"Френски" прозорци - за или против?

  • 15 926
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Много са красиви, за мое щастие в новия ни апартамент са такива. Това и гледката към Родопите беше едно от нещата, което най-много ми хареса в жилището като се чудехме дали да вземем него.
Не се колебай, особено ако гледката ти е хубава.

# 16
  • Мнения: 6 039
estestveno che da, imame takiwa prozorci i v spalnqta - chudesno e!
tova e v sluchaj, che imash gledka ili sobsven dvor. Ako sre]u teb na 6 metra ima blok - ne vijdam smisyl ot takiwa prozorci,

# 17
  • Мнения: 950
Твърдо -за ,казвам го от собствен опит имаме такива на хола и дневната , въздух ,красота и разкош  ,за отоплението нямаш грижа ,особено има ли  слънце дори няма нужда да се отоплява допълнително -това за зимата виж за лятото е друга работа  Wink
Но наистина ако имаш гледка си струва ,ако ще гледаш друга кооперация или къща на няколко метра няма нужда да получаваш някоя фобия  newsm78

# 18
  • Мнения: 2 587
Благодаря на всички за отговорите!Гледка има и от двете страни - откъм хола и кухнята към лозите в двора,а откъм спалнята и детската има чудесен изглед към реката и балкана.За отоплението проблем няма,тъй като дограмата ще е доста добра.

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 894
много са красиви Heart Eyesа и щом имаш хубав изглед...

# 20
  • Мнения: 2 803
Много са красиви и пропускат повече светлина. Затова ги предпочитам, особено ако е за къща. Аз съм с френски прозорци на хола и детската и с изглед към морето.
Като си помисля какава глупост щях да направя. На детската мислех да ги изидам и да сложа там бюрото за да гледа към морето и да е на директна светлина под прозореца.  ooooh! Добре, че мъжът ми ме отрезви бързо. ooooh!

# 21
  • Мнения: 61
 Party твърдо и много уверено ДААА,особено ако имах като твоя изглед към лозя,балкани,реки.....сигурно нямаше да оставя стени  Laughing всичко щеше да е във френски прозорци Joy,няма по-голяма красота,прилив на светлина,романтика..... Crazy оооо,размечтах се,чак ми се доплака от умиление при мисълта за такава идилия.И да не забравите да си вземете 1 лабрадор  Naughty или голдън ред ривър!!!Обезателно   bouquet

# 22
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Ако имаш хубава гледка -  няма какво да му мислиш Hug

# 23
  • Мнения: 2 161
Много харесвам френските прозорци и такива имаме,но само на първия етаж.Иначе става като административна сграда.

# 24
  • Мнения: 142
И аз много харесвам френски прозорци. Сега живеем в къща в София която е на 3 етажа и ние сме на последния, хола ни е с френски прозорци и отделно една от стените е само с прозорци. Открива се страхотна гледка към София и Витоша, защото сме на върха на едно хълмче а пред нас са само ниски къщи. Дори пердета не сме сложили, просто няма кой да те види. Единствено е неприятно при буря, понякога се чувствам все едно съм в аквариум. Мога да покажа снимки, макар, че не са много добри.
 Не знам, мисля си че може би френските прозорци са за по-ниско, да са на първия етаж и трябва да се внимава да не се прекали с прозорците и големината им. 

# 25
  • Мнения: 2 926
Още един глас ЗА френските прозорци.
Много ги харесвам.

Общи условия

Активация на акаунт