изоставане на плода

  • 5 839
  • 56
  •   1
Отговори
  • Мнения: 184
здравейте,днес бях на преглед по повод на това ,че се опитва да ми зацапва.бременна съм според калкулатора в 6г.с.Е зацапването /за сега/не е сериозно,но за сметка на това гинеколожката ми установи ,че плода не отговаря на гест.си седмици.според видеозона е на 4г.с.това значи ,че или е спрял развитието си преди 2 седмици или изостава доста.ще изчакаме до другата събота ,пак ще ме прегледа и ако пак се види че не се развива ще ме кюртират.вие как мислите, има ли шанс да се развие??ако сега съм в 4г.с.,както показва апарата,това значи че съм заченала в последните си дни преди цикъл,което според мен е невъзможно.вие какво мислите.последната ми менструация беше на 07.септември.

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 08:40 от Taни

# 1
  • Мнения: 339
Здравей,Асита5
Незнам какво да ти кажа освен да отидеш и при друг специалист.Понякога и лекарите грешат.
Упех мила   bouquet
Не предприемай нищо преди да си сигурна ,че не грешиш.

# 2
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Привет,
напълно е възможно да си забременяла по-късно.
потърси и второ мнение.
Кураж!

Последна редакция: сб, 25 окт 2008, 18:39 от Diana

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 384
подкрепям момичета! Peace
второ мнение задължително!

# 4
Напълно възможно е овулацията ти да е била по-късно и съответно да си забременяла по-късно. А и ехографите понякога дават отклонения. Задължително второ мнение! Успех   bouquet

# 5
  • Мнения: 3 376
И калкулаторите, и ехографите често грешат. Ако имаш нередовен или дълъг цикъл, или късна овулация, то калкулаторът най-вероятно е измерил грешно. Възможно е и грешката да е в лекарката или нейната апаратура. Наистина, потърси алтернативни мнения! (Сега като се замисля, в края на 5та седмица ходих при една добра лекарка, но с ужасен ехограф, и тя не видя никаква точица, което така ме разстрои и отчая  Close)

# 6
  • Мнения: 975
Потърси и второ мнение .Успех fingerscrossed

# 7
  • Мнения: 184
цикълът ми е абсолютно редовен,с ранна овулация между 10-ти и 13-ти ден от цикъл,та затова си мисля че най-вероятно плода наистина е спрял да се развива за съжаление.естествено ще потърся и второ мнение.благодаря на всички ,които се включиха.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 1 576
И при мене в тези ранни седмици даваше изоставане, но после изпревари даже. Причината според лекарката ми беше обърната матка, при което плодния сак се виждаше много трудно и не в реални размери. С напредване на бременноста и изпълване на матката от плода естествено нещата се оправиха.Мисля че към 10та седмица всичко си дойде на мястото.

# 9
  • Мнения: 203
Здравей,ASITA 5 -включвам се,за да ти дам кураж!При мен положението беше същото късна овулация с тази разлика,че при мен края беше лош Cry!Само да поясня,че веднъж срял да се развива прод няма как да почне пак да се развива....Но не се отчайвай-искай и друго мнение!!!Стискам ти палци при теб всичко да е на ред Hug

# 10
  • Мнения: 2 270
Потърси още мнения!
 Praynig Praynig Praynig

# 11
  • Мнения: 184
момичета,ако си пусна 2 кръвни теста за бременност дали няма да разберем по тях дали се развива или не.за сега кървене нямам,само нещо като бяло течение,но с бежово-кафеникав  цвят,та това ме обнадеждава,щом организма ми не го е изхвърлил още.ако расте чхг-то значи всичко си е наред...ако ли не ще дам спокойно да ме кюртират,без съмнения и тем подобни...

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 576
момичета,ако си пусна 2 кръвни теста за бременност дали няма да разберем по тях дали се развива или не.за сега кървене нямам,само нещо като бяло течение,но с бежово-кафеникав  цвят,та това ме обнадеждава,щом организма ми не го е изхвърлил още.ако расте чхг-то значи всичко си е наред...ако ли не ще дам спокойно да ме кюртират,без съмнения и тем подобни...

Да, кръвното Бета ЧХГ би трябвало да даде някаква насока.

# 13
  • Мнения: 975
Да кръвния тест  ще покаже има ли покачване на ЧХГ.Стискам палци.

# 14
  • Мнения: 945
Как така отговаря на 4 та седмица? Че в таzи ранна седмица дори и сакчето не се вижда  newsm78

Също така е много вероятно овулацията да ти е била по късна, нищо, че до сега винаги е била редовна. Понякога при бебеправене цикъла се пообърква от цялото това желание да се получи бебето.

Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт