А казвали ли сте НЕ?

  • 3 943
  • 55
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 708
Четох темата  за това как сте казали ДА на половинките си, и ми хрумна друг въпро.
 Някой предлагал ли ви е брак, а вие не сте искали? И как казахте НЕ- директно, в очите, или с изрази тип "още ни е рано", "много мило, но не съм готова".. И защо всъщност не сте искали? Какво стана после? Разделихте ли се с този човек, или след това все пак казахте ДА?

# 1
  • Мнения: 4 668
Да ! Казвала съм ! И то на най - голямата любов в живота ми ...
Така трябваше да стане ...
Никога няма да разбера дали не сбърках тогава ...

# 2
  • Мнения: 2 556
Ами на мен ми е трудно да казвам не явно Rolling Eyes Веднъж едно момче ми направи предложение в заведение, пред сума ти хора, аз изобщо не бях мислила да се женя, нито за него, нито за някой изобщо, той не знам кога и как го е решил newsm78 Та аз разбира се приех, за да не отказвам пред хора, проблема е той го мислел сериозно и после трябваше да се обяснявам, че не е точно така ... Другия интересен факт е, че в заведението предложението ми беше написано на салфетка  Mr. Green и моят отговор също е документиран (нищо че после се отметнах де). Сега си го имам за спомен.

Имам и още една оферта за женитба, и тя е в писмен вид - явно ми върви - от едно момче, което живееше извън България - там направо му бях отговорила, че ще мисля за това след 5-6 години, понеже на 19 хич не бях за женене.

Но тези две "предложения" не са били предшествани от сериозна връзка, затова не знам броят ли се или не, хората и в двата случая уж наистина бяха кандидати, но реално и за тях може да е било само на майтап  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 606
Мене ме взеха още в неразплодна възраст, та не ми се е случвало.

# 4
  • София
  • Мнения: 708
Да ! Казвала съм ! И то на най - голямата любов в живота ми ...
Така трябваше да стане ...
Никога няма да разбера дали не сбърках тогава ...

Какво те накара да откажеш на човек, когото толкова много си обичала?
Ако не е много лично де.

# 5
  • Мнения: 4 068
Два пъти. Първия път отказах с увъртания, защото не исках да нараня човека до себе си, но втория път отказах директно, защото предложението идваше от човек, с който дори не съм имала връзка, но той бил адски влюбен в мен. Беше шоу втория път, защото аз дори не го очаквах, а той не говореше български и после сме се обяснявали като луди защо отказвам и разни такива.

# 6
  • Мнения: 4 292
Казвала съм. Два пъти. Първия път беше на човек, с който знаех, че нямам бъдеще, а после на човек, на който държах, но само приятелски. И двата пъти бях директна.

# 7
  • Мнения: 4 668
Да ! Казвала съм ! И то на най - голямата любов в живота ми ...
Така трябваше да стане ...
Никога няма да разбера дали не сбърках тогава ...

Какво те накара да откажеш на човек, когото толкова много си обичала?
Ако не е много лично де.

Мина много време , така че мога да го споделя ...
Той беше уникален , страхотен мъж ... синеок , със страхотно излъчване , силен , елегантен ...
Бяха странни времена и в последствие разбрах , че мъжът с който съм е един от най - опасните бандити на Балканския полуостров  Confused / той е сърбин / ... Говоря за наистина сериозна работа ...
Не , че не се досещах - начинът на живот , мъжете около него ... но не очаквах , че е толкова сериозно .
Не можах да понеса това , че както стоеше , можеше да отиде уж за цигари и да не се върне 3 седмици примерно . Както и това , че остана ли с него , не знаех какво може да се случи с мен ... с детето .
Не трябваше да го правя може би ... но тогава така реших .
Смятам , че и едва ли ще има мъж , който така да ме обича и да се грижи за мен , но ...

Само мога да ти кажа , че и сега като видя синеок мъж напомнящ на него се разтрепервам  Confused

# 8
  • Мнения: 2 448
Pipinka, разбирам те за чара на лошите момчета, но добре си направила. Не съжалявай.

По темата не ми се е случвало, рано си казах "Да"-то и за това.  Laughing

# 9
# 10
  • Мнения: 2 161
Случи ми се веднъж.Казах:не,не,абсурд!Нека да си останем приятели.

# 11
  • Мнения: 4 651
Аз ДА не съм казвала /не ме питайте как се омъжих, някакво негласно споразумение беше Simple Smile/, но Не успях два пъти.
Не знам какво да обяснявам, просто те имаха по- силни чувства от моите. Така и не послушах баба си, че е по- важно теб да те обичат повече, отколкото ти да обичаш.

# 12
  • Мнения: 2 032
Този въпрос, ако се обърне обратно, ще е: "За първия, който ви поиска, ли се омъжихте?". Wink

# 13
  • Мнения: 106
много забавна тема Simple Smile
и аз рано казах "да" - едва навършила 19 - но имах време да изпонавлюбя бая народ  Embarassed
три предложения за брак са ми правили. на двете отказах, на едното се навих, но не сработи
после дойде мъжа ми и направо си ме взе без да иска съгласие  Grinning Heart Eyes

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Случи ми се,бях много малка и много неща предстояха пред мен.Не съжалявам изобщо за избора си. Peace

Общи условия

Активация на акаунт