78 оборота в една американска минута

  • 12 784
  • 304
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 558
Да не цитирам имена, но някои хора изглеждат чудесно по бански също  Wink!!!  Whistling
И, ах, да, Дженна, да си разчисти кутията  Laughing....

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 00:28 от [sfkbfk]

# 16
  • Мнения: 3 988
78 оборота в една американска минута
За!  Peace

АК е голям сладуран. Поцъках снимки малко. Много ме радвате с дяволските костюми.  Laughing

# 17
  • USA
  • Мнения: 559
78 снимки за една американска минута  Joy, но ще привлича воайори. Не успях да видя снимките на Кюбит. Ще може ли на лични, моля? Атти, и на мен ако може да ми изпратиш?

Антъни е просто страхотен, майка му - тоже. Джи, много добре плува твоят син  Shocked. Браво! Кога започнахте?

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 00:43 от Winx

# 18
  • Мнения: 2 185
Ох, докато се усетя, че има нова тема  ooooh! , ама много замаскиран линкът в старата  Laughing

Всички хлапета- големи сладуркувци  Heart Eyes
Много мами не видях, явно на лични се обменят, но с такива хубави хлапета няма как мамите да са лоши  Grinning
На Кюбит снимките съм ги пропуснала явно  Confused
По-късно ще се опитам да се включа в тайния обмен на снимки  Wink

# 19
  • Мнения: 1 593
ох,  ooooh!, тъкмо вчера си мислех, че трябва да си разчистя пощата, но после пък си помислих, че няма кой толкова да ме търси  Joy

ето сега ще тривна малко съобщения. иначе покрай детето май нямам хубави мои снимки напоследък  newsm78

Джи, много сте шармантна с тази поличка  hahaha Heart Eyes АК е супер!!

други не видях, но мене ме мързи да водя кореспонденция на лични и ще си остана само с представите за вас. Ама аз пък познавам известен брой лично  Thinking

МрсГ, надявам се да си опресним спомените от запознаството следната седмица  Mr. Green

Ирка, дай по-голямо линкче на снимката в подписа, много хубава изглежда.
Мирче, и ти си много симпатична

Кюбит, с тебе можем да направим една срещичка в Манхатън по-нататък

ох, и страхотни и весели снимки на Марти и София!!!

# 20
  • Мнения: 2 257
Джена, тъкмо щях да прекръстя темата на "78 човека чакат Джена да си изчисти пощата" и ти се появи да свалиш напрежението. Simple Smile И това не е поличка, моля, моля, това е консервативен американски бански - те нали тука са така, с полички, шармантни, като влезеш във водата и около теб се разтила и заплува банския ти. Mr. Green

Уинкс, официално "проплува" на 18 месеца някъде. Иначе от бебе, една капка вода да види, ще запляска в нея, много обича водата.

Мерси за милите думи. И аз бих се зарадвала на още ваши снимки.

Биз, сменям, ако не ти харесва, пак ще сменям заглавие.

П.П. Видях бебето на Атти - чуден пухчо и кокорко!

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 03:26 от Джи

# 21
  • Мнения: 3 988
Излагаме се, девойки.  Whistling "Немкините" са с 95 теми вече, а ние едва със 78. Тц, тц, тц...  Crazy И трябва да се отбележи, че там не съм контрибютнала с нито един единствен постинг.  Flutter

Сменяйте го тва заглавие вече де.  Sunglasses

Jenna, винаги готова за срещи. Даже и в долен Манхатън ще се прежаля да сляза.  Wink
Торти знаеш ли да правиш?

# 22
  • Мнения: 948
Хич не се морете за броя на темите; английските са 18  Sunglasses

Не го одобрявам аз това триене на писаници и снимки, и пускане в среднощен европейски час, не ви е срам! Особено сега, като нямам много време за четене, от Джена сварвам винаги една кофа усмивки и нищо писано!

Чудни снимки на АК, Ати, и куклите на Ирка  Heart Eyes

===================
Биз: в последните минути, по GST, Честит Рожден Ден! Да си здрава и усмихната!

# 23
  • Мнения: 29
Не го одобрявам аз това триене на писаници и снимки, и пускане в среднощен европейски час, не ви е срам! Особено сега, като нямам много време за четене, от Джена сварвам винаги една кофа усмивки и нищо писано!

===================
Биз: в последните минути, по GST, Честит Рожден Ден! Да си здрава и усмихната!

мдаааа подкрепям, и ако не бяха другите да коментират нямаше и да разбера, че Джена е на Американска  земя  Crossing Arms  Ама няма да се оплаквам, поне съм имала
честта мр.Ноли и майка му да видя на живо  Wink
Кюбит и Атти засилете по някоя снимка и към мен, отвръщам със същото  Grinning Много ще се радвам да видя  Ева, Ютурна и Хиър......Уинкс също, но мога да изчакам и за жива среща, откога планираме  Grinning Миз, Блажка и МрсГ не съм виждала също.

# 24
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Ай, страшни сладури, АК - доктор, че и русо гадже е завързал, а на Коко (Косьо? как му казваме на галено?) да му изям зъбатата усмивка.

Казах ли, че загубихме фотото в БГто? Ще трябва да се снабдим за Халоуин...

Днес имах ужасен ден в офиса, стреля ми се на месо. Уталожвам с уиски.

# 25
  • Мнения: 2 386
Пак изпуснах интересното! Честит рожден ден, Биз!

# 26
  • usa
  • Мнения: 2 113
биз, с днэм рождения! макар и немножко опоздала... жива, здрава и много обичана да си! позавидях за хайверчето... червено ли беше? абе я да се вдигна и да посетя руския магазин, стига съм точила тук лиги...
аз мразя бг начина на преподаване- ТУ -висша математика в 7.30ам , преподавател говори на черната дъска и се вживява с тебешира:crazy:.

не бях предполагала, че съм в състояние да намразя математика докато не се сблъсках с висшата математика в ту... ако някой е в състояние да разбере математиката по начина преподаван в ту, заслужава нобелова награда по математика. но искам да отбележа, че физическо в 7.30ам в събота сутринта е далеч по-зловещо от просто висша математика в 7.30ам...

Днес имах ужасен ден в офиса, стреля ми се на месо. Уталожвам с уиски.

и аз имах ужасен ден на работа, всички се стараха да ми лазят по нервите максимално. за разлика от теб обаче, сега вместо да уталожвам с нещо уталожващо, трябва да ходя на бейби шауър  Sick... не обичам такива мероприятия, не ми понасят.

Миз, Блажка и МрсГ не съм виждала също.

не съм сигурна, че искам да се показвам. стара, дебела и износена съм, предпочитам да остана загадъчна  Flutter.

# 27
  • Мнения: 1 800
да се запиша в новата тема и аз Sunglasses

току що ставам от 5 часов следобеден сън ( да похваля мъжа си, прибра се рано от работа, за да гледа Ей Джей и аз да спя), снимки искам още (мерси кюбит и атти), ако са в темата поне до миднайт ПТ зоната, плийз Simple Smile

шеметно ми е на главата , отиваме за тикви Crazy

# 28
  • Мнения: 2 563
Аз скоро ще извадя снимките от скорошния ни хайкинг трип в Мейн, тогава ще пусна.

# 29
  • Мнения: 2 185
Миз съм я виждала на снимки, не и вярвайте  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт