® E-bay - тема 16

  • 36 755
  • 1 052
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Смело плащам 5 лева, но съм първа!

# 2
  • Мнения: 2 085
аз пък не плащам, заложила съм снайпер Mr. Green

# 3
  • Мнения: 3 576
Ех, как ме изпреварихте!

# 4
  • Мнения: 1 269
chockolina,честита придобивка,страхотна е.ако знаех за сьществуването й,и аз бих я купила когато бях бременна  Wink

# 5
  • Мнения: 1 178
И аз да държа под око, как върват килограмите на Durango  Mr. Green

Знае ли се със сигурност, гледат ли от Ибей IP-то или само данните, за да знам като си правя новия акаунт дали да ходя на гости  Laughing

# 6
  • Мнения: 5 255
Всичко наблюдават. И ако съгрешиш могат да блокират всички IP от които си влизала  Crazy Не е майтап.

# 7
  • Мнения: 5 278
Аз пък да се похваля  Grinning. Пратка от Тайланд дойде за 11 дни.

# 8
  • Мнения: 2 085

етикети за дрехи, много полезни за градината Grinning Жалко, че няма и на кирилица Thinking

# 9
  • Варна
  • Мнения: 11 340
klaris, аз правя такива етикетчета на Симона от трансферна хартия - разпечатала съм доста етикетчета, които преди това съм направила на Word. Много е лесно. Peace

chockolina,честита придобивка,страхотна е.ако знаех за сьществуването й,и аз бих я купила когато бях бременна  Wink

Да-ам, според мен също е страхотна, ама я виж по-долу някъде из подфорума се вихри тема за тия джаджи и половината поне отговарят, че е голяма глупост и не им се играело на акушерки.  Rolling Eyes

Ето един интересен продавач с доставка до България. Peace

# 10
  • Мнения: 1 883


и аз съм тук

# 11
  • Мнения: 414
пристигам afwitch

# 12
  • Мнения: 3 219
Ух, какво всичките яхнахте метлата hahaha

Чоколинка, как става хавата с тези етикетчета по-точно newsm78. Имам принтер за домашна употреба, Канон МР460, вероятно няма да ми свърши работа ?

klaris , я дай този, дето печата етикетчетата.

# 13
  • Мнения: 3 219

Ето един интересен продавач с доставка до България. Peace

Улял се е този с пощенските, за долнище бански 6 лири и повече ???

# 14
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да, за някои неща му е висок шипинга, но за други си заслужава:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STR … item=270291296371
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&ssPageName=STR … item=270279306407

Става и с най-обикновен принтер, хартията е по-особена, от нея се правят лепенките за дрехи. Peace

Общи условия

Активация на акаунт