За ангелите:)

  • 3 559
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 641
Развълнувах се много. Прекрасно написано. Дано всички скоро се сдобием с прекрасни и здрави бебчета Praynig Praynig

# 16
# 17
  • Варна
  • Мнения: 801
Развълнувах се много. Прекрасно написано. Дано всички скоро се сдобием с прекрасни и здрави бебчета Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 40
Обля ме вълна като го прочетох. Искам да ви пожелая късмет на всички момичето които очакват с нетърпение двете чертички и да се здобиете с рожба, най-голямото щастие за една жена. Praynig Praynig Praynig

# 19
# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 272
Дай Боже!!! Praynig Благодаря   bouquet  bouquet  bouquet

# 21
  • Мнения: 7 201
За втори път чета тази притча и отново се разплаках!
Peace

п.с- аз пък искам второ но засега не се получава Cry
Дали първо,второ или трето-чувството е неповторимо! Grinning Grinning
Нека всички,които мечтаят за детенце да го имат! Praynig Praynig Praynig

# 22
  • Мнения: 702
Ей момичета, аз не ви го написах, за да плачете, освен ако не е от щастие:) Heart Eyes newsm03
И аз искам малко бебченце да си го усещам до сърцето, но май и този месец няма да има никой там долу smile3518 Weary
Приятелят ми пътува и се върна за малко и уж се старахме, но мисля че овуто ми беше преди седмица две newsm78 Embarassed...
Ох стискайте палци и аз ще стискам за вас fertilization  EFP...Дано дано..

# 23
  • Мнения: 93
О много мило,мерси... Hug

# 24
  • BG
  • Мнения: 1 900
Много ме разчувства това,ДАНО на всички ни се случи Praynig Praynig Praynig
Peace

# 25
  • Мнения: 1 792
Най-добрият ми приятел отвори чекмеджето на скрина на съпругата си и извади опаковано в копринена хартия пакетче.
Това не беше обикновено пакетче ? в него имаше луксозно дамско бельо. Той разкъса хартията,хвърли я и се загледа с
тъга в коприната и дантелите. "Купих й го,когато бяхме за първи път в Ню Йорк. Преди осем или девет години. Тя
никога не го облече. Пазеше го за някакъв специален случай. Мисля, че днес е този случай." Той се приближи към леглото
и постави бельото до другите неща, приготвени за погребалната агенция. Съпругата му беше починала.
Той се обърна към мен и ми каза: "Никога нищо не прибирай за някакъв специален случай. Всеки ден от живота ти е специален."
Няма да забравя тези думи. Те промениха живота ми. Днес чета повече от преди и чистя по -малко.
Сядам на терасата и се наслаждавам на природата без да обръщам внимание на треволяците в градината. Прекарвам повече
време със семейството си и с приятелите си и работя по-малко . Разбрах, че животът е натрупване на опит, който трябва
високо да се цени.Вече нищо не пазя за специални случаи. Използвам всеки ден кристалните си чаши.
Обличам новото си яке, когато отивам до супермаркета. Използвам любимите си парфюми, когато ми е приятно.
Фрази, като "Един ден...." или " Някой ден...." вече не съществуват за мен, изхвърлила съм ги от речника си.
Искам да видя нещата тук и сега, да ги чуя, да ги направя. Не съм съвсем сигурна какво би направила жената на моя приятел,
ако знаеше, че утре няма да я има - едно утре, което ние всички доста лекомислено очакваме.
Мисля, че тя би звъннала по телефона на семейството си и на близките си приятели. Може би аз също бих се обадила на стари
приятели , за да се сдобря с тях и да се извиня за стари пререкания. Може би тя би поискала да отиде още веднъж в китайски
ресторант /нейната любима кухня/. Колко е хубаво. Ето някои от онези малки неизвършени неща, които много биха ме ядосали,
ако осъзнаех, че дните ми са преброени Бих се ядосала, че не съм се срещнала с приятелите, на които щях да се обадя "тия дни".
Бих се ядосала, че не съм написала писмата, които щях да напиша "тия дни ". Бих се ядосала, че не съм казвала по-често на
най-близките си колко много ги обичам. От сега нататък нищо няма да пропусна ! Няма да отлагам нещата, които ми носят
радост и които ме разсмиват. Повтарям си, че всеки ден е изключителен. Всеки ден, всеки час, всяка минута са изключителни.

Последна редакция: вт, 28 окт 2008, 22:43 от mu6morok

# 26
  • Мнения: 1 792
знам колко е силно желанието ви да сте родители пожелавам ви го от сърце.но докато вървите по пътя към успеха се наслаждавайте на всичко хубаво което ви заобикаля.все пак ще сме толкова малко живи .....и толкова много не................................обичам ви.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Мушооо, ако ме разревеш още веднъж, убих тъ Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 792
ее душата сори.
ама си има много истини.това ежедневие като ни грабне и така ни отнася че чак се забравяме.като знам как 2 години от живота ми са една голяма дупка...колко неща пропуснах и незабелязах стемейки се към детето....толкова хора изпуснах...толкова думи не казах .....а трябваше....живейте ...във всичко има смисъл

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
ее душата сори.
ама си има много истини.това ежедневие като ни грабне и така ни отнася че чак се забравяме.като знам как 2 години от живота ми са една голяма дупка...колко неща пропуснах и незабелязах стемейки се към детето....толкова хора изпуснах...толкова думи не казах .....а трябваше....живейте ...във всичко има смисъл
Ама колко мартинита изпихме тук и колко свирки обсъдихме, аааааааа Mr. Green
Сега сериозно - не знам дали излизам от темата, но лично за мен времето, прекарано тук не е дупка; създадохме изключителни приятелства, научихме толкова много неща, с които да сме полезни на други момичета Blush Бърсахме толкова сълзи, когато дори мъжете ни не можеха да разберат защо плачем; не е дупка, Муш Naughty Нали знаеш - когато губиш нещо, не знаеш какво печелиш от това. Аз лично спечелих много през последните две години и половина тук, ако и да загубих много. Сигурна съм, че всички момичета тук са орисани да бъдат ангели Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт