, защото нямам много време да ровя Sad

P.S. Нямам нямам, но погледнах Simple Smile  Във форума на сериала пише януари 2009 Sad
Ако някой е прочел друго???

# 1
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Някой може ли да ми каже в момента по Нова кой сезон тече? Уж дръпнах всички серии от нета и ги изгледах, но май имам пропуски, защото снощната не я бях гледала Rolling Eyes.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 342
В момента там май дават 4-ти сезон,а в нета има и 5-и,който е маниакален направо,особено последната 14-а серия!

# 3
  • Мнения: 5 647
В момента там май дават 4-ти сезон,а в нета има и 5-и,който е маниакален направо,особено последната 14-а серия!

Кога го дават?  Shocked Аз защо съм изпуснала?  Laughing

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
В момента там май дават 4-ти сезон,а в нета има и 5-и,който е маниакален направо,особено последната 14-а серия!

В нета последно гледах как се разделиха двамата, единият замина за Маями, ако не се лъжа и после другия отиде при него. След това има ли излезли нови серии? Аз мислех, че така свършва филма newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 1 342
ООО,не има и 5-ти сезон,който има 14 серий,като последната серия е просто ужас,но няма да издавам повече,теглете и гледайте!Задава се вече и 6-ти сезон!

# 6
  • София
  • Мнения: 1 342
В момента там май дават 4-ти сезон,а в нета има и 5-и,който е маниакален направо,особено последната 14-а серия!

Кога го дават?  Shocked Аз защо съм изпуснала?  Laughing
Ами дават го всяка вечер от 24ч.

# 7
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
ООО,не има и 5-ти сезон,който има 14 серий,като последната серия е просто ужас,но няма да издавам повече,теглете и гледайте!Задава се вече и 6-ти сезон!

Много ти благодаря Hug! Ще си го дръпна и ще ги изгледам Grinning!

# 8
  • Мнения: 22 277
Изгледах 5тият сезон точно за 3дни, не беше никак лош. )))
Интересно е какво ще измислят в 6тият. )

# 9
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И аз го изгледах Grinning, ама наистина много гадна последната серия Confused.

# 10
  • Мнения: X
Кога свърши по Нова сериала, не можах да разбера....този сезон съм го гледала дето го даваха ама последната серия която аз гледах не беше последната от сезона май...а повече не го дадоха newsm78 Или бъркам? Thinking
кога ще започне пак?

# 11
  • Мнения: 1 434
Чакам го с нетърпение  smile3508 smile3521

# 12
  • Мнения: 2 414
В последната серия не убиха ли единия. Thinking

# 13
  • Мнения: X
Е как ще са го убили бе...нали Джулия сънува оня гаден сън, после разбра че бебето ще се роди с проблем....и после епизодите с джуджето което беше бавачка не беше ли пак от тоя сезон???
А това сега свърши с разкриването на касапина и повече не дадоха нищо от филма.....
Абе мотам ли се нещо..? Crossing Arms Thinking

# 14
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Е как ще са го убили бе...нали Джулия сънува оня гаден сън, после разбра че бебето ще се роди с проблем....и после епизодите с джуджето което беше бавачка не беше ли пак от тоя сезон???
А това сега свърши с разкриването на касапина и повече не дадоха нищо от филма.....
Абе мотам ли се нещо..? Crossing Arms Thinking

Моташ се Laughing. Предполагам, че Мелиса пита за последната серия на 5 сезон, а ти говориш за втори или трети Peace.
Мелиса, не знам, май го уби оная лудата, ама ми се иска да не е Praynig

Общи условия

Активация на акаунт